Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

aynen Allah bana da dayanma gücü versin şu bayrmı bi atlatsaydık hayırlısıyla...Allah ım ne olur kimse bişey sormasın ya...korkuyorum birisinin kalbini kırıcam diye........
vallahi ben busemne kirdim iki kisinin labini .biri nezonun yengesi bir halasii ..sonra anneme demisler benim icin cokk ayip ettik ravzaya kalbini kirdik demisler halbuki ben agir laf soyledim onlara:1ninca:

aynen Allah bana da dayanma gücü versin şu bayrmı bi atlatsaydık hayırlısıyla...Allah ım ne olur kimse bişey sormasın ya...korkuyorum birisinin kalbini kırıcam diye........

bide en sinir olduğum şey topluluk içindesinya eğilip fısır fısır soruyolar ya şeytan diyoki sanane de bağır kalk :mymeka:

nevzat fark etti durumuu aksam yatinca n dusunuyosun dedi benim gozler dolu hicc dedim dedi9 tatile gidelimmii tabi hatasini biliyoyaaa sinir sey gicik oluyom onaa suann gercek keskee evlenmeseydim onunla diyomm .zaten ruyamda onu gordumm kizlarrr eyy allahimm n ruyaydiii:icecream:

yapma böyle bak stresten etkileniyorusn:eek:lmaz:

bide en sinir olduğum şey topluluk içindesinya eğilip fısır fısır soruyolar ya şeytan diyoki sanane de bağır kalk :mymeka:

benim taraftan kimse sormıycak biliyorum....eşim tarafı sorucaklar.....Allahtan gidcek fazla yer yok

kizlar ruyamda n gordum diye sorsanaza delikafaduldendurun keyfim yerine gelmeye basladi:asigim:

kizlar gece ruyamda acunu gordumm .boyle ben turkiyedeymisim nevzat yanimda yatiyoo acun obur yanda ama nezo biz arkadas biliyo bende oyle biliyodum ama benim elimi tuttu boyle sanki sevgiliyizz .icimdede bir korku nezo gorcek diyee ama cokk guzel bi duygu yasadim n hikmetse bilmiyorum neden .sabah uyandim 5 te nezoyu ise yol etcem .dedimki acunu gordum dedim . anlatirmiyim nasil gordugumu .o da dediki n alaka simdi baska birini goremedinmi dedi tabii kiskandii cunkuu onun bu konularda asiri zaaafi var ..bisey yasamistik onun la o yuzden biliyorum yanii .. ama sonra o ruyayi niye gordum diye vicdan azabi cektim sanki kocami aldatmisim gibi tövbe tövbe:eek:lmaz:

kızlar klomen kullanan varmı aranızda, karın ağrısı yapar mı karnım ağrıyor geçmedi bi türlü :sinifsinif:

benim bu ay kananama diğer aylara göre daha az anlamadım...az su içtim ondan mı ki

kizlar gece ruyamda acunu gordumm .boyle ben turkiyedeymisim nevzat yanimda yatiyoo acun obur yanda ama nezo biz arkadas biliyo bende oyle biliyodum ama benim elimi tuttu boyle sanki sevgiliyizz .icimdede bir korku nezo gorcek diyee ama cokk guzel bi duygu yasadim n hikmetse bilmiyorum neden .sabah uyandim 5 te nezoyu ise yol etcem .dedimki acunu gordum dedim . anlatirmiyim nasil gordugumu .o da dediki n alaka simdi baska birini goremedinmi dedi tabii kiskandii cunkuu onun bu konularda asiri zaaafi var ..bisey yasamistik onun la o yuzden biliyorum yanii .. ama sonra o ruyayi niye gordum diye vicdan azabi cektim sanki kocami aldatmisim gibi tövbe tövbe:eek:lmaz:

aman rüya kızz nolcak sanki bnde görüyorum bazen eski sevgilimi görüyorum ne hikmetse rüyama giriyo bazen:sinifsinif:eek:luyor arada hiç tanımadığın adamalrda girebiliyo kaydirigubbakcemile3acun kim kız acun ılıcalımı:hulya:

kızlar klomen kullanan varmı aranızda, karın ağrısı yapar mı karnım ağrıyor geçmedi bi türlü :sinifsinif:

yapıyor canım ben bütün ay boyunca çektim o ağrıları bide çatlama iğnesinden sonrada hep adetliymişim gibidim bütün ay boyunca

X