Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

benim de aklıma ensest vs gelmedi de.

ama biz burada bebeklerin bile öpülmemesi gerektiğini konuşuyoruz da, 30 yaşında adamı hangi sevgi dürtüsü ile dudağından öpersin aklım almıyor.
hani annesi öpmek istemiştir bile diyemiyorum.
Çok esktrem gelmedi bana ya
Oluyor bazen bazılarında gormustum
Yanlış mı değil mi bilmiyorum o kadarını ama çok sevdiğim bir şey değil öpmek opulmek
Neden bilmiyorum sevgililer birbirlerini yanimda öpunce de bi sinir oluyorum

Arap'lar birbirlerini dudaktan mı öpüyorlarmış?
Yani dudaktan öptüklerine şahit olmadım, ama araplar da çok rahat insanlar. Dinen bir yanlışı yoksa tamamdır gibi...
Mesela akşam yemekteydik, bayağa bildiğin kalabalık bir sofra, kızın babası, abisi falan da var. Çok rahat memesini çıkarıp, bebeğini emzirebiliyor sofrada, hiç saklama ihtiyacı bile duymadan.
Ya da ne bileyim, karşıdan karşıya geçerken biri gelip elinizi falan tutabiliyor. Muhabbeti bol insanlar velhasıl :KK70:

Sizi, aile yapınızı bilmiyorum ama bence ordaki davranış sizi kızdırmak kıskandırmak için yapılmış olmalı... Bayağı cesaretliymiş hanımefendi... Ortamın huzursuz olması için yapılmış galiba
cesaretli demeyelim de patavatsızca bir davranış diyelim bence.

Çok ilginç hakkaten, aşırı muhafazakar olmuyor muydu onlar, dudaktan öpme de nasıl bir ihtiyaç? :KK70: neyse, eşinizin tepkisi çok güzel, siz hiç takılmayın.

aşırı değiller ama muhafazakar bir aile yapısına sahipler. (kv dışında. herkes onu o davranışlarıyla kabul etmiş gerçi görmezden geliyorlar..)
umarım devamı gelmez de büyük bir sorun haline getirmem :KK43:

acaba daha önceden eşinizi böyle öpüyormuydu ay vallahi delice ben olsam eşimi bi daha öpemezdim ıyyk
Ay abartmayin siz de
Eslerimizin sevgililerimizin bizden önce kimlerle neler yapmisligi var
Ondan tiksinmeyip evlenip çocuk yapıyoruz sevgili oluyoruz da annesi öptü diye mi bi daha opmuyoruz

böylesini de görmedim hiç. görümceninde abisine kıymet bilmiyorsun demesi de ayrıca tuhaf,annem abime öyle bir yaklaşımda bulunsa Allah korusun aklıma annemin akıl sağlığını kaybettiğini abimi emeklediği bebeklik günlerinde falan gördüğünü düşünürdüm.neyseki eşiniz gerekli tepkiyi vermiş ,sizin sessiz kalmanız iyi olmuş,kendi yaptığı tuhaf olmazda gelin oğlumdan kıskandı olurdu bunun adı.

Yani dudaktan öptüklerine şahit olmadım, ama araplar da çok rahat insanlar. Dinen bir yanlışı yoksa tamamdır gibi...
Mesela akşam yemekteydik, bayağa bildiğin kalabalık bir sofra, kızın babası, abisi falan da var. Çok rahat memesini çıkarıp, bebeğini emzirebiliyor sofrada, hiç saklama ihtiyacı bile duymadan.
Ya da ne bileyim, karşıdan karşıya geçerken biri gelip elinizi falan tutabiliyor. Muhabbeti bol insanlar velhasıl :KK70:
Hadi ya ilk defa duydum. İlginçmiş :KK48:

Bu aralar kayınvalidelerin, kız annelerinin, yemeklerine gizlice biri azdırıcı damla filan mı damlatıyor acaba anlamadım gitti.
Bu çok çirkin bi itham ama kadın uygun olmayan bir şey yaptı diye evladina şehvet duyuyor imasi yapmak
Eminim konu sahibi ne eşine ne kayinvalidesine böyle bir şey kondurmamistir konu açarken

Iranlilar da öyle
Kadınlara özel havuzlarda Nerede çıplak kadın varsa onlar oluyor
Hiç cekinmiyorlar

Bence çirkin bir sevgi gösterme yolu... her şeyin bir adabı var "öpecek yer mi bulamamış" dicem, açıp oğullarının övündükleri bölgeyi de öpebilirler...o yüzden şükür...

X