Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman hep gül güller açılsın yüzünde
Yağ yakmadikca mutlu olamayız bunu da aklından çıkarma bak
Mutlu da olamıyorum zatenkıyafet almak gezmek bile ıstemıyorum Ama artık gecmıse mazi diyorum ve önüme bakıyorumBugün itibariyle buyuk bir motivasyonla aralıklı oruc seklınde beslenmeye başlıyorum 3 ay ıcınde tatmin olucagım kıloya kesinlikle gelıcem ablacığım

Destek olmadan çok zor Dilekcim. Kendimize bir sınır koyalım. Oraya yaklaşinca sıkı bir diyetle kendimizi kontrol altına alabiliriz.
Buralardan kopmamak diyet kafasından da çıkmamak çok önemli ablacığım
Eskisi kadar iradeli hızlı kılo veremiyorum yaş aldıkca sanlı Son kez elimden gelenin en iyisini yapıp hedef kıloma dusuyum ıstıyorum.Asıl zor olan koruma için de bırbırımıze destekle, rehavete kapılıp burdan kopmadan basarabılırız diye düşünüyorum

Kilo ile mutsuzuz gerçekten. Yemeklerin cazibesine kapılmamak keşke

Günaydın herkese

Dün düşündüm de kilomu yavaş veriyor olsam da en azından almıyorum artık. Dikkat edebiliyorum. Yeme isteğimi durdurabiliyorum.
Geçtiğimiz yıllarda, 1 ayda 4 kilo veriyordum, Şimdi 4 ayda 6 kilo gitmiş. Olsun çabalıyorum ya bu bile çok güzel

Düşüncelerine katılıyorum balım. hadi vakit kaybetmeden bir şeyler yapalım.

Bu süreci atlatacağız tatlım. Hep yaşadık. Allah sağlık versin ne yapacağımızı yapmayacagimizi biliyoruz. hayırlısı olsun.

Günaydın......guzel bı gün olsun....mavi takım nasıl gidiyor cuma hazirliklari
Günaydın kaptanim
Günaydın kızlar
Günaydın canim
Zipzip- Cordelia sevgili kaptanlarım
Tartıldım 87.9 bismillah diyorum
En acılınden ilk hedefim 75
Gercek hedefım 65
Baslangicin hayirli olsun canim
Günaydın kaptanim
Beni örnek alin dermisim
Gerci bende cok koruyamasamda 57-60 arasinda ilerliyorum uzun zamandir
Bu defa sok diyetler yapma bence sut detoksu felan onlara gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…