Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Bence uyarma yanlış diye bu sefer gelin beni kıskanıyor olur, ne gözle bakıyor olur
Bu olay ikisinin arasında olduğu için sen haksız konuma düşersin inadına yapar bu sefer
Eşin zaten hoşlanmamış tepkisini belli etmiş
Etmese de görmezden gel ya da evde eşine söyle, kayınvalidenle bu konu hakkında konuşma ters teper:)

eşimin sakalı uzun çenesini öpmek istese bile öpemez.
yanlış görmedim çünkü ilkinde yapamadı ikincisine de yeltendi.

.
Yuh diyorum.
Son zamanlarda benzer konular sıkça açılıyor kk da.
Ve artık yok canım olmaz öyle şeyyyy falan diyemiyorum hiçbir konuya o_O

Kvniz dengesizin önde gideni demek ki
Hey Allahım akıl fikir ver ya:KK12:

Oha dedim başlığı gördüğüm an !
Sizi kıskandırmak için olduğunu düşündüm ben . Hani sadece sen değil bende oğlumu öperim dudaklarından tavrı verilmeye çalışılmış .
Bence eşiniz cevabı güzel vermiş bir şey demeye gerek yok .

Göbeğini sakalını sevmesi neyse de, (aslında onlarda abartı) dudaktam öpmek istemesi tuhaf geldi. Çenesini falan öpmek istemiş olabilir mi? Eşiniz yeterli tepkiyi göstermiş zaten. Bence siz kv artık bir şey söylemeyin. Zaten ne söylenir ki bu durumda. Kv ile sorunlarınız falan var mı? Sizin inadınıza yapmış bence ama almış ağzının payını.

Tövbeler Olsun Düşman Başına dahi Gelmesin .
Eşinize Bi soru Sorsanızya.
Bilmiyormuş gibi canım Neden Annene Ogün Davrandın Diye falan.
ay allahım yaa

Tovbe yarebbim :KK57: kiskaniyordur buyuk ihtimal ama bu kadar da olmaz ki

Tam olarak nasıl anlatsam bilemedim.
Görümcem yeni doğum yaptı ikinci kızı oldu. ilki 2,5 yaşında.
bir gün hastanede, iki günde yanında evde kaldım yardım için. çünkü büyük kızı çok problem çıkarıyor. Dün eşim gelip beni eve getirmek istedi.
Kv,eşim, ben , görümcem salonda oturuyoruz. Daha doğrusu biz oturuyoruz eşim uzanıyor. Birşeylerden bahsediyoruz tam hatırlamıyorum neyse.
Kv kalktı karşı koltuğa eşimin yanına geldi sakalını seviyo, göbeğini seviyo falan (sakın yanlış anlamayın asla kıskanmam, benim yerim ayrı kv'nin yeri ayrı sonuçta. hem kendi oğlu tabi sevicek. )
Annesi severken eşim telefonla ilgileniyordu.
Ben de o sırada görümcemle bişey konuşuyorum onlara bakmıyorum. neyse kafamı bi çevirdim. Kv eşimin çenesinden tuttu dudağından öpmeye çalıştı. :KK57:
Eşim itti annesini anne n'apıyosun sen diye. :KK11:
Kv seviyorum oğlumu sevemezmiyim dedi.
eşim de sevme beni git Allahaşkına diyince görümcem Hiç değer bilmiyosun hijabiqueenin eşi annem bizi hiç böyle sevmiyor. bitek seni seviyor dedi.
eşimde sevmesin deyip kapadı konuyu.
Ben bu arada sessiz kaldım. Daha doğrusu şaşkın kaldım :KK64:
Dünden beri de aklıma takıldı. Ne eşime ne Kv ye bişey demedim ama nedense içim içimi yedi.
Yanlış düşünmüyorum değil mi?
Bunun doğru olmadığını nasıl ifade edebilirim?:stop:
Saskinlikla okudum. Eşin tepki vermis canim yanlis oldugu ortada bence sen hic bise deme kv.ye

Anne olmak insanı maalesef tek başına mükemmelleştiren, kusursuzlaştıran bir makam değil. Yani edepsiz bir insanı edepli, patavatsız bir insanı usturuplu, çiğ birini de olgun hale getiremiyor. İnsan kendi isteğiyle değişmek, gelişmek istemedikçe, yüz yaşına da gelse dışarıdan; ne edep, ne terbiye, ne de makul davranma yeteneği zerk edilemiyor.
Ben kendi akrabalık ilişkilerim de dahil olmak üzere çevremde gördüklerim ve duyduklarıma bakınca şu sonuca varıyorum: ister gelin olsun ister kaynana, kadınlar birbirini kıskandırmak için, "bu adam bana ait bil ona göre ayağını denk al" mesajını vermek için o kadar saçmalayabiliyorlar ki; komik duruma mı düşmüş, alay konusu mu olmuş, uğruna savaştığı adamın gözünde mi küçülmüş pek umurunda olmuyor. Akıl baştan uçuyor galiba çok ilginç.
hijabiqueen hijabiqueen senin bundan sonra ne yapacağınla ilgili kara kara düşünmene hiç gerek yok bana kalırsa. Absürd bir durum yaşanmış, oğlu da rahatsız olmuş bu durumdan geçmiş gitmiş. Şimdi tekrar konuyu açmak için plan yapmana, kayınvalidene geç kalmış ve zaten gereği de olmayan bir ağız payı verme derdine düşmene gerek yok.

O senin kocan. Kadın resmen senden kocani kıskanıyor. Hani olabilir insan sevdiğini kiskanabilir . Ama kv seni kiskandirmaya çalışmış yöntemi iğrenç ötesi. Ben minicik bebeğimi bile dudagindan opmuyorum . O kv haketmis sende kv yaninizdayken kocani öp . Artık ister dudagindan öp ister yanagindan sapur supur öp. Çünkü haketmis. Hatta kv sizdeyken yada siz kv deyken kocana cilvesi yap öp o da diğer odadan sesinizi duysun . Gıcık kadın igrendim resmen.
Böyle yap diyorum ama normalde anne babanın yanında eşlerin opusup koklasmasini hiç doğru bulmam ama seninki fazlasıyla haketmis.

Simdiye kadar hep üstü kapali yazdim. Ama artik dayanamiyorum yazmazsam patlarim.
Agalar bu ülkede diyanetten "ogullarinizla evlenebilirsiniz" fetvasini bekleyen ogullarina aşık cok fazla anne var..
Ha bunu degil baskalarina,kendilerine bile itiraf edemiyorlar tabi.

X