Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

ben çoğu konuda böyle sessiz kalıyorum. haliyle düzelme olmuyor kabullenmiş gibi oluyorum.
Evet eşim tepki verdi ama ben de bunun hoş olmadığını rahatsız olduğumu kayınvalideye söylemek isterdim.
o an şaşkınlıkla bakakaldım sadece.
şimdi. de konuyu nasıl açarım nasıl söylerim diye düşünüyorum :KK43:

Bence açmayın konuyu,eşinizle konuşun bir daha böyle bir hareketi görmek istemediğinizi söyleyin.
Eşiniz konuşsun annnesiyle..

dana kadar herifi göbekten sevmek bile saçma o ne allah aşkına ya
Anne olmak böyle bir şey herhalde benim erkek arkadaşımı da annesi yanağından öpüyor küçük çocuk gibi seviyor bana da tuhaf geliyor içimden diyorum kocaman adam bu bebek mi :KK53: ama onların gözünde hiç büyümüyorlar herhalde :KK53: Ama bu konu farklı yani dudaktan öpmek nedir ya :110:

ben çoğu konuda böyle sessiz kalıyorum. haliyle düzelme olmuyor kabullenmiş gibi oluyorum.
Evet eşim tepki verdi ama ben de bunun hoş olmadığını rahatsız olduğumu kayınvalideye söylemek isterdim.
Bence uzatma
Eşin kızmış zaten, bi daha yapmaz
Sen konuyu açarsan, seni gıcık edesi tutarsa aynını tekrarlar.

Bence açmayın konuyu,eşinizle konuşun bir daha böyle bir hareketi görmek istemediğinizi söyleyin.
Eşiniz konuşsun annnesiyle..
bunu başka birkaç konuda denedim. Ama kv, oğluma biye söylüyosun, niye kışkırtıyorsun diyip bir de benden hesap soruyor. Ha birde kp doldurula getiriyor kendince.
bu seferyine öyle olur :KK43:

valla shaytards youtube aile kanalinda mommytardin küçük oğlu brotardi dudagindan öpmesine igrenç bulmuşum.. :KK70: burda konuyu okuyunca çüşşşş dedim ne kaynanalar varya vicik vicik gelini kıskandirmaya çalışan kaynanalara gicik olurum eşime dedim ben benim yanimda vicik vicik yapmasin dedim.:KK70:

bunu başka birkaç konuda denedim. Ama kv, oğluma biye söylüyosun, niye kışkırtıyorsun diyip bir de benden hesap soruyor. Ha birde kp doldurula getiriyor kendince.
bu seferyine öyle olur :KK43:

Kendisi kışkırtma olarak düşünür,ama bir şeklide rahatsız olduğunuzu da eşiniz bilmeli.

o ortamda susmuşsunuz, şimdi bir şey demeniz uygun olmaz.
eşiniz bu durumdan memnun olsa ya da normal karşılıyor olsa belki ona söylemeniz gerekirdi ama o da yok.

ha ha, o ortamda olup tek diyeceğim şey "oha" olurdu, ki bu sözü pek kullanan birisi değilim.

Yok artık ya kıskançlığın bu kadarı.

Eşin annesine tepki göstermiş zaten senin önünü alman gereken bir durum değil bence bu. Bu konuyla ilgili konuşman gerekmiyor.

Ben de o anda kv ye bir şey demez ama bakışlarımla belli ederdim durumun tuhaflığını.
Ama başka olaylarda tabi ki o anda tepki vermelisin.

X