Kumar bağımlısı eş

Ben ona şunu söyledim birlikte düzelemeyiz. Benim de iyileşmem gereken çok nokta var senin de bu durumu tek başına düzeltmen gerekli. Birlikte başarırız diyor sürekli hayır sen kendin başaracaksın çünkü benim başarmam gereken bir şey yok ortada dedim. Bu bataklığa nasıl beni de çekersin bu bencillik dedim. Ve artık bir avukatla görüşeceğim işte o an o süreçte gerçek yüzünü, o göstermediği banka hesaplarını her şeyini öğreneceğim tek dileğim evet doğru karar vermişim demek daha cok yalanları yıkamaz beni artık

Boşandıktan sonra nasıl hissettiniz peki şuan o durum bana cok yabancı olduğu için tahmin edemiyorum hic

Mücadele etmeliyiz diyorlar ya bir de ,iyi günde kötü günde diyip ..
iyi demişsiniz ..doğru yoldasınız ..gereksiz vicdan ve fedakarlık yaptığınızı anladığınızda devamı geliyor zaten merak etmeyin ..

Tabi seninle başarabiliriz sen ol kalırsan dünyanın en mutlu insanı olurum ama gidersen de bu durumdan kendimi çıkaracağım. Üç gündür kendini öldürür diye korktuğum adam bir anda bilge bir insan kesildi öyle bir konuşma yaptı karşımda

Boşandıktan sonra nasıl hissettiniz peki şuan o durum bana cok yabancı olduğu için tahmin edemiyorum hic
Benim de durumum çok yeni ben çok zor badireler atlattım ..şu an boşanmadım anlaşmalıya ikna etmeye çalışıyorum .sevdiği için imza atmıyormuşmuş süre istedi ama biliyor geri dönüş yok kira kontratımın bitmesini bekliyorum.iletişim kurmuyorum para görünce bile içime daraltı geliyordu yilların birikimi ile anksiyete atakları geçiriyordum .maaşım yattığında maaşıma bile bakmıyordum travmalarım nedeni ile :artık ne harcıyor, ne yapıyor ne oynuyor ne halt yiyor umrumda değil o kadar güzel bir duygu ki ..İnsan olduğumu hatırlamaya başladım …işe giderken toplu taşımada bazı sıkıntılar yaşadıkça içimdeki öfke kat be kat artıyor acaba bile demiyorum onun benden aldıkları ile kendime jeep alırdım ..

Bunların gitgelleri çok olur ..bir gün depresif ertesi gün umutlu ,yardım edip şans verince aldıkları gazla biraz şov yapmalar sonra yine depresif haller .. ne halleri varsa görsünler ..ben çok çektim ailesi izledi . azıcık da anası kardeşleri çeksin ,hizaya getirsin ..

Şu bir yıl içinde bile bunları yapmasa kendimize ikinci arabayı bile alabilirdik… çok iyi anlıyorum sizi de. Keşke o gün boşansaydım demektense ileride ya bi şans verseydim ya da baksana iyileşmiş gerçekmiş duyguları demeyi tercih ederim.. çünkü ilkinde çok şey kaybetmiş olacağım. boşa yapılan şeyler gereksiz şeyler hepsi aptalca..

Çok ama çok doğru yoldasınız inanın

Ya mesela her bana itiraf etmeden önce biz yüklü bir harcama yapmışız. Telefon Araba aldıktan sonra gelip battıgını söyledi. Neyse düzeltiriz dedik devam ettik. Arabaya gaz taktırdı ardından geldi bana bağımlıyım dedi. Madem borcun vardı araba niye aldık benim maaşım kalsaydı bari dediğimde de cevaplar yoktu zaten. Madem borcun vardı bide gidip niye gaz taktırdın dedim yine cevap yokru.

Ben yeni boşandım kumar sebebiyle hem de çocuğum da var küçük. Hiçbir şey "keşke evli kalsaydım" dedirtmiyor Allah da dedirtmesin. Hep söylerim "boşanmak bazen seçenek değil zorunluluk oluyor" bizim vaziyet de buydu

Secenek ise bi çıkış yolu bulunuyor daha kolay. Ama bu artık senin ve çocuğunun geleceği,hakkına giriyorsa işte orada çözülemeyecek şeyler oluyor malesef

Bu arada abisinin kuzeninin de oynadıgını herkes oynuyor diye itiraf etti.. abisi yakın zamanda 5 yıllık aracını satıp 2008 model ikinci el arabaya düştü. Artık bunlarda bu genetik sanırım

Siz çekimsersiniz sanırım tekrar şans vermek istiyorsunuz
Tekrar şans vermek isterdim ama zaten gecen yıl verdim o şansı. Kafamda çoktan bitti boşandım. Ama hayata dökmekte sorun yaşıyorum ama bu kocama çok aşık olduğum için değil sonraki hayattan nedense korkuyorum bunun için zaten terapiye başladım seni tutan ne sorusuna aslında beni tutan bir şey yokki derken derinlerde beni tutan şeyi bulacağım ama tutsada tutmasada yapılacak şey belli farkındayım

Bu arada abisinin kuzeninin de oynadıgını herkes oynuyor diye itiraf etti.. abisi yakın zamanda 5 yıllık aracını satıp 2008 model ikinci el arabaya düştü. Artık bunlarda bu genetik sanırım
Bağımlılık genetikle ilgili evet. Ne güzel çocuk yapmamışsınız. Umarım benim yavruma sirayet etmez bu pislik

Ay edecekse etsin ya. Gerçekten seni manipüle ediyor. İntihar eden söylemez direk eder. Acıtasyonla eline alıyor herşeyi bunu da biliyor. Hatta anneme sen söyle ben yapamam diye başını öne eğiyor , söyleyince de neden söyledin arkamda durursun sandım dio. Ben mi doğurdum seni çocuk musun. Hataları yanlışları yapacak yaşı geçmedin mi deseydin. Ailen korusun seni benden bu kadar diyip çıkın. Gerçeği araçtan para verip gideceğinizi söylerken mutlu olduğunu gördünüz başka söze gerek yok.

Şu an daha net anladım intihar edeceği yokmuş gerçekten. Bugun sanki süper mantıklı şekilde konusup ben bundan kurtulacağım sen olmasan bile dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…