Kumar bağımlısı eş

Babasına söylemiyor neymiş yıkılırmış artık gelin ya dedim gelin başında durun yok bende korkmaya basladım
O zaman kendi çözüm bulsun sizin üzerine neden yıkıyor ??? Bazı kayınvalidelere göre tek evlat kendilerin ki . Sanki tek ana ,eş onlar … bir de böyle oğlunun mağdur ettiği eşi söz konusu … yazıklar olsun

Şuan onlar memlektinde ama aynı binada abisi var tanıdık komşular var
Benim sevgili biricik kayınvalidemde sırf diğer biricik 50 yaşına merdiven dayamış oğlu duymasın diye benimle mesajlaştı bu durumlar için .evde oğlum var konuşamıyorum diyip durdu .Uzak yerlerde olduğumuz için sık gidip gelebileceğim yüz yüze görüşebileceğim bir durumda olmadı .şimdi ne arayan var ne soran..bir kaç yıl önce bıçak kemiğe dayanmıştı boşanma aşamasına gelmiştik.manevi olarak artık tükenmiştim bir kere arayıp ne oldu diye sormamıştı .o yüzden sizin yazdıklarınızı görünce ekstra sinirleniyorum aklıma geliyor .ben kiramı ödeyemiyorum çok zor duruma soktu diyorum o bana günüm var diyor :)

Ya inanamıyorum ya annem aradı gidin çocukların yanına diye napcam gidip diyomus kocası öğrencek diye aklı çıkıyor. Ve bir kez daha kararımdan emin oldum gidicem kurtulucam hepsinden ve arkadaa birbirlerini yesinler

Tek dertleri para para para allahım sizi parayla sınasın başka bi şey demiyorum onlara

Babasına söylemiyor neymiş yıkılırmış artık gelin ya dedim gelin başında durun yok bende korkmaya basladım
Babasına haber verin mutlaka. Canınızdan endişe ediyorsanız avukatınıza söyleyin evden uzaklaştırma çıkartsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…