Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dün oğlan gelince bir makina çamaşırlarından yıkandı sabaha kadar kurumuş onları kaldırdım ,şimdi makinaya yine çamaşır attım
Beyazlar ve havlular,nevresimleri de var yıkanacak 2 makina da onlar yarına kadar yetişmesi lazım

Bugün yemek olarak

Dünden kalan şehriye çorbası
Kıymalı bezelye
Pirinç pilavı
Kakaolu puding
Yoğurt
Turşu
Salata

Aldıklarınız bereketli olsun cano
Misafirler için de kolay gelsin inşallah çabucak bitirirsin işleri yemekleri

Bugün cumartesi pazarı var ama benim alacak bir şeyim yok pazardan

Oğlan için akşam menüsünü planladım

Kendim için dün aldığım kabaklardan sarımsaklı soteleyip süzme yoğurt eşliğinde yemek istiyorum
Bir de dünkü çorbadan yerim
Hafta sonları hafif geçiştirmek iyi geliyor

Dünden beri aklıma geldikçe sinir basıyor ekonomik gidişatın kötülüğü
Paranın hiç değeri yok
Geliri olmayan ya da dâr gelirli insanlar nasıl çekip çeviriyorlar hayatlarını
Adaleti ağızlarına sakız gibi dolamış ama hukuksuzluğun önünden gitmiş kim varsa Allah bildiği gibi yapsın diyorum

Tünaydın canlarım
sabah misafirim geldi uzun yoldan, araç alım satım işleri vardı geri dönecekler akşama
ısrar etsem de kalmayı düşünmüyorlar, Allah sağlıcakla gitmelerini nasip etsin.

Dilyy canım ne güzel yapmışsınız,
yavaş yavaş aylık ne alınması gerektiğini oturtup alışverişinizi yaptıkça markete bakkala fırına ekmek vb gibi küçük şeyler için uğrayacaksınız sadece, ne mutlu size, bereketi bol olsun canım.

T Thewitcher menüye bayıldım, garnım acıktı haaaa
A Arrietty_ hayırlı olsun yataklarınız, inan bizimde var o derdimiz, ne zamandır değiştirmemiz gerekiyor. Hatta eşim al ınternetten dedikçe gidip bakmam yatakta şööle yatıp yuvarlanmam gerekiyor diyorum.
en son annemin küçük yatağını yenilediğimde sert olduğunu söyleyip beğenmemişti.

ozrengin imm canımm seçim görevin hayırlı olsun, kolayca geçsin, oğlunun çamaşırları yıkayıp terrrtemiz misler gibi hazırlayıp bavuluna koyman ne güzell bir duygu...

aklıma kardeşlerimden biri üniversite diğeri lise için istanbul a gitmişti ben lise 1 de idim.
çamaşır gönderirlerdi arada otobüs ile yıkar ütüler geri gönderirdik,
seneee 1987 ler falan heygidi günlerrrr

ozrengin birikim ve borçları sormuşsun
sınava girmiş gibi hissettim bi an kendimi inan
arada dürt bizi böyle

maaşım 26 da yatıyor, aslında mart ödemelerini yaptım listede olan kısmın, kart vs ödemelerini yazmıyorum listeye.
birikim içerisinde borsa birikimi de var benim fakat sayfamız altın sayfası olduğu için onu bildirmiyor konusunu da açmıyorum.
aslında şöyle bir durum söz konusu, bir altın satma işlemi var bugün yarın, o kişiden altınları ben mi alsam diye düşünüyorum, kuyumcunun alışından ben alayım diyorum, borsadan biraz bozup ve mart maaşından gelenler ile...

Geçen pazar günü alışveriş yaparken bir çok şeyin etiketini görüp şok oldum bahsetmiştim sizlere
inan her gün daha da artacak bu rakamlar hatta ürün bulunamayacak durumlar yaşayacağız deniyor.
çok ürkütücü çok...

Altın almak mantıklı ablacım inşaallah almak sana nasip olur

Sağol abla bakalım inşallah böyle böyle düzelteceğiz kuyruğu

İftara kayınvalidemler ve eltimler gelecek. Toyga çorbası derler bizde diğer adıyla yarma çorbası da diyorlar ondan yaptım. Çorba hazır. Güveç yapacağım fırında yanına pirinç pilavı salata eşim tatlıyı alacak. Bir şeyler yapmama gerek var mı daha bilemedim

Bana yazacak bişey bulamadın mı çiçeğim

Bir börek ya da mantı olabilir canım ortaya.

Selam kizlar
Sabah baş ağrısıyla uyandım
Zaman ilerledikçe ağrının şiddeti arttı
İyiki sarmışım dün sarmayı
Bi çorba yaparım yanına birisine de salatayı kakalarim tatlı alsınlar yapamam
Evi topladım vakit geçmiyor günüm zehir oldu
Zar zor supurdum toz aldım yalapsap oldu ama olsun yapacak bisey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…