Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah acil şifalar versin canım benim

Geçmiş dolsun canım

Geçmiş olsun canım baş ağrısı da kötü

Benimde eltimler ve kayınvalidemler yeni gitti eltim sağ olsun yardım etti ortalığı topladık. Yemeklerin yanına bir de sarma yapmıştım buzlukta vardı. Buzluk stoğu güzel ama işte bitti Benim bir ara oturup tekrar sarma stoklomam lazım acil durumlar da resmen kurtarıcım oldu. 1600 liraya kıza mama almış eşim harcamaları oldukça minumum düzeyde tutmaya çalışıyoruz ama bakalım

Bugün sabah oğlusu babaya bıraktım,oradan geldim bir oturum sınav gorevine gittim.Oradan dönüşte alışveriş yaptım, benzin aldım.
Marketten sebze,ince bulgur,kefir vs aldım.
Yufkacidan 6 yufka ve bir kilo mantı aldım.Ekmek bayiden 115 TL ye tarhana aldım.
Kasaptan yarımşar kilo kıyma ve kus başı aldım.515 kasaba verdim.yufkaciya 240 TL, markete 375 sanırım.

Evde dünden mercimek çorbası ve ıspanak yemeği vardı onlardan yedim.Aldigim kiyma ile sulu köfte stoğu yaptım buzluğa attım.Patates püresi yaptım şimdi,birazdan yufkalarla patatesli sigara böreği yapıp fırında pişirip iki tepsisini buzluğa koycam.Uc tepsi çıkar.Pisirdikten sonra mı atsam önce mi onda kararsızım kızlar, sizce?

Günaydın hanımlar mutlu huzurlu pazarlar
Sabah erken kalkıp bütün günü koşturmakla geçirince akşamları saat 21.30 22.00 civarı tatlı tatlı uykum gelmeye başlıyor ben de hiç uyku dağıtmıyorum hemen yatıyorum aralıksız 8 9 saat uyumuşum bugün hey maşaallah

Slm ben özelden yazdım ogretmneim benim maaş geç yatıyor azcik 15 inde değil o bakıma genelde 17-18 i gibi sarkıyor kusura bakmayin
Ve aleyküm selam canım
Listeyi güncelledim hayırlı olsun
Önemli değil canım ayın 1 ile 30 arası bildirim olsun sıkıntı yok canım

Benim de canım kanat istiyo abla söyle soslu, yanına da patlıcan ezmesi oy
Süper menü tatlım

Bugün oğlan gidecek

Ona kıymalı bezelye yapmıştım yanına onun yiyeceği kadar makarna yaparım yoğurt puding

Kendim için sarımsaklı kabak sote süzme yoğurt
2 yk kıymalı bezelye tamamdır

Yapacağım menü değil ablacım hayalini kurdum öyle su orucundayım ben
Hayırla gidip hayırla gelmeyi nasip etsin Rabbim
sarımsaklı kabak da güzel pek severim bilirsin
Afiyet şifa olsun yaramasın

Huzurlu bir pazar diliyorum hepimize canlarım
T Thewitcher geçmiş olsun canım, bugün daha iyisindir umarım.
ozrengin hoş gelmiş kuzun, çamaşırlarını ne yaptın yetiştirebildin mi? kurudular mı?
Dilyy geçmiş olsun misafirlerinin yoğunluğu, bir dahaki seneye gelsinler artık , çalışan ve küçük çocuklu anneye kafidir 1 kerelik iftar...
Purpplee aldıkların bereketli olsun canım, işin zor inan Allahım güç versin sana, ellerine sağlık böreklerini sağlıkla ye inşallah
dolar milyoneri sen kimidiiiiinnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…