Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman hep gül :KK60: güller açılsın yüzünde 🌹🌹🌹🌹🌹
Yağ yakmadikca mutlu olamayız bunu da aklından çıkarma bak :KK20:
Mutlu da olamıyorum zaten:KK43:kıyafet almak gezmek bile ıstemıyorum 🙄 Ama artık gecmıse mazi diyorum ve önüme bakıyorum😍Bugün itibariyle buyuk bir motivasyonla aralıklı oruc seklınde beslenmeye başlıyorum 3 ay ıcınde tatmin olucagım kıloya kesinlikle gelıcem ablacığım💪💪

Günaydın bebişler ❤️❤️❤️
20220621_084215.jpg

Destek olmadan çok zor Dilekcim. Kendimize bir sınır koyalım. Oraya yaklaşinca sıkı bir diyetle kendimizi kontrol altına alabiliriz. :KK5:
Buralardan kopmamak diyet kafasından da çıkmamak çok önemli ablacığım
Eskisi kadar iradeli hızlı kılo veremiyorum yaş aldıkca sanlı🙄 Son kez elimden gelenin en iyisini yapıp hedef kıloma dusuyum ıstıyorum.Asıl zor olan koruma için de bırbırımıze destekle, rehavete kapılıp burdan kopmadan basarabılırız diye düşünüyorum ☺️🌸❤️

Mutlu da olamıyorum zaten:KK43:kıyafet almak gezmek bile ıstemıyorum 🙄 Ama artık gecmıse mazi diyorum ve önüme bakıyorum😍Bugün itibariyle buyuk bir motivasyonla aralıklı oruc seklınde beslenmeye başlıyorum 3 ay ıcınde tatmin olucagım kıloya kesinlikle gelıcem ablacığım💪💪
Kilo ile mutsuzuz gerçekten. Yemeklerin cazibesine kapılmamak keşke 🙈

Günaydın herkese 🌸

Dün düşündüm de kilomu yavaş veriyor olsam da en azından almıyorum artık. Dikkat edebiliyorum. Yeme isteğimi durdurabiliyorum.
Geçtiğimiz yıllarda, 1 ayda 4 kilo veriyordum, Şimdi 4 ayda 6 kilo gitmiş. Olsun çabalıyorum ya bu bile çok güzel🥲

Eskisi kadar iradeli hızlı kılo veremiyorum yaş aldıkca sanlı🙄 Son kez elimden gelenin en iyisini yapıp hedef kıloma dusuyum ıstıyorum.Asıl zor olan koruma için de bırbırımıze destekle, rehavete kapılıp burdan kopmadan basarabılırız diye düşünüyorum ☺️🌸❤️
Düşüncelerine katılıyorum balım. :KK9: hadi vakit kaybetmeden bir şeyler yapalım. :KK76::KK76:

Bu süreci atlatacağız tatlım. Hep yaşadık. Allah sağlık versin ne yapacağımızı yapmayacagimizi biliyoruz. :KK5: hayırlısı olsun.

Günaydın......guzel bı gün olsun....mavi takım 💙💙💙 nasıl gidiyor cuma hazirliklari
Günaydın kaptanim 💙
Günaydın kızlar ❤️😍
Günaydın canim ♥️
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sevgili kaptanlarım
Tartıldım 87.9 bismillah diyorum
En acılınden ilk hedefim 75
Gercek hedefım 65 💪😎
Baslangicin hayirli olsun canim♥️
Günaydın kaptanim 😻😻
Beni örnek alin dermisim🙈🙈
Gerci bende cok koruyamasamda 57-60 arasinda ilerliyorum uzun zamandir
Bu defa sok diyetler yapma bence sut detoksu felan onlara gerek yok 🤗🤗🤗

X