Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kızlar bişey duydum hamile kalamayan bi arkadaştan adetin biter bitmez maydonozu sütte kaynatıyomuşuz baya ama kaynicak sonra sütte iyice kaynayan o maydonozla bi gece yatmış ve 14. yani bunu yaptığı ay hamile ....
sanırım yapıcam bu adetten sonra

kızlar bişey duydum hamile kalamayan bi arkadaştan adetin biter bitmez maydonozu sütte kaynatıyomuşuz baya ama kaynicak sonra sütte iyice kaynayan o maydonozla bi gece yatmış ve 14. yani bunu yaptığı ay hamile ....

evet onu bende duymuştum ne kadar doğru bilemem

yok kız ılık olunca hiç tad bile almıyorsun yada ben alıştım artık...aklıma gelmişken kaynatıyım hemen

yeme bizi taatlım dün aksam içtim ama ne fena bişeydi o ah ah nelere katlanıyoruz saatlerce kokusu gitmedi sanki agzımdan ama su birgercek sıcak içince hepten kötü ılık yine iyi

evet onu bende duymuştum ne kadar doğru bilemem

denemekte yarar var hasta bezi sarmış o altına yatarken biraz zor oluyomuş batıyomuş falan ama heee 3 gün ilişki yok kızlar arkasından temizleniyomuş içinizişte

gonca ben kk de okumuştum bunu bununla ilgili topic açmışlardı işe yarayanları vardı hayırlısı olsun ne kaybedersinki dene

amin cümlemize inşallah:Saruboceq:
amiin canım

süt ve maydanozmuu

dr bulantılarım için ilaç yazdı ama kullanıp kullanmamakla ilgili karasızım zaten 2 tane hap içiyorum şu an iyi bişey olmadığını biliyorum ilaç kullanmanın hastanedeykende 3-4 kere lavaboya koştum erken saat olduğu için dra erken değilmi bulantılar için dedim yok normal dedi 7 haftalıkmışık bu arada bide tansiyonum 9-6 geldi düşük yani hep 12-8 olurdu dedim acaba çok öğürdüm o yüzdenmi oldu dr o da normal dedi ama ben hiç tansiyonumu bu kadar düşük hatırlamıyorum

bende öle düşündüm en fazla bi gece uykusuz kalırım yani batmalardan demi bide bunu deneyelim son ayımızda bari

cümleten hoş bulduk arkadaşlarr ballarım benimmm opuyorumnanaktan

dr bulantılarım için ilaç yazdı ama kullanıp kullanmamakla ilgili karasızım zaten 2 tane hap içiyorum şu an iyi bişey olmadığını biliyorum ilaç kullanmanın hastanedeykende 3-4 kere lavaboya koştum erken saat olduğu için dra erken değilmi bulantılar için dedim yok normal dedi 7 haftalıkmışık bu arada bide tansiyonum 9-6 geldi düşük yani hep 12-8 olurdu dedim acaba çok öğürdüm o yüzdenmi oldu dr o da normal dedi ama ben hiç tansiyonumu bu kadar düşük hatırlamıyorum

dünde bi yerde okudum kk da hamilelikte tansiyon çok oynuyomuş aşkım yaa takma sakın

denemekte yarar var hasta bezi sarmış o altına yatarken biraz zor oluyomuş batıyomuş falan ama heee 3 gün ilişki yok kızlar arkasından temizleniyomuş içinizişte

iyi sen dene bakalım
seni kobay olarak kullanıyoz hee heee delikafadulden

evet esta süt ve maydonozu kaynat sonrada maydonozla yat bigece adet biter bitmez
3 gün ilişki yok ayaklarını soğuktan kolla bu üç gün ayrıca

X