Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

yumurtlama zamanını değerlendirdiniz mi sonrasında herhangi bir farklılık hissettin mi cnm?

yumurtlama zamanını değerlendirdiniz mi sonrasında herhangi bir farklılık hissettin mi cnm?

Canım biz bebişe karar verdiğimizde yumurtlama dönemini kacırdığımızı gördüm ama bigün öncesi korunmadan beraber olmuşuz tabi sonrasındada :)) bi umut var içimizdede bakalımm :))

Canım biz bebişe karar verdiğimizde yumurtlama dönemini kacırdığımızı gördüm ama bigün öncesi korunmadan beraber olmuşuz tabi sonrasındada :)) bi umut var içimizdede bakalımm :))

canım bu isler aniden gelisiyor zaten :) bir gün önce bir gün sonra farketmez

aynı şeylerden bahsediyoruz sanırım başka farklılık hissettin mi peki kendinde şu 10 gün içerisinde:KK34:

Canım sürekli bişiler istio ve cok yemeye başladım ama bunun psikolojik olduğunu düşünüodum :)) gecen günde dişimde agrı vardı 20lik cıkıo sandm ama gecti hassaslaştı ama dişlerim o bi belirtimidir bilmiorum,bide ara ara hasta olcakmışım gbi agrı hissediorum,bu arada persembe regl tarihimm

zaten spermler 24 36 saat gibi uzun bir süre canlı kalabiliyorlar

hayatım nbr nasılısnnnnnn

sağol cnm sen nasılsın

canım bu isler aniden gelisiyor zaten :) bir gün önce bir gün sonra farketmez

aynen öyle

Canım sürekli bişiler istio ve cok yemeye başladım ama bunun psikolojik olduğunu düşünüodum :)) gecen günde dişimde agrı vardı 20lik cıkıo sandm ama gecti hassaslaştı ama dişlerim o bi belirtimidir bilmiorum,bide ara ara hasta olcakmışım gbi agrı hissediorum,bu arada persembe regl tarihimm

ben hiç yemeyeceğim birşeye aş ermiştim adetten 2 gün önce :KK53:

çok yemek psikolojik olabilir peki yerleşmeye dair herhangi bir durum hissettin mi ben de yemekten sonra tabi biraz da fazla kaçırdım yemeği acayşp bşr şişkinlik oluştu neredeyse 1 gün sürdü ve içimde adeta bir top yuvarlandı bebek de istediğimiz için ben bunu yerleşmeye yordum ve beklemeye başladım :KK53:

:KK28:
ben hiç yemeyeceğim birşeye aş ermiştim adetten 2 gün önce :KK53:

çok yemek psikolojik olabilir peki yerleşmeye dair herhangi bir durum hissettin mi ben de yemekten sonra tabi biraz da fazla kaçırdım yemeği acayşp bşr şişkinlik oluştu neredeyse 1 gün sürdü ve içimde adeta bir top yuvarlandı bebek de istediğimiz için ben bunu yerleşmeye yordum ve beklemeye başladım :KK53:

Buna hiç dikkat etmedimki canımm yaa :)) puff zaman geçsinnn hemennnn :))

kızlarrrr ben yenı katıldımmm aranızaaa nolur yardım edınnnn bat 25 eylul karnm aynı adet olcak gıbı agrıyo bazen rahım bolgeme dogru kasılma oluyo ama bunun dısında hıcbı belırtı yok mıde bulantısı bas donmesı o damarlar falan goguslerımde yenı acımaya basladı azıcık oda hamıle olabılır mıyım ya 3 gun once ıdrar test yaptım negatıfff :S sızceeee ???

Günaydin hanimlar, mutlu haftalar olsun hepimizede :KK3:

3 gündür gögüslerimde hafif bi sizlama var, klomen kullanipta gögüsleri sisen ve sizlayan oldu mu hiç aranizda ?

bundan önce bir başlığımız daha vardı ordan beri birlikteyiz kızlarla iyiym çok şükür minikkuş da iyi maşallah ben yerleşme sancısını vs yaşadığımdan olsa gerek en başlarındn beri haberdardım diyebilirim tam adet günümde idrar testinden öğrendim

selam canim, masallah dahada iyi olun insallah :nazar:

yerlesme sancisi nasil biseydi ? kanama olmadan mi oldu sancin ?

aminn rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın çok zor bir durum bu kadar hasretle beklemek beni üzüyor bi tanıdık ikinci bebeğine hamile kaldı ve aldırmaya gitmiş günü geçtiği için almamışlar maddi durumu iyi kendi hemşire eşi mühendis sebeb çocuğa bakamamakmış yoruluyorum diyor öyle üzüldümiki annelik bu sen onun için yorulacaksın sen o hasta olmasın diye tek ben hasta olayım diye dua edeceksin o düşünce sen içini çekip senin için acıdığını hissedeceksin sen anne olacaksın anne demek 4 harfli bi hece değil ki anne demek her zorluğu çekmek yeri gelince yemeyip yedirmektir anneliği sadece yorulmakla tabi kılıp allah ın bu kadar kolay nasip ettiği bir bebeği aldırmak değildir bana çok acı geliyor ben bebek elbiselerine hep uzaktan bakıyorum eşime diyorumki ben hiç giremeyecekmiyim bu mağazalara hep başkalarının çocuklarına hediye almak için mi gireceğim diyorum oda çok üzülüyor başkalarının çocuklarını kucağına alıp sevmesi dahada üzücü... canım rabbim sana nasip etmiş inşallah kazasız belasız kucağına alırsın inşallahhh allah nazardan korusun sağlıkla gelsin bebeğin doyasıya tadarsın anneliği inşallaahhh rabbim sağlıkla 9 ay geçir bebeğini al kucağına amin

canım yaaa bu mesajını ağlayarak okudum kaç kere bilmiyorum....şimdi yazdıklarımı ise silip silip yazıyorum ellerim titriyor.şimdi ezan okunuyor burda rabbim tez zamanda ama tez zamanda sana sağlıklı sıhhatli,hayırlı bir evlat versin...bu benim 2.hamileliğim ilkini kaybettim 6 haftalıktı ve ondan sonra mağzalara bakmak neymiş anladım.....namaza başlamam da bu sebep üzerine oldu,her 5 vakitin ardından hz zekerriyanın duasını okudum,her yatsıdan sonra yasin suresini okuyarak rabbimden evlat istedim....bana senin yumurtlaman zayıf çocuğun olmaz hemen bile demişlerdi ( düşükten sonra kistim çıktı ve bazı hormonlarım dengesizleşmişti ilaç kullandım ve korunmak zorunda kaldım 4 ay) nasıl bir iç yangısıydıı ama demek ki rabbim isterse oluyormuş sanki doktorların inadına korunmayı bıraktığım an hamile kaldım ama hep içime ağladım...sırf başkaları oflamasın bıkmasınlar diye...eşime belli etmemeye çalıştım sırf bebekle kafayı bozduğumu düşünmesin diye....etrafa gülücükler saçtım amaaannn olursa olur olmazsa dünya turu yaparım rahatça diyip saçmaladım bileee.....şimdi ise hamileyim,bebeğimin tekmelerini hissediyorum artık ama nedense içimde çook heyecan yok çünkü korkuyorum ya birşey olursa diye...dua ediyorum ama bundan sonra dualarıma seni de aldım arkadaşım...rabbim sağlıklı hamilelik versin tez zamanda....

Kızlaaaarrrr slmmmm :)) bugün okuldayken son derslerde ders anlatırken fena başım döndü,buna heyecanlanırmı insan yaww :KK52:
Bide akıntım gelmeye başladı..puff yaa ben hiç aklıma getirmiodummmm nie böle oldumkiii:44:

X