Kumdeniz'in Diyet Günlüğü...

canım ben sana cevap yazmıstım sıtede degısıklık oldugu zaman sılınmıs hep o mesajlar yaaa:KK43:

cok tesekkur ederım o zaman 3 sık arasında kaldık su an onları arastıracagız ınsallah yıne yazarım ben hangısını sectıgımızı ınsallah canım benım

1-krom kapsulu
2-lıf kapsulu
3-elma-krom

canım ben sana cevap yazmıstım sıtede degısıklık oldugu zaman sılınmıs hep o mesajlar yaaa:KK43:

cok tesekkur ederım o zaman 3 sık arasında kaldık su an onları arastıracagız ınsallah yıne yazarım ben hangısını sectıgımızı ınsallah canım benım

1-krom kapsulu
2-lıf kapsulu
3-elma-krom

a.s.Merhaba canım. Silinmiş olabilir mesajların anlıyorum sağol.

Kullanacağınız ürünün size uygun olup olmadığını bilmelisiniz. Daha evvelde yazdığım gibi malesef yaşça büyük kişilerin sağlık sorunları olabiliyor. Bizim henüz sağlık sorunumuz yok ama annen memnun kalmayabilir yada ona uygun olmayabilir. O yüzden herşeyi araştırıp sorun.

Lif kapsülünü çok kullanmadım ama kullandığım zamanlar tok tutmadı öyle gözlemlediğim birşey yok. Tabi vucuda faydası var. Bağırsakları çalıştırıyor gibi.

Tarçını yemeklerden önce biraz yerseniz yada bir tutam tarçını suya atıp içerseniz şekeri dengeliyormuş. Çoğu doktordan duydum. Krom almazsanız eğer bence bunu yapabilirsiniz.

Herşeyin hayırlısı olsun.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?

3 Mart 2010

Kahvaltı:
Peynirli domatesli omlet
2 dilim çavdar ekmeği

Öğlen:
Tarhana çorbası
Bulgur pilavı
Zeytinyağlı kabak yemeği

Ara:
5-6 Fındik
3 kuru İncir

Akşam:
Köfte patates yemeği
1 Çavdar ekmeği

Ara:
1 tarçınlı elma

Spor:
30 dak egzersiz
1 saat yürüyüş

4 Mart 2010 Perşembe

Kahvaltı:
Kahvaltıdan 15-20 dakika önce 1 bardak beşi biryerde çayı
8 kuru üzüm,2 kuru kayısı,2 kuru incir,5-6 fındıkla hazırladığım 2 kaşık yulafın üstüne yarım yağlı süt koydup yedim

Öğlen:
2- 3 yemek kaşığı Bulgur pilavı
Köfte patates yemeği
Yoğurt

Akşam:
Kabak yemeği

Ara:
2 sütlü tarçınlı tatlı
1 elma

Spor:
Sabah 30 dakika egzeriz
Öğleden sonra 1 saat yürüyüş.

5 Mart 2010 Cuma

Kahvaltı:
2 Çavdar ekmeği
Maydonoz
Ekmeklerin üstünü örtecek kadar beyaz paynir
2 Söğüş tavuk salam

Ara:
3 Diyet bisküvi
Tarçınlı su

Öğlen:
Yemekten 30 dakika önce 1 bardak beşi bir yerde çay

Limonlu kekikli ton balığı
2 dilim çavdar ekmeği
Yeşil salata
maydonoz

Yemekten sonra Krom Kapsülü

Akşam:

Yemekten 40- 50 dakika önce 1 bardak beşi bir yerde çay
Yemekten 25-30 dakika evvel su ile birlikte 1 tatlı kaşığının yarısı kadar öğüttüğüm çörek otu

1 Çorba tabağı tarhana çorbası
4 Yemek kaşığı Zeytinyağlı kabak yemeği
1 Kase yoğurt

Ara:
2 Kuru kayısı,2 kuru incir,8-10 kuru üzüm
Yarım bardak süt

Spor:
1 saat yürüyüş
30 dakika egzersiz

Son düzenleme:
Bu hafta kilo veremedim. Reglim yaklaşıyor. En azından kilo almadım.

Sabredelim biraz.

6 Mart 2010 Cumartesi

11.30 - 11.45 Kahvaltı:
Peynirli maydonozlu az yağlı yumurta
1 dilim çavdar ekmeği

Kahvaltıdan 10 dakika sonra tarçınlı su

13.15 - 13.30 Ara:
1 Yeşil elma

Spor:
13.30 - 14.00 Egzersiz
14.30 - 16.30 Yürüyüş

16.30-16.45 Ara:3 Ceviz
5 fındık
1 dilim çavdar ekmeği

18.30-19.00 Akşam yemeği Fırında soğanlı patatesli limonlu balık
Yeşil salata
2 Dilim çavdar ekmeği

20.00-20.30 Ara.2 Mandalina

Son düzenleme:
canım merak edılmez mısın hıc nasılsın nasıl gıdıyor

bız zayıflama destegı urun ısını bıraz erteledık bakalım hayırlısı opuyorum ıyı geceler

canım merak edılmez mısın hıc nasılsın nasıl gıdıyor

bız zayıflama destegı urun ısını bıraz erteledık bakalım hayırlısı opuyorum ıyı geceler

Kocaman forumda bana yazan az olunca kendimi yalnız hissettim biraz. Sağolun yalnız değilmişim.İşlerden çoğunlukla bu saatlerde gece yazabiliyorum. Gündüz yazmaya çalışacağım.

İyiyim. Sağolun sizler nasılsınız arkadaşlarım?

''Yesa'' hayırlısı olsun. Biraz irade gerekiyor. O kadar doğal ürün kullandım kullanıyorum. Hatta gerek olmadığını düşünmeye başladım.

Herşey irade yapabileceğinize inanın. Sağlıklı beslenin düzenli spor yapın. Sağlıklı ideal kilonuzda oluyorsunuz. Reglim yaklaşıyor canım tatlı tuzlu herşeyi istiyor bugün kaçamaklar yapıp biraz yedim. Madem canımız istiyor tamamen kesmeyelim. Haftanın 1 - 2 günü yiyin böylece mutlu olursunuz. 2 kilo vereceğinize 1 kilo verirsiniz ama mutlu olursunuz değilmi :)) Spor yapıp veririz. Yerkende bir iki parça abartmadan tabii ki yiyeceğiz. Canınız birşey istiyorsa azcıktan birşey olmaz.

7 Mart 2010 Pazar

Kahvaltı:
2 dilim çavdar ekmeği
Biraz beyaz peynir
3-4 zeytin
Maydonoz

Öğlen:
2 dilim fırın mücver
Yeşil salata
3 köfte

Ara:
2 Ceviz
5 fındık

Akşam:
Patates yemeği
Salata

Ara:
1 Elma
1 mandalina

7 Mart 2010 Pazar

Kahvaltı:
2 dilim çavdar ekmeği
Biraz beyaz peynir
3-4 zeytin
Maydonoz

Öğlen:
2 dilim fırın mücver
Yeşil salata
3 köfte

Ara:
2 Ceviz
5 fındık

Akşam:
Patates yemeği
Salata

Ara:
1 Elma
1 mandalina
AFıYET OLSUN DENıZ .....
MENÜN ÇOK GÜZEL . TEK GÖZÜMÜN TAKILDIGI PATETES YEMEGıN OLDU .... AMA ONUDA SALATAYLA DEMGELEMıŞıN ...alkisalkisalkis
YANLIZ ÖGÜNLERıNDE BıR EKSıK VAR YOGURT.... ÖGÜNLERıNE YOGURT EKLEMEYı DENE . BAK FARKI GÖRECEKSıN .

8 Mart 2010 Pazartesi

Sabah:
2 dilim çavdar ekmeği
Biraz beyaz peynir
1 Domates

Öğlen:
3 Köfte
Salata
3 yemek kaşığı bulgur pilavı

Ara:
2 Kuru incir
2 ceviz

Akşam:
3 yemek kaşığı kıymalı pırasa yemeği
4 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Ara:
1 elma
1 portakal

Spor:
30 dakika egzersiz
2 saat yürüyüş

Kocaman forumda bana yazan az olunca kendimi yalnız hissettim biraz. Sağolun yalnız değilmişim.İşlerden çoğunlukla bu saatlerde gece yazabiliyorum. Gündüz yazmaya çalışacağım.

İyiyim. Sağolun sizler nasılsınız arkadaşlarım?

''Yesa'' hayırlısı olsun. Biraz irade gerekiyor. O kadar doğal ürün kullandım kullanıyorum. Hatta gerek olmadığını düşünmeye başladım.

Herşey irade yapabileceğinize inanın. Sağlıklı beslenin düzenli spor yapın. Sağlıklı ideal kilonuzda oluyorsunuz. Reglim yaklaşıyor canım tatlı tuzlu herşeyi istiyor bugün kaçamaklar yapıp biraz yedim. Madem canımız istiyor tamamen kesmeyelim. Haftanın 1 - 2 günü yiyin böylece mutlu olursunuz. 2 kilo vereceğinize 1 kilo verirsiniz ama mutlu olursunuz değilmi :)) Spor yapıp veririz. Yerkende bir iki parça abartmadan tabii ki yiyeceğiz. Canınız birşey istiyorsa azcıktan birşey olmaz.

canım benım bızlerde ıyıyız opuyorumnanaktan

canım bakalım bız de erteledık ama olmazsa alırız belkı bıtkısel ıcerıklı falan hergun duzenlı sporu var aksam yeme olayını da kapattı gun ıcerısınde de bıraz dıkkat ederse olacak ınsallah :lepi:

gecen carsamba da annemın olcum gunuydu baya bı ıncelme var o yuzden mutluydu bakalım hayırlısı artık delikafadulden senın de guzel haberlerını beklıyoruz cnaım benım opuyorumnanaktan

9 Mart 2010 Salı

Sabah:
Kahvaltıdan 20-30 dakika evvel 1 bardak beşi bir yerde çay

Kahvaltı:
2 dilim çavdar ekmeği
Biraz beyaz peynir
4 içi biberli yeşil zeytin

Ara:
2 salatalık
2 ceviz
4 tuzsuz badem

Öğlen:
3 yemek kaşığı soğanlı et yemeği
2 yemek kaşığı domatesli pilav

Ara:
2 kuru incir
2 kuru kayısı

Akşam:
2 yemek kaşığı pırasa yemeği
2 yemek kaşığı zeytinyağlı kabak yemeği
3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

Ara:
1 Elma
2 mandalina

Spor:
Sabah 30 dakika egzersiz
Öğleden sonra 1 saat yürüyüş
Yürüyüşten gelince 10 dakika merdiven çıkıp indim ve 15 dakika karın ve kalça egzersizi yaptım.

Son düzenleme:
X