Kumar bağımlısı eş

Ne kredisi kız konu sahibi aynı sizler gibi okuyunca tepki versin istedim. Kumar falan eşim bilmez valla.

Yukarıdaki sizin mesajınız değil miydi

Evlilikte kabul edilemeyecek 3 önemli kural var şiddet, aldatılma, kumar. Bunlar varsa o insandan her şey beklenir. Ömür boyu bir insanın kahrını çekerek geçirme hele bir de çocuğun yok hiç arkana bile bakma. O kumarda kaybederken seni kaybetmeyi göze almışsa senin daha düşünecek bir şeyin yok.

Yukarıdaki sizin mesajınız değil miydi
Benim msjım alta ki msjımıda gördünüz. Arkadaşım bu vesileyle eşinden boşandı. Olayın içinde bazen onlara doğal görünüyor herşey. Farklı kişilerde duyunca keskinleşirler. Dediğim gibi yanlışı başkasında görmesini istedim.

He o arkadaşınızın durumu muydu pardon

Herşeyi kabul ederim ama bir eğitimcinin bu kadar bilinçsiz olmasını kabul edemem. Siz çocukları gençleri geleceğe hazırlayan eğitimcisiniz. Allah aşkına o çocukların gözlerine bakıp doğruyu yanlışı nasıl anlatıyorsunuz. Saygıyı lütfen kendinize verin. O kadar çaresiz insanlar gördük . Belki hak veririm sizin ne zorunluluğunuz var. Mesleğiniz aileniz herşeyiniz var . Daha neyi bekliyorsun azcık silkelen kendine gel . Ben ne yapıyorum diye düşün ya.

Çok güzel bir taktik

Size ne onun kumar borcundan? Birlikte mi yaptınız? Ailesi açısından da üzücü bir durum ancak bu artık onların sorunu. Mal satıp borç ödemesi gereken birileri varsa onlar. Gerekirse bir dairelerini satıp çocuklarının borcunu kapatacaklar. Ondan sonra tedavi mi ettirirler yoksa ömür boyu onun kumar borcunu mu öderler kendileri bilir. Acımasız bir çözüm önerisi gibi geliyor kulağa ama acimayin acınacak hale düşersiniz.

Kumarbazlar cok manipulatif olurlar, gozyaslari, intihar tehditleri, senin icin yaptimlar, daha iyi olacagina inandimlar, baskasina kanip hirslandimlar...

Bu gibi seyler onlarin yalan yuva yapmis ağızları icin hicbir sey.

Sakin kanmayın.

Aracinizi da satmayin.

Kumarbaz eşle surunmek, basarisiz evlilik yapip kendini kurtarmis olmaktan daha gururlu degil emin olun.

Hazir cocuk yokken o size "bu borcu hallet arabani sat' diye aglayan anneye postalayin kendisini. Baskasinin yetistiremedigini siz buyutmek, egitmek zorunda değilsiniz.

Baskasinin emeğine degil, kendi ailenizin emegine uzulun ve adami terkedin, tek cikar yol bu.

Sakın tatlım sakın bişey satma..5 katı borçla geri gelir..Sakın kefıl olma ..Borçla seni ortada bırakır zorla mı cektırdım cekmeseydın der...Hatasını kı hata degıl bu ölü dirilmez bu adam düzelmez..Üzgünüm..

intihar ederim şöyle böyle yaparımları geçin
aklınızı başınıza alın bu böyle sürüp gidecek ne yazık ki

Geçin bunları ..Zevkine kumar oynuyor balkona geçıp sessızce oturuyormuss..Adam ZEVK İÇİN OYNUYOR..BUNU AKLINIZA SOKUN..ONUN ZEVKINE ARABANI SATARSIN, KREDI CEKERSIN ARTIK SEN BILIRSINZ..SENDENDE ALACAGI KALMAYINCA BAKALIM NE OLACAK..O HAYALINIZDE Kİ EVİ DEĞİL EŞŞEK , BAK SOYLUYORUM 20 YIL BEKLE ESSEK BILE ALAMAYACAKSINIZ..BUNU HAKETTIGINI DUSUNUYORSAN SAYGI DUYARIM.SONUÇTA HEPIMIZ DEGERIMIZ KENDIMIZ BELIRLERIZ..

O adam o balkonda sessizce oturmuyordur kumar oynuyordur yine caktirmamak icin sessiz numaralari kesiyordur

Bunların karakteristik özellikleri aynı oluyor. Gözünün içine baka baka hiç bir şey yokmuş gibi oynuyorlar. Aptal yerine konulmak çok kötü.

Valla bilen nasıl biliyor helal olsun :)) katılıyorum size
Kesınlıklle..Bızımkı eniştemden borç aldım demişti..Ben borcu kalmasın diye kredıden para çekıp borcu odedım..10 DAKIKA SONRA ENİŞTE PARAYI ONA GONDERMİŞ..Nerdemi gordum boşanma evrakları gelınce banka hareketlerınden..Çok ahlaksızcaydı..Kusasım gelıyor hatırlayınca dahi...Hem oynuyordurhem de bu kadını nasıl ıkna ederım , nasıl parayı koparırım planı yapıyordur..

Bunların karakteristik özellikleri aynı oluyor. Gözünün içine baka baka hiç bir şey yokmuş gibi oynuyorlar. Aptal yerine konulmak çok kötü.
İlk defa bugun konustuk yüzüne bakamıyorum ben dibin dibindeyim sensiz başaramam falan diyor çok sakin üzgün bi şekilde anlayamıyorum

Konuşunca yine üzüldüm haline tavrına ama hep manipüle ediyor seni kanma kanma diye içimden geçirdim hep o kadar bitik ve kötü halde gibiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…