KUMAR OYNAYAN NİŞANLI

Tek sucun senetsiz sepetsiz borc vermen olmus bence.devir cok kotu bak kimseye guven yok.

X kisisi bunlari soyleyerek seni manupule etmeye calisiyor.sakin tuzagina falan dusme.

O yine oynuyordur.parayi buldukca oynamaya devam edicek.

Sen kendi parani kurtarmaya bak.buyuk beladan kurtulmussun🙏🏻
arkadaşlarından da çok paralar almış ve herkes biliyormuş oynadığını. İnşallah verirler paramızı

Tamamen kumarbaz manipülasyonu. Kanser mi olmuş iflas mı etmiş ki zor gününde yanında olacaktınız. Kumar oynamış bunu nesi zor gün. Sakın kafanızı bulandırmayın. Ayrıca ben ayrılsam mı napsam diyeceğinizi sanmıştım siz hayatınızdan çıkarmışsınız. Tebrik ederim i. Yolunuza bakın
sevgililik dönemimizde 'her koşulda yanındayım' demiştim klasiktir ya. Onun arkasına sığınıyor hani yanımdaydın diyor şaka gibi

Güzel kardeşim, Allahın sevdiği kulusun yine… ya bu adamla evlenmiş olsaydın! Bence kurtulduğuna sevinmeli hatta sadaka vermelisin. Daha evlenmeden o da ailesi de seni kandırmış baksana.
Seni manipüle etmesine izin verme. Karşına çıkan insanlara da hemen güvenme.
Ama tekrar söylüyorum. Senin iyi niyetini kullanıp seni hem maddi hem manevi anlamda sömürmüş birinin arkasından üzülme artık.
ve şimdi de beni suçlu hissettiriyor işte .. nasıl kendini bu konumda haklı görebilir aklım almıyor

Tam Müge Anlı'lık konu. Dolandırılmışsın neyi affedeceksin ya? Adam takılarını da çalmış. Kumarbaz adam düzelmez bu forumdan öğrendiğim kadarıyla. O paralar geri gelmez boşuna beklemeyin.

Amaaaa sen de 1 ayda hemen başkasını bulmuşsun maşallah bu ne hız? Kumarbazı sevmemişsin demek ki.

Sizden kredi çekmenizi isteyen adamlardan uzak durun, işe girip çalışsaymış saf olmayın. Zırt pırt borç isteyen adamla ne yuvası hayal ettin anlamadım zaten.
gece nöbetlerine dahil kalıp çalışıyordum iş yerimde bunu bile bile benden sürekli para alyordu. benzin parası dahil

Yalan yere seksen kere yemin eden birinin kurduğu hangi cümlenin bir değeri olabilir ki? Hala oturup acaba söylediklerinde haklılık payı var mı diye düşündünüyorsunuz? Duymamanız bile gerekir.
kendisi de ailesi de hep yeminler ettiler boş yere

Mantıklı düşünmediğiniz belli adam resmen sizi soymuş hiç mi çevrenizde bir akıllı yoktu??? Kumar oynayan adama verdiğiniz meblağlara bakın kusura bakmayın ihtiyaç sahibi biri istese ,ananiz babanız istese asla vermezsiniz.Boyle adamlara yağdırırsınız.Hala oturmuş vicdanınızı yokluyorsunuz.İlla gidin affedin evlenin bir kuru ekmeğe muhtaç olun dememizi mi bekliyorsunuz???
kumar oynadığını bilmiyordum ki

Nasil suclu hissedebiliyorsunuz ki? Istedigini soylesin. Bu adam sizi resmen dolandirmis. Gelmeyin manipulasyonlara. Bir de pisman olacaksin demesi yok mu? Dolandirici, kumar bagimlisi bir adam sizi nasil mutlu edebilirdi?

Kumarbazlar çok usta yalancı ve manipulatör olurlar. Bence sağa sola sadaka verin ki kurtulmuşsunuz. Sizden aldığı borçları geri vereceğini hiç sanmıyorum, bu adamla bütün irtibatı kesin ve vicdanıza oynamasına izin vermeyin. Yeni ilişki için biraz acele davranmışsınız, kafanızdaki hesaplaşmaların tamamen bitmesi gerekiyor, aksi takdirde karşınızdaki insana da büyük haksızlık olur.
evet yaptığı her şeyi unuttu hayatıma birini aldım diye benden kötüsü yok şu an

1 ay önce işe gireceğim diyerek 50bin lira aldığını bana sürpriz yapacağını o yüzden söylememeleri gerektiğini söylediğini anlattı ve taksit zamanı parayı ödememiş.
Adam tam dolandirici, ablaniz da dolandirilmaya musait. Ailece biraz aşırı iyi niyet babindan saf mısınız?
Diğerleri icin borc harc demiş, işe giren insan niye borc alır ki?

Ayrıldıktan sonra neden hâlâ görüşüyorsunuz eski nişanlınızla?

Hayatınıza aldığınız insanın, eski nişanlınız ile görüştüğünüzden haberi var mı?

Adam sizi de ailenizi de dolandırmış, hâlâ affedilir miydi diyorsunuz. Şaka mı yapıyorsunuz?
öyle bir psikolojiye soktu ki beni anlatamam. para kavramımı dahil kaybettim. insanlar aldatıyor barışıyor nerelerden dönüyorlar sen affetmiyorsun diyor.

Engelle şerefsizi, hepsi manipülasyon. Yavuz hırsız usulleri bunlar. Bu gün parası olsun çekinmeden yine kumara harcar. Zor gününde yanında olacakmışsın öyle mi 🤬 kumar ne zamandır zor gün olmuş. İttirsin gitsin. Ömrünü onun kumarına finansör olarak harcamak mı sevgiymiş. Engelle her yerden, ailen de engellesin, hatta ondan sana haber getiren arkadaşın falan varsa hepsini çıkar hayatından. Ailesinin malını mülkünü yemiş, senin ailenden 100bin yemiş, daha ne bekliyor senden, o paralar da geri gelmez korkarım. Büyük geçmiş olsun
teşekkür ederim.. bundan sonra hayatıma senin gibi bir korkak almayacağım diyor kimse seni benim gibi sevemez diyor. nasıl bir düşünce tarzı anlamıyorum

Başlığı okuyunca hâlâ nişanlınız sandım, sona doğru bir rahatlama geldi. En sonları okuyunca da biraz kızdım. Ne demek affedilir mi? Assssla! İnsan belki aldatır da bunu alışkanlık haline getirmeyebilir ama kumar başka bir bağımlılık.
Yakın akrabamın kocasının fıstık gibi işi vardı, dubleks evleri vardı. Adam kumar oynamış. İşindeki tüm sermayesini kaybetmesi bir yana güzelim evleri de ipotekli.. böyle bir hayat mı isterdiniz?

öyle bir psikolojiye soktu ki beni anlatamam. para kavramımı dahil kaybettim. insanlar aldatıyor barışıyor nerelerden dönüyorlar sen affetmiyorsun diyor.
Afedersin totonuzda ki dona da gozkoymus, onu alamamış, ondan bu çırpınışlar.
Siz de bütün bu yaptiklarina rağmen, adama inanma potansiyeli var, o donu da verecek gibisiniz

bak güzel kardeşim nisanliyken öğrenmissin şanslısın. ben 8 yillik kocamin iddia oynayip bizi yuzbinlerce lira borclandirdigini 3 ay önce öğrendim. perisan haldeyim ne affedebildim ne ayrilabildim ikimizide zehir oldu hayat en sonunda konu komşuya rezil oldugumuz evde esyalarin kırıldığı kavgayla evden gitti. sirf para icin. yani sen şanslısın ayni evde degilsin. üstelik yeni birini hayatina sokabilmissin demekki sevgin bitmis. keske benim sevgim bağımlılığım bitseydide su an bu kadar üzülmeseydim. kendini suclama sen yaninda olmussun borç vermissin destek olmussun o suclu sen degil. sana ulaşmasını engelle yoluna bak. şükret evli olup birde mal paylaşımı evden kim gidecek derdin yok

Çünkü sen kendine önem vermiyor ve önemli görmüyorsun.
Sen ona bu kadar zarar vermiş olsaydın senin yüzüne bakar mıydı? Sor bu soruyu kendinbu m

Çünkü sen kendine önem vermiyor ve önemli görmüyorsun.
Sen ona bu kadar zarar vermiş olsaydın senin yüzüne bakar mıydı? Sor bu soruyu kendine.
bu mesajı belki 10 kere okudum. o kadar haklısınız ki..

bak güzel kardeşim nisanliyken öğrenmissin şanslısın. ben 8 yillik kocamin iddia oynayip bizi yuzbinlerce lira borclandirdigini 3 ay önce öğrendim. perisan haldeyim ne affedebildim ne ayrilabildim ikimizide zehir oldu hayat en sonunda konu komşuya rezil oldugumuz evde esyalarin kırıldığı kavgayla evden gitti. sirf para icin. yani sen şanslısın ayni evde degilsin. üstelik yeni birini hayatina sokabilmissin demekki sevgin bitmis. keske benim sevgim bağımlılığım bitseydide su an bu kadar üzülmeseydim. kendini suclama sen yaninda olmussun borç vermissin destek olmussun o suclu sen degil. sana ulaşmasını engelle yoluna bak. şükret evli olup birde mal paylaşımı evden kim gidecek derdin yok
sizinki daha zor.. bizim onları koyduğumuz konumdan farklı bir yerde duruyor olmalarının hayal kırıklığını kimse anlamayacak. yapmaz dediğim her şeyi yapmış adam hiç mi tanıyamadım diye soruyorum kendime.. allah yardımcımız olsun..

X