Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canim
4 ayda 6
12 ayda 18 kilo eder hicte az degil canim

69 a ne zaman dusmustun canım üzülüyorum emeklerinize ilmek ilmek verip sonra geri alıyoruz
Ah sevgili arkadaşım ıkı kere 65 dustum ve genelde 70 lerde gezerdım 3. Cocugumu dogurmadan once diyet gruplarında çok güzel kılolar verıyordum spor yapmam duzenlı beslenmem daha kolaydı
Gecen sene gunluklere gecınce de kaptancıgım arkadaşların sayesinde yarısma ıle bırlıkte gene de veriyordum Taki burdan kopana kadar 73lerde felandım 15 kılo aldım 5,6 ayda
Hayat boyu ıpleri bırakmamak onune gelen yıycegı yerken 2kere düşünmek , aclıgı tokluğu takıp ederek yemek, ve burdan uzun bir süre korumak için kopmamak önemli bence

Koye gıdınce 54 olursun kaptanıcem sen Detoks Yarışma için çok gaza gelirsem belkı yaparım söz vermiyim

Düşüncelerine katılıyorum balım. hadi vakit kaybetmeden bir şeyler yapalım.
Yapalım ablam göze göz dişe diş midemizin, pis bogazımızın, nefsimizin, beyimizi irademizi ele gecırmesıne ızın vermıyelım artık ..koskoca kadınlarız ya bı bogazımızada dur dıyemıyeceksek

Ben de asla yapamıyorum canım benim surei kilo al verle geçiyor, bir arkadaşım kadının çocuğu ünite gidiyor. 8 yıldır tanirim asla fazlasını yemez . Geçende yaş pasta vardı çatal ucuyla. Kadının bir kere bile kilo aldığını görmedim her zaman disiplinli acayip özendim ya

Kilo ile mutsuzuz gerçekten. Yemeklerin cazibesine kapılmamak keşke
Ben dun itibariyle vedalaştım cıslarla
Onlara bu ilişkinin sağlıklı olmadığına birbirimize yani bana zarar verdiklerine bu zamana kadar suren beraberlıgımiz bitmesini gerektıgıne onları kendımi de ikna ettim
Saglıklı beslenme sporla flörtlesıyordum bı kac gündur bugün itibariyle buyuk bir tutku ıle ılışkimiz başlıyor

Ben de bitirdim toksik ilişkimiplatonik takiliyordum zaten

Şipor kraliçem canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…