Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

saol hayatım hoşbuldum.
ben hiç duymadım canım bi fikrim de yok.

sen nasılsın uzun zamandır sohbet edemiyoruz seninle.
yumoş günlerini atlattın mı sen?

hamdolsun tatlım iyiyim uğraşıyorum hayat işte, dünya işleri...
16. günümdeyim, yumurtlamışımdır heralde :44:

hamdolsun tatlım iyiyim uğraşıyorum hayat işte, dünya işleri...
16. günümdeyim, yumurtlamışımdır heralde :44:

ewt yumurtlamış olabilirsin.
ovulasyon testi alıcam bakalım.ben anlayamıyorum ne zaman yumurtladığımı.belki şansımı artırabilirim.

keyfin nasıl, moralini yüksek tutmalısın unutma hep daha olumsuz durumları düşünerek motive et kendini tevekkülü bırakma güzelim olur mu? İnşaallah bu zor günleri, ileride yad edeceğiz hamdolsun diyeceğiz...

sen ne durumdasın arkadaşım bat ne zamandı ay sonu mu?

al tatlıcım, ben de anlayamıyorum zaten akıntılarıma bakmaktan yoruldum doğrusu :KK31:

aynen kuzum az akıntım gelse;aşkım allaaarrmm alaaarrrmm bugün başbaşa kalmalıyız diyorum.ay hatta geçen tuvalete girdim baktım akıntım gelmiş.aşkııımm diye bağırırken paattt düştüm kapı önünde değerlendiremedik gülmekten :))

Bu ayy olsa zatennn cok büyük sürpriz olur bize çünkü hiç planmadık bu ayı asıl önümüzdeki ay başlıcaz cuma doktıra gitcm bakalım testler için alttan muayene şartmı bide regliyken yapılıomu testler cnmm??aa bidd ne sorcam aranızda folikasit kullanan varmı??

Bu ayy olsa zatennn cok büyük sürpriz olur bize çünkü hiç planmadık bu ayı asıl önümüzdeki ay başlıcaz cuma doktıra gitcm bakalım testler için alttan muayene şartmı bide regliyken yapılıomu testler cnmm??aa bidd ne sorcam aranızda folikasit kullanan varmı??

regliyken gitmeni tavsiye ederim.evet alttan muayene ediyolar mecburen yumurtalıklarına,rahmine filan bakıcak dr.
smear(rahim ağzı kanseri) testide yapabilir.
bende ilk doktora muayneye gttiğimde folik asit vermişti ama aradan nerdeyse 2 yıl geçti iyiki kullanmaya devam etmemişim folik asit patlaması yaşayabilirdim :)

Kizlar selam
26 sini bekleyen arkadaşlar ne alemdesiniz belirti yasayan test yapan var mi..
Ben bugün yqptim negatif cikti. Ama normalde olmayan bi durum yaşıyorum.
Akintim var yumurtlama akintisi gibi ama şeffaf degilde daha beyaz. .
Afedersiniz uzayan böyle.yogun sekilde. Yeniden mi yumurtluyorum acaba?
Gerci adet olacagim gunlerdeki gibi acilmada var sanki..neyse bende durum böyle.
Yarin görücem bakalim ak mi kara mı :)

Son düzenleme:
keyfin nasıl, moralini yüksek tutmalısın unutma hep daha olumsuz durumları düşünerek motive et kendini tevekkülü bırakma güzelim olur mu? İnşaallah bu zor günleri, ileride yad edeceğiz hamdolsun diyeceğiz...

sen ne durumdasın arkadaşım bat ne zamandı ay sonu mu?

bugün hamile olan arkadaşımın (henüz 4 haftalıktı) gebeliğin gerilediğini öğrendm bebek oluşamamış. geçen ayda yine yakın arkadaşımın 8 haftalıkken bebeğinin kalbi durdu. bunları düşündükçe şükrediyorum halime.onların acısı benimkinden kat kat daha fazla şimdi.
geç olsunda,sağlıklı,hayırlı evlat olsun. artık üzülmemeye karar verdim mevlam neyler,neylerse güzel eyler dimi :)

tatlım en geç 28 inde regl olmam lazım 3-4 gün kaldı ama bu ayda yok galiba hiç varmış gibi hissetmiyorum hayırlısı :)

bugün hamile olan arkadaşımın (henüz 4 haftalıktı) gebeliğin gerilediğini öğrendm bebek oluşamamış. geçen ayda yine yakın arkadaşımın 8 haftalıkken bebeğinin kalbi durdu. bunları düşündükçe şükrediyorum halime.onların acısı benimkinden kat kat daha fazla şimdi.
geç olsunda,sağlıklı,hayırlı evlat olsun. artık üzülmemeye karar verdim mevlam neyler,neylerse güzel eyler dimi :)

tatlım en geç 28 inde regl olmam lazım 3-4 gün kaldı ama bu ayda yok galiba hiç varmış gibi hissetmiyorum hayırlısı :)

yaa öyle tabi, ne güzel söyledin..Ben kendi kendime şunu diyorum hep: Rabbim sen hakkımda ne istiyorsan ben de onu istiyorum, yani kendi istediğimi değil, senin istediğini istiyorum...İnşallah böyle yaşayabiliriz..

bu arada hayırlısı canım, belli olmaz olmuştur belki umutsuz olma:KK45:

Kizlar selam
26 sini bekleyen arkadaşlar ne alemdesiniz belirti yasayan test yapan var mi..
Ben bugün yqptim negatif cikti. Ama normalde olmayan bi durum yaşıyorum.
Akintim var yumurtlama akintisi gibi ama şeffaf degilde daha beyaz. .
Afedersiniz uzayan böyle.yogun sekilde. Yeniden mi yumurtluyorum acaba?
Gerci adet olacagim gunlerdeki gibi acilmada var sanki..neyse bende durum böyle.
Yarin görücem bakalim ak mi kara mı :)

hoş geldin canımcımm:KK16:

kaşıntı yoksa mantara benzemiyorsa, iltihabi bir durum da yoksa gebelik akıntısı olabilir diye düşünüyorum :KK9:

yaa öyle tabi, ne güzel söyledin..Ben kendi kendime şunu diyorum hep: Rabbim sen hakkımda ne istiyorsan ben de onu istiyorum, yani kendi istediğimi değil, senin istediğini istiyorum...İnşallah böyle yaşayabiliriz..

bu arada hayırlısı canım, belli olmaz olmuştur belki umutsuz olma:KK45:

bakalım artık görücez 4 gün sonra ak mı kara mı belli olacak :)
rabbm hakkımızda hayırlı olanı versin.dediğin gibi hep kendimizden kötü durumda olanları düşünürsek,halimize şükredip üzülmekten vazgecebliriz.

regliyken gitmeni tavsiye ederim.evet alttan muayene ediyolar mecburen yumurtalıklarına,rahmine filan bakıcak dr.
smear(rahim ağzı kanseri) testide yapabilir.
bende ilk doktora muayneye gttiğimde folik asit vermişti ama aradan nerdeyse 2 yıl geçti iyiki kullanmaya devam etmemişim folik asit patlaması yaşayabilirdim :)

Folikasit patlaması :)))
Gitmemimi önerirsin yanlışmı okudun regliyken nası smear alcak??

:-((( çok üzücü durumlar seni anlıyorum mağazalar indirime giriyor alırım diyorsun ama aylarca bekliyorsun rabbim bizede mucizesini gösterir inşallah ta bizde gülerizz o mağazalrada doyasıya alırız istediğimizi inşallahhhh rabbim ne olursun güldür bizleride aratma o meleklerini bir an önce gönder

inşallah inşallah.seninle çok benziyoruz bazı konularda inşallah artık beraber bebişimizde olur.bende evlenmeden önce bebek provaları yapardım.yani küçükken :)) emzirme hamilelik filan çok istiyorum çoooooooook.rabbim nasip etsin inşallah bizlerede

hoş geldin canımcımm:KK16:

kaşıntı yoksa mantara benzemiyorsa, iltihabi bir durum da yoksa gebelik akıntısı olabilir diye düşünüyorum :KK9:

Kaşıntı falan yok canim.iltihabi bi durum da değil sanki ama yinede bu akıntıya kanip umitlenmek istemiyorum çünkü her ayki adet öncesi açıklık var.zaten testte negatif çıktı. Yarin sabah bi test daha yapsammi acaba yoksa bigün gecikmeyi bekleyeyimmi? Hayal kırıklığı na ugramak istemiyorum artık

aynen kuzum az akıntım gelse;aşkım allaaarrmm alaaarrrmm bugün başbaşa kalmalıyız diyorum.ay hatta geçen tuvalete girdim baktım akıntım gelmiş.aşkııımm diye bağırırken paattt düştüm kapı önünde değerlendiremedik gülmekten :))

kiz gün aşiri veya 2 günde bir olsa yumurtlamayi tutturursun.benimde bu ay akinti yumurtlama günümden önce geldi.ya erken yumurtladım ya yumurtlamadım.18'i akşamı bir bıçak saplandı girdi çıktı.sonrada bacağıma uyuşukluk geldi.yerleşme filandır inşallah.umutlanmıyorum telaşlanmıyorum artık.nasip kısmet.olmazsa adetin 2.günü gel dedi doktor yumurta rezervine bakacakmış.hayırlısı artık

ben aylardir kullaniyorum

güzel anne adayları,normalde sıcakkanlı ama kesinlikle ağlayamayan biriydim,hamilelik beni biraz değiştirdi zannedersem ama burda onca hikaye okudum,o kadar acıya şahit oldum gel gelelim kii sizin mesajlarınız beni çook ama çook etkiledi....hele mahtuananın anneliiği anlatan ve anne kelimesini ifade eden mesajı çok içime dokundu...nasrettin hocanın bana damdan düşeni getirin dediği fıkra misali bu durumu yaşayanlar anlar....sanal ortamda bile bi kaç mesaj hüzün üzerine olsun hemen offff sendee haaa demeye başlıyorlar normal yaşantımızda nasıl çevremize bunu yansıtabiliriz kii.....ben bu yüzden bir arkadaşımla konuşmuyorum artık.....bu sayede aslında sabırlı olduğumu bile öğrendim:) ben ki aklımdakini pat diye söyleyen insandım acıyı içe atmak neymiş anladım....bu sebeple dünden beri mahtuanayıı ve cimbomu duamdan eksik etmiyorum...hergün yasin okumayı kendime vird edindim rabbim kabul ederse ardına dua ediyorum ve artık sizi de ekliyorum....eğer bir gelişme yaşanırsaa beni mutlaka haberdar edin kızlarr....öpüyorum çokkk...

doğru diyorsun arkadaşım damdan düşenin halinden damdan düşen anlıyor ve anne nin ne kadar önemli olduğunu anlayıp paylaşıyoruz malesefki bazı insanlar farkında olmuyor allah ın bu lütfunun ben şuan peşimde anne diye dolanan her ağlamasında anne diye ağlayan kendimden çok düşündüğüm bir yavrum olmasını nekadar çok isterdimm annem derdiki beni anne olunca anlarsın derdi anneme dedimki anne ben anne olmadan seni anladım dedim ne kadar büyük bir lütufmuş insan olmayan evladını düşünürmü düşünüyormuş daha hamile olduğun bile belli olmadan yemene içmene dikkat edip aceba bir şey olmuşmudur ya hamileysem diyorsun allah okadar güzel bir şey bahşetmişki kadınlara bundan bizleri de mahrum bırakmasın rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın... sormaa yokmu şu anlayışsız insanlar banada amcamın karısı dedi ne olacak canım ne ağlıyorsun altı üstü bi çocuk tekrar olur dedi o an öyle kötü oldumki altı üstü bir çocuk değil işte o benden bir candı ve bende konuşmuyorum şimdi onunla insanlar çok acımasız acını bile kullanıyorlar....sağol arkadaşım bende senin için dua etcem hep hayırlı doğumlar olsun diye sağlıkla bebeğin gelsin diye seni unutmayacağım bende dualarımda...inşallah bi gelişme olursa sana yazacağım mutlaka inşallah olur bende öptüm allah emanet ol

X