Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

Günaydınlar ne oldu bu ay herkes hasta geçmiş olsun arkidişlerim.. Demekki bebekolarım geliyor az kaldı direnci düşenlerin hamile kalma riski fazlalışıyormuş çalışın

allah cenii almasın kız cok güldüm direnci düşenlerin hamile kalması kolayylasıyyormus demek kaydirigubbakcemile3 olum direncmi kaldı
saka maka bir ay daha götürdü umutlarımı adetimin 5. günümdeyim hem hasta hem hastayımkaydirigubbakcemile3
canım sıkkın gecen gün bi akrabaya fala baktırdım ölesine genclerle laf lafı actı kapattık geyik olsun diye bana demesinmi ay bebek için bi yola gideceksin bende o nasıl oluyo ya dedmim bebekle gidiyorum dur dedim yok yok bebek olması için biyola gideceksin dedi ama cok sacmaladın dedim fincanı cektim elinden oda benim elimden cekti ama olmuycak dedi ay bi sinirlendim anlatamam ya ama hiç belli etmedim elden ders al dedim sıra ona geldi falına ben baktım kadın düşüp bayılacaktı okadar kötü seyler söyledimki oh canıma degsin :hulya: canım sıkkın ya arkadaslar benim bebeğim olmuycakmı :gitme:

bozo canım evet bende hastayım ama geciyo cok sükür sen napıyosun calısmalar basladımı

grip ben oldum atlattım ya hamile hamile çok kötü bişey hamişken :umursamaz:

dışardan geldim hep karşıma hamişler çıktı...eskiden bu kadar çok hamile görmezdim...bende grip oluyorum sanki başım ağrıyor gözlerim sulanıyor boğazımdan bişeyler akıyor topikte salgın var :bbo:

hg bozo evet ya herkes grip ne hikmetse valla salgın varakannehir kocişte hastalanmasa bari ben kötü olurum sonra :)

selam kızlar ayyyyyy bnd ekötüyüm dikkat edin yaa salgın var salgın off bi eve gitseydim akşam oluncada daha bi ağırlık çöküyo offffffff

ıhlamur için dünden berio adam etti beni balda karıştırın tarçında valla dikildim ayağa

X