Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

benim durumumda o yazıdaki gibi olucak:sinifsinif: kız çocukları babaya düşkün olur

benim durumumda o yazıdaki gibi olucak:sinifsinif: kız çocukları babaya düşkün olur
hadiya bencede benimkide babaya daha düşkün olacak çünkü ben çok aksiyim kızarım felan eşim çok sakindirkaydirigubbakcemile3neyse hayırlısı olsun artık
ben kaçıyorum canım.eşim gelmek üzere.kib.görüşürüz

sende kib görüşmek üzere

selam bozo canım naberr
beyram geliyooo çocuk olsamda bayramlıklarımı giymek için erken uyusam hemen sabah olsa diye heyy gidi günler heyyy:gitme:

ne olsun benimo acayip yorgunum popom daha yeni yer gördü başım ağrıyor
sen npysn

evet sucuğun bu ayki sahibi belli oldu harbi yaaa yeni düştü jeton bende xara canım adresini at bana sucuk göndercem:))))

esengülüm son durumu sormuşsun evet adet oldum akşam üstü söküldü yani duyurulur

slm kızalr bnm flim yarına kaldı yaaa :KK43: cekecek adam okmus bugun yarın bi daha gidicem o kadar yolu kim kazandı sucugu

günaydın fıstıklarım koştur koştur evin içinde dolanıyorum bi size bakıyım dedim hepinize şimiden ii bayramlar öpüyorum hepinizi

günaydın fıstıklarım koştur koştur evin içinde dolanıyorum bi size bakıyım dedim hepinize şimiden ii bayramlar öpüyorum hepinizi
bozocum gunaydinn .kiz sen hala gitmedinmii himm bakimm.. ben yine yazdim hamileliek belirtileri yerine ama kimsecikler yok:sm_confused: kizz bir haber aldim:gitme:

X