Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hoşbulduk bozo..
doğumum çok güzeldi.. doğumdan sonrasındada gayet iyiyiz..
annelik zor bir işmiş tabiki..uykusuzluk sorunum var işte geceleri sürekli bebekle ilgileniyorum çok kısa uyuyor bende kendimi ona göre ayarlamaya çalışıyorum onun dışında herşey yolunda çok şükür.

oyy ben yerim onu :nazar:41 kere maşallah :nazar:

hoşbulduk bozo..
doğumum çok güzeldi.. doğumdan sonrasındada gayet iyiyiz..
annelik zor bir işmiş tabiki..uykusuzluk sorunum var işte geceleri sürekli bebekle ilgileniyorum çok kısa uyuyor bende kendimi ona göre ayarlamaya çalışıyorum onun dışında herşey yolunda çok şükür.

allah bağışlasın saglıklı sıhhatlı uzun omurler nasıp etsın ınsallah :emir_bebek::emir_bebek:

merhabaaaa.haftasonu o kadar çok girip çıktımki kimse yoktu.bol bol gezdiniz galiba kocişlerinizle.
meryemcim bebişin çok tatlı.maşallah:nazar:Allah bağışlasın.

hb canım.nasılsın?
bende kızı uyuttum biraz takılayım dedim.bu aralar gündüzleri pek uyumak istemiyor.meraklı sürekli etrafı incelemek istiyor.:ecrin_bebek:

iiym canım aynı...ayy ben yerim onu öp yerimize

Uzun ve Mutlu Evliliğin Sırrı" konulu seminerde 49 yıldır evli olan bir adam konuşmacıymış. Adam konuşması sırasında;
...Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerika’ya götürdüm."
Bunun üzerine izleyicilerden bir soru gelmiş:
"Peki 50. yıldönümünüzde eşiniz için ne yapacaksınız?"
"Gidip geri getireceğim..

ceylann nabarsınn sen,,oruşemıyoruz ne zamandır hıç denk gelmıyo...

slm kızlar nabersiniz nasılsınız fdcim sen nasılsın hamişlik nasıl kıss nasıl doğum olacağı bellimi?ama erkendir herhalde

slm kızlar nabersiniz nasılsınız fdcim sen nasılsın hamişlik nasıl kıss nasıl doğum olacağı bellimi?ama erkendir herhalde

ıyıyım funda,,cok şukur ıyı gıdıyo hamılelık..benım ddoğum aralıkta,,aralık annelerı topıkındeyım sende gel oraya,,hergun bışey oğrenıyo ınsaniibutun hamışler orda.
doğum normal olacak inş.senın nasıl hamılelık

canım kusura bakmayın malüm pazartesi valla
iyii fd7 mm napalım bıraktığın gibi sen nasılsın nasıl gidiyo

ıyıyım funda,,cok şukur ıyı gıdıyo hamılelık..benım ddoğum aralıkta,,aralık annelerı topıkındeyım sende gel oraya,,hergun bışey oğrenıyo ınsaniibutun hamışler orda.
doğum normal olacak inş.senın nasıl hamılelık

canım benim çok sevindim ben kasım annelerindeyimkaydirigubbakcemile3kasımada kalmam belki Allah bilirde ben normal istiyorum ama bakalım bebişimin başı daha aşağı gelmedi nasip kısmet ya hayırlısı olsun:Saruboceq:

X