Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

sen nasıl üzülerek aglayarak dıger arkadasın msjını okuduysan bende senın mesajında fena oldum yıne rabbım hayırlı evlatlar nasıp etsın bızlere. saglıkla kucagına alırsın ınsallah o guzel yavrunu :)
arkadaslar size müjdem var allah´in izniyle hamileyim darisi isteyen herkesin basina
canım cooooookkk sevındım tebrık ederimmmm

arkadaşlar ben galiba buraya ait değilim. rabbim nasip ederde hamile olursam söylerim. herkese bol bebişli günler

Allah razı olsun arkadaşım ettiğin dualar için rabbim senden razı olsun bebeğine uzun ömürler versin... beni tanımadan dua ettiğin için şu an bende gözyaşlarımı tutamadım hüngür hüngür ağlıyorum sanki tanıyormuş gibi davrandın sağol arkadaşım...önceki gebelik için geçmiş olsun miniğini rabbim korusun. benimde ilk bebeğimi 8 martta kaybettim 9 haftalıktı zaten zar zor olan bir bebekti bende yumurtam çatlamıyor kistleşip hep adetle atılıyor çatlatma iğnesiyle bile tam olgunlaşmış yumurta dediği bugün çatlar dediği yumurta bile 2 gün sonra çatlıyor... bebeğimi kaybettiğimde mağazaların önünden geçerken eşim aaa aşkım bak şurdaki mağazada ne güzel ayakkabı var deyip benim dikkatimi başka yöne çekmeye çalışıyordu ama ben anlıyordum...bende bu ay adet olursam 3. gün hormon testi yapılacak bakalım 7 ayıma gireceğim bebeğimi kaybedeli zamana bırak olur diyorlar bırakıyorum rahatım diyorum bi kist çıkıyor 7 aydır korunmuyorum olmadı... bende burada içimi döküyorum sadece bazen diyorumki belki okumak istemezler sıkılırlar polyanacılık oynuyorum gerçek hayatta sadece kısmet geleceği varsa gelir diyorum gülüyorum böyle daha iyi rahat rahat geziyorum eşimle diyorum etrafımdaki herkesin bebeği var bana soruyorlar senin var mı ağlamamak için kendini insan zor tutar mı oluyor kendimi hep eksik gibi hissediyorum yok diyorum istiyormusun diyorlar kısmet diyorum bu durumu yaşamayan anlamıyor arkadaşım.... bence içinde tekmelerini hissetmek çok güzell rabbimm onu sana bağışlasın inşallah bir şey olmaz korkma bu kadar olmuş bundan sonrasınıda rabbim sağlıkla getirecek sen kalbi temiz birisin tanımadığın biri için bile böyle güzel dua ediyorsun rabbim bu güzelliği karşılıksız koymaz sanada hayırlı doğumlar nasip eder sana beni çok mutlu ettin böyle desteğinle tekrardan Allah razı olsun

:-((( çok üzücü durumlar seni anlıyorum mağazalar indirime giriyor alırım diyorsun ama aylarca bekliyorsun rabbim bizede mucizesini gösterir inşallah ta bizde gülerizz o mağazalrada doyasıya alırız istediğimizi inşallahhhh rabbim ne olursun güldür bizleride aratma o meleklerini bir an önce gönder

canim tesekkür ederim allahim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucagini bos birakmasin insallah

güzel anne adayları,normalde sıcakkanlı ama kesinlikle ağlayamayan biriydim,hamilelik beni biraz değiştirdi zannedersem ama burda onca hikaye okudum,o kadar acıya şahit oldum gel gelelim kii sizin mesajlarınız beni çook ama çook etkiledi....hele mahtuananın anneliiği anlatan ve anne kelimesini ifade eden mesajı çok içime dokundu...nasrettin hocanın bana damdan düşeni getirin dediği fıkra misali bu durumu yaşayanlar anlar....sanal ortamda bile bi kaç mesaj hüzün üzerine olsun hemen offff sendee haaa demeye başlıyorlar normal yaşantımızda nasıl çevremize bunu yansıtabiliriz kii.....ben bu yüzden bir arkadaşımla konuşmuyorum artık.....bu sayede aslında sabırlı olduğumu bile öğrendim:) ben ki aklımdakini pat diye söyleyen insandım acıyı içe atmak neymiş anladım....bu sebeple dünden beri mahtuanayıı ve cimbomu duamdan eksik etmiyorum...hergün yasin okumayı kendime vird edindim rabbim kabul ederse ardına dua ediyorum ve artık sizi de ekliyorum....eğer bir gelişme yaşanırsaa beni mutlaka haberdar edin kızlarr....öpüyorum çokkk...

Kızlaaaarrrr
Ben regl oluorum sanırımmm yani olmak üzeree
Cok fena karnım agrıo kasıklarım belim ( bide koyu renk akıntım gelmişş
Öbür aya kaldı artk bizim iş sanırımm :))

Kızlarrr,

bir yerde okumuştum sanki döllenme ile beraber beyaz koyu bir akıntı geliyormuş diye, aslı varmıdır bilen var mı acabaa:26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…