Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

kızlarrrr ben yenı katıldımmm aranızaaa nolur yardım edınnnn bat 25 eylul karnm aynı adet olcak gıbı agrıyo bazen rahım bolgeme dogru kasılma oluyo ama bunun dısında hıcbı belırtı yok mıde bulantısı bas donmesı o damarlar falan goguslerımde yenı acımaya basladı azıcık oda hamıle olabılır mıyım ya 3 gun once ıdrar test yaptım negatıfff :S sızceeee ???

bulantı vs zaten adet tarihin geçtikten sonra başlar damarların belirginleşmesi göğüs uçlarının renk değiştirmesi fln hep sonraki zamanlarda görülür. bahsettiğin belirtileri ben de yaşadım ve hamile olduğumu öğrendim belirtiler aynı fakat her bünye farklı olduğundan kesin bir şey söylemek zor gönlünüze göre hayırlısı olsun

Günaydin hanimlar, mutlu haftalar olsun hepimizede :KK3:

3 gündür gögüslerimde hafif bi sizlama var, klomen kullanipta gögüsleri sisen ve sizlayan oldu mu hiç aranizda ?

selam canim, masallah dahada iyi olun insallah :nazar:

yerlesme sancisi nasil biseydi ? kanama olmadan mi oldu sancin ?

tşk ederm cnm yerleşme sancısı içimde bir minik top yuvarlandı durdu sanki hafif kasılma ağrı ve şişkinlik vardı kanama vs olmadı

sweetgirl sen de mi öğretmendin :) ilk başlarda kuruluk olur sonra akıntının rengi hafif koyulasabilir devamlılık gösterir :)

Eet canımm yoksa sendemii :)) ya akıntı sabahtan beri var ama cokta dikkat etmedm rengine :)) ya benim 3gün var bata bi test alsammıkiii :))

bulantı vs zaten adet tarihin geçtikten sonra başlar damarların belirginleşmesi göğüs uçlarının renk değiştirmesi fln hep sonraki zamanlarda görülür. bahsettiğin belirtileri ben de yaşadım ve hamile olduğumu öğrendim belirtiler aynı fakat her bünye farklı olduğundan kesin bir şey söylemek zor gönlünüze göre hayırlısı olsun

tşk ederm cnm yerleşme sancısı içimde bir minik top yuvarlandı durdu sanki hafif kasılma ağrı ve şişkinlik vardı kanama vs olmadı

anladim canim saol engin ve derin bilgilerin için :KK16:

arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim allah´im isteyen herkese nasip etsin insallah benim ilk tüp bebek denememdi allah´ima binlerce kez sükürler olsun tuttu ama doktor dedi biraz zayif persembeye insallah ikinci test

inanmıyorum topic coşmuş almış başını gitmişş:KK52:

geçmişi okuyayım dedim, oku oku bitiremedimmm az daha namazı kaçırıyordum estagfrllah:KK5:

arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim allah´im isteyen herkese nasip etsin insallah benim ilk tüp bebek denememdi allah´ima binlerce kez sükürler olsun tuttu ama doktor dedi biraz zayif persembeye insallah ikinci test

Tebrikler canımm Allahım yardımcın olsun inş.:KK34:

X