Kumar bağımlısı eş

Gunescim açıkçası o intihar ederim sözlerinede kanma pek çünkü bir psikologun videosunu izlemiştim ve orada şey diyordu bir insan eğer gerçekten intihar edecekse zaten çoktandır kafasında planlanmıştır onu yoldan döndürmekte çok zor olur fakat sizin eşiniz anlattığınız kadarıyla sadece anlık ortamın gerginliğini alıp konuyu değiştirmek için söylüyor o yüzden lütfen kanmayın arabanizida satmayın o ne kadar degisecegim dese bile değişmeyecek çünkü bilirsiniz can çıkar huy çıkmaz.

Bende bir süre sonra tamamen bu durumu bana karşı kullandıgını fark ettim. Değişmeyeceğini biliyorum değişse bile ben artık istemiyorum

Çok değil iki yılda tüm hayatımı değiştirdi, yaşam koşullarımdan tutun duygularıma kadar.
Çok sevindim sizin adınıza yorumlarınızda bir özgüven artışı da gözlemledim . eminim bu arada da oynuyordur .ben artık sormuyorum düşünmüyorum bile .aynı evde misiniz ? Bu durum biraz benim için can sıkıcı ve beni yoruyor duygusal anlamda . Anlaşmalıya imza atana kadar evleri ayırma imkanımız yok .

Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
Ben ayrılmak istediğimi söyledim. Bu şüpheyle yasayamayacagimi söyledim. Son bir şans istedi, bir daha oynarsam beni affetme dedi.
Şimdi telefonundan şifreleri alicam, son kozum bu. Kafamda her şeyi bitirdim. O da biraz toparlasin kendini psikolojik olarak oturup konusucam tekrar.
Onun düzeni değişeceği gibi sonucta benimde düzenim değişecek. Bu süre zarfında bende kendimi yeni hayatıma hazırlayacağım.

Evet kendi içimde büyük bir yol katettim ama duyar duymaz harekete gectim hemen psikolog annemler avukat vs. Aynı evdeyiz malesef evet evi terk etme dedi avukat. Ama o odadan cıkmıyor genel olarak bende okulda vakit geçirip biraz gec gidiyorum eve. Son konusmayı da yaparsam bi sıkıntı çıkmazsa salı günü avukat imzayı alır dava gününü alırız dedi

Anladım .hakkımızda hayırlısı olsun .inşallah akıllanır diyeceğim ama pek akıllananı ne gördüm ne de işittim …bir daha oynarsam affetme diyorlar ama tekrar şans istiyorlar o ne olacak ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…