Kumar bağımlısı eş

Cok haklısınız artık ben de bu kafadayım. Karar vermiş olmak bile daha mutlu biri yaptı beni boşanıp kendi hayatımı kurunca düşünemiyorum

Cok haklısınız artık ben de bu kafadayım. Karar vermiş olmak bile daha mutlu biri yaptı beni boşanıp kendi hayatımı kurunca düşünemiyorum
Sizin ciddiyetinizi anlatınca planlamalar başlayacak. En son hamleleri tamam öderiz biz borcu diyecekler

Evliliğin kurallari yok.Evlilik dediğiniz şey sizin kabul edip kabul edemeyeceginiz şeylerin de toplamı bı yerde.Siddet aldatılma alkol kumar patolojik hale gelmiş kronikleşmiş her olumsuzluk önce mali durumunuza sonra ruhsal durumunuza düşen kayalar.Siz bileceksiniz o kaya oradan kalkarmi o Kaya'nın size verdiği zarar onarilirmi.Tibbi ruhsal durum için destek almaya karar verirse eşiniz bunun faydası olup olmayacagi yada bunu bırakıp bırakmayacağını zaten söylerler.Yalniz bir konu çok önemli her konuda böyle bu iş kroniklestimi yani koklestimi yani devam edecek mi .O zaman çok umut görmüyorum.Son tahvilde batan gemiyle batmak da gemiden çıkmakta kişinin kararı.Yalniz işte su cikilmayacak seviyede olmadan yapın ne yapacaksanız.Mantikli adımlar lazım duygusal sözler değil .İyi günde kötü günde kumar şiddet alkol ve aldatmayı kapsamaz bunu bilin

Benden o kadar şey aldı götürdü ki bu evlilik gram gücüm yok onu tedavi etmeye iyileşmesini beklemeye

Benden o kadar şey aldı götürdü ki bu evlilik gram gücüm yok onu tedavi etmeye iyileşmesini beklemeye
Hayır siz hala hayatta siniz Sizin için yapacaklarınız bitemez.Kendiniz için yapın o zaman ne istiyorsanız .Kendinizi diriltin madem buna değiyor degilmi ?

Arkadaslar annesi babası geliyormuş memleketten eşim denen kişi de az önce ben düzelicem ben düştüm artık herkes öğrendi sen olursan daha guzel düzelicem bilmem ne diyor bir haftadır susan insan babası gelecek diye bi anda bunları söylemeye başladı içimden sen bi karar verdin sakın ne derlerse desinler dönme diyip duruyorum

Kararınızın arkasında durun lütfen. Kesinlikle değişmez , siz daha fazla yıpranırsınız. Değmez

Kararindan vazgeçme. Sanki evliliğinizi düşündükleri icin mi ısrar edecekler senin de dedigin gibi oğulları başlarına kalacak diye edecekler. Alkol sigara birakan cok duydum kumarı birakan duymadim vazgecme

Asıl zorlu süreç şimdi başlıyor annesi babası bilmem nesi ikna çabaları vs sürekli konuscaklar ben bunları yaşamak istemiyorum ya
Belli bir yaşa kadar veli görüşü ya sonrası yaşamak istedikleriniz ve istemedikleri iz sorumluluk alın.Kucuk kız çocuğu küçük erkek çocuğu olayı değil ki bu.Kisacasi iki tür insan var bu yaşamda sorunu çözen yada şikayet eden .Siz hangi tarafa aitsiniz bilemem.Ben belli bir saatden sonra bir insana coxukken verilmeyen yada alınmayan öğütlere yada bunlara uyulacagina ne kadar inanırım Hiç

İçindeki sesi dinle, sırtını yaslayacak sponsordan başka bir şeye ihtiyacı yok onun. Bir zzaf yıllarını da paranı da yer. Bu adam 2.şansını kullanamadı 3.yü hakedecek bir durumu yok

Kararindan vazgeçme. Sanki evliliğinizi düşündükleri icin mi ısrar edecekler senin de dedigin gibi oğulları başlarına kalacak diye edecekler. Alkol sigara birakan cok duydum kumarı birakan duymadim vazgecme
Etrafımdaki herkes bunu diyor. Sadece bunun ailesi bi şans ver bilmem ne diyor buradan bile çocuklarını benim basıma yıkmaya calıstıkları belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…