Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

biri beni burdan kaldırsın ütü yapçam yemek yapçam pazara gitçem ne güzel oturuyom
ama sizi bırakamıyom napıyım
tembelim işteeee

yarında burda var ama kndime güvenipte çıkamıyorum 2 haftadır eşim alıyo iş çıkışı
çamaşırları makinaya atıyorum çıkarıyorum eşimi bekliyorum gelsin diye o alıyo balkona taşıyor sepeti öyle asıyorum eşim akşam diyo cumartesi günü evde kalıncada bayram temizliği yapayım bari diyo ne güldüm yaa rolleri değişmiş gibi

hg suzan minik gonca uyuyor sanırım

evet biraz yaygarayı bastı gaz nedeniyle birde kaç gündür kaka yapmıyor ben de dayadım gaz şurubunu uyudu.sanırım biraz rahatladı
eltimle görüştük tahmin ettiğim gibi çatlak nedeniyle yapmıyor olabilirmiş.fitillicez artık.akannehir

bende şu sütle maydonozu denesemmi ceylan sen biliyordun bunu bi anlatsana nasıl yapmıştınnn

canım ben ilaç kullanıom ya yumurta büytücü ardından dr a gidiom çatlamış mı çatlamamışmı die ona göre ilişkiye giriom yanlışmı yapıom acaba kısaca be pco luyum arkadaşlar

bitanem kullan bende takip yaptırdım ama senin için sorun yok tamam ilşki boş yere oluyor ama eşinin o kadar 10 gün beklemesi yanlış anlıyomusun beklemek kaliteyi düşürüyor

yarında burda var ama kndime güvenipte çıkamıyorum 2 haftadır eşim alıyo iş çıkışı
çamaşırları makinaya atıyorum çıkarıyorum eşimi bekliyorum gelsin diye o alıyo balkona taşıyor sepeti öyle asıyorum eşim akşam diyo cumartesi günü evde kalıncada bayram temizliği yapayım bari diyo ne güldüm yaa rolleri değişmiş gibi

ayyy görüyonmu ne anlayışlı sağolsun yaaaa

klomen geçen aydı bu ay serophene die bi ilaç verdi dr aynı görevi görüomuş

bitanem kullan bende takip yaptırdım ama senin için sorun yok tamam ilşki boş yere oluyor ama eşinin o kadar 10 gün beklemesi yanlış anlıyomusun beklemek kaliteyi düşürüyor

anladım saol bundan sonra dikkat ederim inşallah

evet biraz yaygarayı bastı gaz nedeniyle birde kaç gündür kaka yapmıyor ben de dayadım gaz şurubunu uyudu.sanırım biraz rahatladı
eltimle görüştük tahmin ettiğim gibi çatlak nedeniyle yapmıyor olabilirmiş.fitillicez artık.akannehir

geçmiş olsun gaz sorunu da kötü ya bebek çok huzursuz oluyor

ben bi hasta olıyım benimki de aynen böyle..hamile olıyım düşünemiyorum yerimden kaldırmaz artıkkaydirigubbakcemile3

en son gittiginde yumurtan catlamıs demişti cnm merak etme kacırmadın

geçmiş olsuna.s.

geçmiş olsun suzan sağlık için ne yapalım katlanıcaza.s.
sağolun arkadaşlar.
canım ben ilaç kullanıom ya yumurta büytücü ardından dr a gidiom çatlamış mı çatlamamışmı die ona göre ilişkiye giriom yanlışmı yapıom acaba kısaca be pco luyum arkadaşlar
canım dra sor istersen.yazık eşini şimdiden düz duvara tırmandırma.nasılsa hamile kaldığında bol bol tırmanacak o meşhur düz duvarakaydirigubbakcemile3

ben klomen kullanırken drum korunmana gerek yok demişti
ama senide günaşırı takip ediyo sanırım görüyordur dr içine kurt düşürmeyelim seninde
dr bana sölemedi bişi
korunmuom zaten salak gibi spermler daha ii olur die düşündüğüm için iğneyi vurdurana kadar ilişkiye girmiodum bide yumurta iğnesiz çatlamadı ilk ay

dr bana sölemedi bişi
korunmuom zaten salak gibi spermler daha ii olur die düşündüğüm için iğneyi vurdurana kadar ilişkiye girmiodum bide yumurta iğnesiz çatlamadı ilk ay

cnm bnm ilacı içtiğin sürede korunmana grek yok zztn iğneden snra drun ilişki tarihleri veriyor sana:sinifsinif:

X