Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

günaydın ceylancım topik buraya taşınmış bende millet nerde diyorum
neler yaptın baakalım görüşmeyeli tedavin ne durumda benim dr yurt dışına çıktı buay kendi haline
bıraktık kısmetse artık kasım olur heralde çünkü 24ekimde adet olucam aşılamaya devam edicem artık gelin bebişler yaaaa...

Tedavi bitti 8 ay klomenden sonra daha fazlası zararlı düşündüğünden dr.um biraz ara verelim dedi.. Olsun canım rahat ol biraz aşılama 2den fazlasını deneme ilişkiden farkı yok tutma olanağı %10 kadar az ..

sende mi grip oldun ne oldu kızlar size

geçmiş olsun

sağolasın canım inan acayip başım ağrıyor, burnum akıyor. gözlerim yanıyor böyle sanki ağlıyormuşum gibi sulanıyor birde. en kötüsü de sürekli kulaklarım çınlıyor insanları duyamıyorum bile :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:

ooo bebeğimiz hoşgeldin nasılsın hayırdır artık pek girmiyorsun..

deme öyle kızzz ne terfisi
fırsat bulamıyorum bir türlü sürekli uyuyorum nerdeyse bide bulantılarım çok fazla bişey yiyemiyorum yesem çıkıyor ayın 17 sinde kontrolüm var ama bu yüzden erken gitmeyi düşünüyorum
bu arada dün kuran kursum başladı sabah 08:30 öğle 01:15 orada olucam bugün izinliyiz camiler haftasıymış hoca seminere gitti bugün
sen neler yapıyosun

bende pek sık giremiyorum önceki gibi tunesar bulantılarım çok fazla oluyor ve midemde devamlı bir rahatsızlık hissi var
senin aran nasıl bulantılarla

X