Çok acill kizlar birlik olup beraber Ya ŞAFİ okuyalım

Canımm çook teşekkür ederim.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah’ım hiçbirinizi darda bırakmasın.
Bir daha anladık ki maddiyat bazı şeyler için yetmiyor ne yaparsanız yapın tıkanıyor bir yerde ve olacak olan başınıza geliyor.
Şu anda bacağın durumu çok kötü enfeksiyon kemiğe kadar ilerlemiş yine de tedavisine devam ediliyor. Abimin dayanılamayacak kadar ağrıları var 😢 Kesilecek deniyor ben yine de ümidimi koruyorum. Bayram sonrasını bekliyoruz. Allah kimseyi can bağını ağrıdan kıvranırken karşısında çaresiz bırakmasın.
Hepinizden Allah razı olsun Minnettarım 😔
Allah korktuğunuza uğratmasın🤲🏻

Hepinizden Allah razı olsun 🤲
Kalbinizden o güzel yüreklerinizden geçen bütün hayırlı dualarınız kabul olsun. Hiçbirinizi darda bırakmasın yaradan 🤲 Kimse sevdikleriyle sınanmasın.
Size diyecek sözler az kalır sağ olun var olun 🥹
Kocaman bir huzur kapladı içimi. Abim adına da çok teşekkür ederim hepinize
MssPARE MssPARE senin vesilenle bu güzel dua halkssı oluştu sana da ne derim nasıl teşekkür ederim bilemiyorum 🥹 Allah razı olsun can arkadaşım ❤️❤️

Hepinizden Allah razı olsun 🤲
Kalbinizden o güzel yüreklerinizden geçen bütün hayırlı dualarınız kabul olsun. Hiçbirinizi darda bırakmasın yaradan 🤲 Kimse sevdikleriyle sınanmasın.
Size diyecek sözler az kalır sağ olun var olun 🥹
Kocaman bir huzur kapladı içimi. Abim adına da çok teşekkür ederim hepinize
MssPARE MssPARE senin vesilenle bu güzel dua halkssı oluştu sana da ne derim nasıl teşekkür ederim bilemiyorum 🥹 Allah razı olsun can arkadaşım ❤️❤️
Canım benim yeter ki Rabbim kabul etsin abin iyileşsin ve şu yaşadığı süreçi atlatsın sağlıkla güzellikle size bagislasin mübarek bayram hürmetine 🤲🤲

Kızlarla birlik olduk okuduk hepsinden razı olsun yaradanım 🤲😇🌹

RABBİM senden de razı olsun ❤

kathy kathy mesaj kutunuz kapalı olduğundan yazamadım ama sülük gibi geleneksel uygulamaları denendi mi acaba? Bazı tıp fakültelerinde GETAT var. Orada sülük tedavisi de uygulanıyor. Dolaşım bozukluğu için uygulanıyor. Başka bir uygulama ile ampute edilecek ayağın kurtulduğunu gözümle gördüm.

X