Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Aldıkların bereketli olsun canım

Anladım ablacım eğer değişim için fark filan alacaksa hiç gerek yok at keseye unut
Ama fark olmayacaksa gönlüne göre değerlendir

Amin cokk teşekkür ederim

Sabah 9 gibi kalktım temizlik yaptım, çamaşır attım, çıkarıp serdim,yenisini makineye attım.Aksam için dün yaptığım sulu köfte lerden pişirdim,mutfak dolabını dün silmiştim.Banyo yaptım,oğlusu aldım geldim.Babasina mesaj attım,çocuğun kıyafetleri küçüldü yenileri alınacak para ekle sen de diye,ok dedi.Evden geç çıktığım için bugün bakamadım kısmetse hafta içi alırım.

Teşekkür ederim ablacim hasta olucam galiba vücudum iç organlarım sızladı resmen gün boyu yattim bugun
Allah kolaylık versin ablacim

Selamlar
Sabah 11 gibi markete gittim ev ahalisi yatıyordu
Aylik alisverisimdi. 4000tl bırakmışım geçen ayla aynı alışverişi yaptım 750tl fazla odemisim.
Ay içinde süt yumurta yoğurt alırım sadece. Onlar içinde bin TL verdi buyukbas
Birde kıyma bitmiş onu alicak
Dünden sarma çorba vardı yanına kemik kaynattim Tirit yaptım tatlı olarakta güllaç yaptım
Yemekten sonra çocuklar cigkofte diye tutturdu sipariş verdim artık yediler onuda.
Halsizim akşama kadar yattim bi duş alıp yine yaticam simdi.
Hayırlı geceler

Rabbim şifa versin cano dinlen güzelce sabaha turp gibi uyan inşallah
Aldıkların da bereketli olsun şifa olsun inşallah

Son düzenleme:
Iyi geceler canım Allah rahatlık versin
Benim de uykum geldi sabah erken kalkıp bütün gün koşturunca bu saatlerde deyim yerindeyse pilim bitiyor
Herkese iyi geceler tatlı rüyalar canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…