Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kızlar biz bugün dra gittik bebeğimin kalp atışlarını gördük çok şükür Allah hepinize nasip etsin inşallah eşimle birlikte gitmiştik eşim dra bir sürü soru sordu yok o nasıl olacak bu nasıl olacak kadının kafasını karıştırdı :)))))))

ayy ne gzl yaaa babalar daha meraklı oluyolar ne gzlll cnm allah tamamına erdirsin inşalah......

kızlar biz bugün dra gittik bebeğimin kalp atışlarını gördük çok şükür Allah hepinize nasip etsin inşallah eşimle birlikte gitmiştik eşim dra bir sürü soru sordu yok o nasıl olacak bu nasıl olacak kadının kafasını karıştırdı :)))))))

ne güzelll....bu mübarek günde Allah duymuştur inşllh bu güzel dileklerini

ayyyy maşallah canım
allah hayırlı hamilelik dönemi versin inşallah çok sevindim :nazar :nazar:

bebeğimiz gözün aydın canım sağlıkla gelsin annesi inşallah

bi ara bende yaptım ama yarım bıraktık yani ben salladım aslında adamcık içiyodu yoksa yapiim barı ekime hamile kalmam lazım yaaa tam sene:KK43:(((((((((((

ben 2-3 kere yaptım onuda zorla içti haklılar tadı ve kokusu kötü yani...benimki sadece yiyor keçiboynuzunu

bi ara bende yaptım ama yarım bıraktık yani ben salladım aslında adamcık içiyodu yoksa yapiim barı ekime hamile kalmam lazım yaaa tam sene:KK43:(((((((((((

yap yap cnm bnmde ekimde bi sene olcak naaplımmm bekliyoruz bakalım herşey allahtann elden gelen bişi yk cnmmm ama bn inanıyorum gelcek seninmeleğin geçen ay bilemedim amma yakınnn senin hamişliğin:CüvCüv:

yap yap cnm bnmde ekimde bi sene olcak naaplımmm bekliyoruz bakalım herşey allahtann elden gelen bişi yk cnmmm ama bn inanıyorum gelcek seninmeleğin geçen ay bilemedim amma yakınnn senin hamişliğin:CüvCüv:

sırf benim diil allah hepimizinkini yakınlara yazmış olsun artık önce tüm kardeşlerime sonrada bana yarabbim:Saruboceq:

çok sağolun inşallah Allah sizlerede en yakın zamanda nasip etsin
akşamada karşı komşuda dua var oraya gitçem iyi hissedersem toplulukta da bol bol dua etçem hepimiz için

soğan suyunun zararı yok kızlar insanın içini temizliyor resmen bende 5-6 ay önce 1 kere yapmıştım ama 4 gün yapabilmiştim

benim eşimde içmemişti keçiboynuzu bende ısrar etmemiştim çünkü içmem dediyse içmez bilirim

X