Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ayyy bi tuhaf oldu içim dua çok önemli
bende bu salatı tefriciyeyi 1 kere bi dileğim için okumuştum bir hafta sonra oldu
acaba bebek içinde okusammı:uhm:

dileğinin olmasını istemiyosun galiba deli ne bekliyon tecrübede etmişsin sorumu şimdi hemen hemen başla.bide bunu yapacak arkadaşlar dikkat etmesi gereken bir husus var abdestli okuyosunuz ve de adet ne 1 adet fazla nede 1 adet eksik olacak tıpkı bi kapının anahtarı gibiymiş eğer fazla olursa açamazmışsınız anladınız umarım anlatmak istediğimi...

suzan seninde saçların dökülmüşmüydü

fazla dökülmedi.doğumdan sonra kan değerleri düşünce acayip dökülüyo onuda kan yapıcı ilaçlarla hallediyorsun.
belki kanın düşmüştür ondan dökülüyordur.sonuçta bebek kanından besleniyor.

cnm bnmmmm neyse bndan snra dikkat edersin o drda nsl drmuş söylemezmi insan mesela aşılama olurkende en fazla 5 gün cinsel perhiz istiyolar ideali 3-5 gün arası....pko da zor bir illet allah yardımcımız olsun glucophage verdimi drun sana?

yok söleme gereği duymamıştı onu suçlayamam benim bu ay yumoşum kendiliğinden çatladı %35 şansın var dedi dr kısmet artık
akşama gitçem ya kısmetse duadan sonra iftar azcık sabredeyim
bakın kızlar sizde olunca görceniz hiç olmadık kokuları alıyosunuz cam kapı kapalı olsa bile komşunun pişirdiği yemeğin kokusu bile geliyo burnuma eşim ben bişey duymuyom diyo ama ben duyuyom

ben şuan gribim ama yemek kokularından ne piştiğini çıkarıom

fazla dökülmedi.doğumdan sonra kan değerleri düşünce acayip dökülüyo onuda kan yapıcı ilaçlarla hallediyorsun.
belki kanın düşmüştür ondan dökülüyordur.sonuçta bebek kanından besleniyor.

ben daha hamile olduğumu öğrenmeden dökülmeye başlamıştı yani bebeğin rahme tutunduğu ilk an diyebilirim sana dr a sordum ama mevsimsel olabilir dedi şimdi hiç test filanda yapmadı 1 ay sonra gel dedi o zaman yapar belki

yok söleme gereği duymamıştı onu suçlayamam benim bu ay yumoşum kendiliğinden çatladı %35 şansın var dedi dr kısmet artık

ben şuan gribim ama yemek kokularından ne piştiğini çıkarıom

kaydirigubbakcemile3
bende 10 gündür griple uğraştım ilaç kullanmadığım çin geçmek bilmedi bir türlü şimdi iyiyim çok şükür

ayağa alıştırmışsın bari battaniyeyle sallamaya alıştırma sakın o daha zor tek başına asıl sallarsın inşallah bu dönemi çabuk atlatırsınız
battaniyeyle sallayalım dediler gittiğimiz yerlerde kriz tutunca ben daha kafayı yemedim eşim işe gidince tek başıma nasıl sallicam dedim.
suzancığım emzirme şeklin bide yediklerine dikkat et bide rezene çayı ver tatlım

canım bende olan gaz sütle kızıma geçiyor.herşeyine dikkat etsen bile olacağı zaman oluyor gazı.çaresi gaz şurubu.gaz giderici damlalar bile işe yaramadı.

kızlar size doyum olmaz ben şimdilik kaçar
pazara bi gideyim sonra görüşürüüüükkk

battaniyeyle sallayalım dediler gittiğimiz yerlerde kriz tutunca ben daha kafayı yemedim eşim işe gidince tek başıma nasıl sallicam dedim.

canım bende olan gaz sütle kızıma geçiyor.herşeyine dikkat etsen bile olacağı zaman oluyor gazı.çaresi gaz şurubu.gaz giderici damlalar bile işe yaramadı.

ay çok iyi yapmışsın alıştırma sakın eltimin ilk çocuğunu alıştırdılarda kız kafayı yiyodu

canım bi yerde duymuştum ağzına nar suyu damlattınmı

ben daha hamile olduğumu öğrenmeden dökülmeye başlamıştı yani bebeğin rahme tutunduğu ilk an diyebilirim sana dr a sordum ama mevsimsel olabilir dedi şimdi hiç test filanda yapmadı 1 ay sonra gel dedi o zaman yapar belki

genelde drlar hamilelik anlaşıldığı zaman kan ve idrar tahlili istiyorlar.baya kapsamlı bir kan tahlili.5 tüp kan alıyorlar.
senin saç dökülmesi değişen hormonlar yüzündende olabilir.

canım bu konuda araştırmanı yap bence bi yerde bişeyi yanlış yapıyosundur mutlaka Allah kolaylık versin canım.

X