Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

bulantı vs zaten adet tarihin geçtikten sonra başlar damarların belirginleşmesi göğüs uçlarının renk değiştirmesi fln hep sonraki zamanlarda görülür. bahsettiğin belirtileri ben de yaşadım ve hamile olduğumu öğrendim belirtiler aynı fakat her bünye farklı olduğundan kesin bir şey söylemek zor gönlünüze göre hayırlısı olsun

tşk ederm cnm yerleşme sancısı içimde bir minik top yuvarlandı durdu sanki hafif kasılma ağrı ve şişkinlik vardı kanama vs olmadı

sweetgirl sen de mi öğretmendin :) ilk başlarda kuruluk olur sonra akıntının rengi hafif koyulasabilir devamlılık gösterir :)

Eet canımm yoksa sendemii :)) ya akıntı sabahtan beri var ama cokta dikkat etmedm rengine :)) ya benim 3gün var bata bi test alsammıkiii :))

anladim canim saol engin ve derin bilgilerin için

arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim allah´im isteyen herkese nasip etsin insallah benim ilk tüp bebek denememdi allah´ima binlerce kez sükürler olsun tuttu ama doktor dedi biraz zayif persembeye insallah ikinci test

inanmıyorum topic coşmuş almış başını gitmişş

geçmişi okuyayım dedim, oku oku bitiremedimmm az daha namazı kaçırıyordum estagfrllah

Yeni arkadaşlarım, hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdinizzzz,

ben topic sahibeniz bendimahiş

arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim allah´im isteyen herkese nasip etsin insallah benim ilk tüp bebek denememdi allah´ima binlerce kez sükürler olsun tuttu ama doktor dedi biraz zayif persembeye insallah ikinci test

Tebrikler canımm Allahım yardımcın olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…