Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Ah canım benim ben de böyle söylüyorum ama işte kv nin işine bişey gelmedi mi atıyor kendini yerlere bayılmalar aman acile götürün beni demeler. falan... o yüzden biz de sıkılıp bazı şeylere evet dedik.

Google'a "konversiyon" yazın bir araştırın

İlgi çekmeye çalışan kadınlar böyle bayılıyor.

İlgi gösterdikçe de bu hastalık ilerliyor.

Lütfen araştırın, çünkü onun hastalığını siz besliyorsunuz şu anda. İyileşmesini engellemek bir yana daha da ilerlemesine neden oluyorsunuz.

Tam olarak nasıl anlatsam bilemedim.
Görümcem yeni doğum yaptı ikinci kızı oldu. ilki 2,5 yaşında.
bir gün hastanede, iki günde yanında evde kaldım yardım için. çünkü büyük kızı çok problem çıkarıyor. Dün eşim gelip beni eve getirmek istedi.
Kv,eşim, ben , görümcem salonda oturuyoruz. Daha doğrusu biz oturuyoruz eşim uzanıyor. Birşeylerden bahsediyoruz tam hatırlamıyorum neyse.
Kv kalktı karşı koltuğa eşimin yanına geldi sakalını seviyo, göbeğini seviyo falan (sakın yanlış anlamayın asla kıskanmam, benim yerim ayrı kv'nin yeri ayrı sonuçta. hem kendi oğlu tabi sevicek. )
Annesi severken eşim telefonla ilgileniyordu.
Ben de o sırada görümcemle bişey konuşuyorum onlara bakmıyorum. neyse kafamı bi çevirdim. Kv eşimin çenesinden tuttu dudağından öpmeye çalıştı. :KK57:
Eşim itti annesini anne n'apıyosun sen diye. :KK11:
Kv seviyorum oğlumu sevemezmiyim dedi.
eşim de sevme beni git Allahaşkına diyince görümcem Hiç değer bilmiyosun hijabiqueenin eşi annem bizi hiç böyle sevmiyor. bitek seni seviyor dedi.
eşimde sevmesin deyip kapadı konuyu.
Ben bu arada sessiz kaldım. Daha doğrusu şaşkın kaldım :KK64:
Dünden beri de aklıma takıldı. Ne eşime ne Kv ye bişey demedim ama nedense içim içimi yedi.
Yanlış düşünmüyorum değil mi?
Bunun doğru olmadığını nasıl ifade edebilirim?:stop:

Ay kusura bakmayın güldüm ya :)) Belli ki kıskanmış bu davranışa yönelmiş ilgi alaka bekliyor guldum cidden :)

Lütfen araştırın, çünkü onun hastalığını siz besliyorsunuz şu anda. İyileşmesini engellemek bir yana daha da ilerlemesine neden oluyorsunuz.

gerçekten bu bir hastalık mıymış?
ben de araştırayım.

bir de benim gıcık olduğum bir şeydir, konuyla alakası yok ama, aman işte o hasta, aman işte o çok alıngan diyerek diğer insanların hakkı yenir. nabayım yani ben alıngan değilim diye, vur semeri mi yapmak gerek.

google a yazdım, ilk site şunu diyor :)

"Konversiyon Bozukluğu ülkemizde sık görülen bir ruhsal rahatsızlıktır."

gerçekten bu bir hastalık mıymış?
ben de araştırayım.

bir de benim gıcık olduğum bir şeydir, konuyla alakası yok ama, aman işte o hasta, aman işte o çok alıngan diyerek diğer insanların hakkı yenir. nabayım yani ben alıngan değilim diye, vur semeri mi yapmak gerek.

Bu hastalarda hastalığın pekişmesini önlemek amacıyla ailenin ve çevrenin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Kişinin iradesi dışında gelişen bu hastalık hastaya bazı kazançlar getirmektedir. Hasta bu hastalık sayesinde yapması gereken bazı yükümlülüklerden kurtulabilmekte veya bazı haklar elde edebilmektedir. Bu tür kazançlar hastalığın pekişmesine, tekrarlamasına sebep olmaktadır. Bu da tedaviyi güçleştirmektedir. Yapılması gereken hastaya hastalığı nedeniyle bazı haklar tanımamak ve hastalık öncesi nasıl davranılıyorsa aynı tutumu devam ettirmektir. Stres sonrası bayılan ve bunun psikolojik kökenli bayılma olduğu doktor tarafından onaylanan bir hasta aile ortamında bayıldığında onu sakin bir odaya alıp yalnız bırakmak hastaya daha iyi gelecektir. Yurdumuzda bu tür hastalara soğan koklatılır, kolonya ile elleri ve yüzü ovulur, çevredeki herkes hastanın başına toplanır. Bu hastaya yardımcı olmak yerine stresini daha da artırmaktan başka işe yaramaz. Tedavinin kısa sürede başarıya ulaşması için ailenin doktorla işbirliği içinde olması şarttır.

Asıl sorun da bu zaten kıskanılıcak bir durum yok ortada.
eşim kv de yapmasın diye özellikle beni öpmez veya onu sevmeme izin vermez kv yanında. Yani ortada fol yok yumurta yok aslında.

Bu hastalarda hastalığın pekişmesini önlemek amacıyla ailenin ve çevrenin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Kişinin iradesi dışında gelişen bu hastalık hastaya bazı kazançlar getirmektedir. Hasta bu hastalık sayesinde yapması gereken bazı yükümlülüklerden kurtulabilmekte veya bazı haklar elde edebilmektedir. Bu tür kazançlar hastalığın pekişmesine, tekrarlamasına sebep olmaktadır. Bu da tedaviyi güçleştirmektedir. Yapılması gereken hastaya hastalığı nedeniyle bazı haklar tanımamak ve hastalık öncesi nasıl davranılıyorsa aynı tutumu devam ettirmektir. Stres sonrası bayılan ve bunun psikolojik kökenli bayılma olduğu doktor tarafından onaylanan bir hasta aile ortamında bayıldığında onu sakin bir odaya alıp yalnız bırakmak hastaya daha iyi gelecektir. Yurdumuzda bu tür hastalara soğan koklatılır, kolonya ile elleri ve yüzü ovulur, çevredeki herkes hastanın başına toplanır. Bu hastaya yardımcı olmak yerine stresini daha da artırmaktan başka işe yaramaz. Tedavinin kısa sürede başarıya ulaşması için ailenin doktorla işbirliği içinde olması şarttır.
ben böyle birşeyi dile getirirsem kv beni gizlice öldürebilir.
veya Bu gelinin benimle alıp veremediği ne bir de beni hasta yaptı. bakın ne biçim gelin ben demiştim sana ama bu bize uymaz diye serzenişleri yapabilir.

ben böyle birşeyi dile getirirsem kv beni gizlice öldürebilir.
veya Bu gelinin benimle alıp veremediği ne bir de beni hasta yaptı. bakın ne biçim gelin ben demiştim sana ama bu bize uymaz diye serzenişleri yapabilir.

Kayınvalidenize söylemeyin ama bayıldığı bir zaman eşinize deyin ki
Geçenlerde internette okudum, böyle bir şey varmış
Anneni psikiyatriye mi götürsek acaba diye

Sapıklık değildir
Asla ensest gibi bir şey geçmesin aklinizdan
Ama uygun olmamış pek

Sapıklık değildir
Ama uygun olmamış pek
yok canım tabiki öyle birşey düşünmedim. sadece çok yanlış bir haraket ona kızdım.
Kayınvalidenize söylemeyin ama bayıldığı bir zaman eşinize deyin ki
Geçenlerde internette okudum, böyle bir şey varmış
Anneni psikiyatriye mi götürsek acaba diye
bunu bir deneyeyim bakalım. belki psikiyatriye gitmeye ikna olur.

Sapıklık değildir
Ama uygun olmamış pek

benim de aklıma ensest vs gelmedi de.

ama biz burada bebeklerin bile öpülmemesi gerektiğini konuşuyoruz da, 30 yaşında adamı hangi sevgi dürtüsü ile dudağından öpersin aklım almıyor.
hani annesi öpmek istemiştir bile diyemiyorum.

Sizi, aile yapınızı bilmiyorum ama bence ordaki davranış sizi kızdırmak kıskandırmak için yapılmış olmalı... Bayağı cesaretliymiş hanımefendi... Ortamın huzursuz olması için yapılmış galiba

Anne olmak böyle bir şey herhalde benim erkek arkadaşımı da annesi yanağından öpüyor küçük çocuk gibi seviyor bana da tuhaf geliyor içimden diyorum kocaman adam bu bebek mi :KK53: ama onların gözünde hiç büyümüyorlar herhalde :KK53: Ama bu konu farklı yani dudaktan öpmek nedir ya :110:
bende anneyim abimlerde vardı ama annem hiçbir zaman öyle bebek gibi sevmedi insan aslan oğlum der sırtını sıvazlar falan da nedir bu saçmalık dudaktan öpmek sidik yarıştırmaya çalışmış resmen gelini ile

X