Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

aman rüya kızz nolcak sanki bnde görüyorum bazen eski sevgilimi görüyorum ne hikmetse rüyama giriyo bazen:sinifsinif:eek:luyor arada hiç tanımadığın adamalrda girebiliyo kaydirigubbakcemile3acun kim kız acun ılıcalımı:hulya:

kaydirigubbakcemile3 bende bazen benimkini başkasıyla görüyorum adamı kalkıp boğasım geliyor tüm gün ona sinir oluyorum
,

kaydirigubbakcemile3 bende bazen benimkini başkasıyla görüyorum adamı kalkıp boğasım geliyor tüm gün ona sinir oluyorum
,

hele bn 2 gün önce gördüm bn tam otobüsten indim bizimkide siyah bi jeepin içinde kızla noluyo ddm arkadaşım ddikaydirigubbakcemile3 insan ister istemez etkileniyo gebertesim geldi ama iştekaydirigubbakcemile3

,

ben de görüyorum hatta tavır yapıyorum bizimkine oda nasıl bişeysin sen yaa diyor rüyanda gördüğünün bile hesabını soruyo :dance: bide bende görmüştüm kendimi tanımadığım biriyle birlikte olmuştum rüyamda diyorumki ya hamile kalırsam ne olcak diyorum töbe töbee rüyalar işte...

ewet kiz acun ilicali..
bak bikeresinde n oldu.
ben turkiyedeym esim burda almanyaya geri gelcem esim tel. acti gelurken fazla karnini doyurma yemege cikariz. bende ataturk havalimaninda bekliyom yanima sarkici ege geldi oturdu bana nasilsin merha v.s sordu bide deki giyiminiz cok sik dedi ben tesekkur felan yelkenler indi tabi,, neyse ben almanya ya geldim kocisi gordum aldi beni gidiyoz yemege .dedimki egeyi gordum bana n dedi biliyonmu bende anlattim .keske anlatmaz olaydim ne yege goturdu n agzinda dogru bir laf ciktui eve kiyamaet kopuyo ama bana nasil dermis bende tesekkur etmiymisimde .ama varya sinirden agladi resmen onu hic boyle gormemeistim ..-.neymis karisina baska bir erkek nasil bunlari der..
ben o gunden beri n o elbiseleri gyiiyorum nede ege olan programa bakiyorum hemen konu acilir yanii ... sinir n varsa:kızgın:

hele bn 2 gün önce gördüm bn tam otobüsten indim bizimkide siyah bi jeepin içinde kızla noluyo ddm arkadaşım ddikaydirigubbakcemile3 insan ister istemez etkileniyo gebertesim geldi ama iştekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeni gelen arkadaslar gunaydin hayirli cumalar sizee....
ama bu ruyam beni cok etkiledi cok hosuma gitti nedense kaydirigubbakcemileayni seyi nezoda gorsem huylaniyom bende tabiki:eek:lmaz:eek:na yasak bu ruyalardanakannehir
...

ewet kiz acun ilicali..
bak bikeresinde n oldu.
ben turkiyedeym esim burda almanyaya geri gelcem esim tel. acti gelurken fazla karnini doyurma yemege cikariz. bende ataturk havalimaninda bekliyom yanima sarkici ege geldi oturdu bana nasilsin merha v.s sordu bide deki giyiminiz cok sik dedi ben tesekkur felan yelkenler indi tabi,, neyse ben almanya ya geldim kocisi gordum aldi beni gidiyoz yemege .dedimki egeyi gordum bana n dedi biliyonmu bende anlattim .keske anlatmaz olaydim ne yege goturdu n agzinda dogru bir laf ciktui eve kiyamaet kopuyo ama bana nasil dermis bende tesekkur etmiymisimde .ama varya sinirden agladi resmen onu hic boyle gormemeistim ..-.neymis karisina baska bir erkek nasil bunlari der..
ben o gunden beri n o elbiseleri gyiiyorum nede ege olan programa bakiyorum hemen konu acilir yanii ... sinir n varsa:kızgın:

anamm erkekler bu konuda gerçekten hep aynılar...erkeklik gururlarımıdır nedir....demek egeyi gördün kaydirigubbakcemile3ohh ama kursağında kalmış :hulya:

hadi kızlar ben hazırlanıyım öpüyorum hepinizi tekrar ii bayramlar.....stres yapmak yok kim ne derse desin....elalem ne derse desin hadi haid hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiopuyorumnanaktan

hadi kızlar ben hazırlanıyım öpüyorum hepinizi tekrar ii bayramlar.....stres yapmak yok kim ne derse desin....elalem ne derse desin hadi haid hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiopuyorumnanaktan

canım benim güle güle yolun açık olsun Allah a emanet ol ÖZLİCEZ SENİ....
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

elalem ne derse desin hadi haid hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sm_cool:

cnm bnmmm iyi yolculuklar sana iyi bayramlar sende boşver hiç takma konuşsun dursunlar.........dikkat et kendine ...tekrara iyi bayramlar:1hug:

anam sayfaları oku oku bitmedi.kızı emzireyim dedim sayfalar almış başını gitmiş.
slm.hayırlı cumalar.
bozocum sana iyi yolculuklar.ınşallah kimse sana birşey sormaz.Allah onlara sorma fırsatı vermez ınşallah.

ayy canimmm gidiyonmu simdii ..sana hayirli yolculuklar hayirli bayramlar guzelimmmm.... sende takma kafana tamam mi canimmm optum
lips016.gif

anam sayfaları oku oku bitmedi.kızı emzireyim dedim sayfalar almış başını gitmiş.
slm.hayırlı cumalar.
bozocum sana iyi yolculuklar.İnşallah kimse sana birşey sormaz.Allah onlara sorma fırsatı vermez İnşallah.
suzancim ben sana hosgeldin demistim ama bebisini emziridun galiba canuim .ama yine hosgeldin..
bebisinin simdi resmini koyarmisin canim bi gorsek meleginii

slm.hayırlı cumalar.
bozocum sana iyi yolculuklar.İnşallah kimse sana birşey sormaz.Allah onlara sorma fırsatı vermez İnşallah.

hoşgeldin cnmmm opuyorumnanaktan

suzancim ben sana hosgeldin demistim ama bebisini emziridun galiba canuim .ama yine hosgeldin..
bebisinin simdi resmini koyarmisin canim bi gorsek meleginii
hb.canım.şimdi resmini koyamam.eşimin pc de resimler.kızı sallıyorum.bir ara fırsat bulursam koymaya çalışırım.

X