Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Aylık alışveriş olayını bugün başlattık 3000 bin markete verdik 1500 de kasaba verdik yarın da kayınvalidemler eltimler yemeğe gelecek ev dandini bakalım inş yarın hallederim iftardan sonra mutfak dolaplarının yüzünü sildim
Aldıklarınız bereketli olsun ablacım 😘

Ay ne güzel görünüyor güzel günlerde kullan canım kendi kendine yavrulasın😍🌸
Teşekkür ederim canim
Geçen geldi kasaya gitmeden çekeyim dedim 23 gr🤣 ajdada yokmuş 23 ben de bundan aldım nasılsa takmıyorum dursun kasada
Güle güle kullan canim
bayıldımmm :KK68:
kazağının kolundaki iki boğum arası dolsunn tez zamandaa:nazar::nazar:
Amiiiin ablacim
Bana resen seçim görevi çıkmış yakın bir köye sadece muhtar ve il encümeni seçimi varmış yüksek seçim kurulu müdürü öyle söyledi
Tek zarf iki pusula dedi
Görevi tebliğ etti ,hayırlısı olsun
Hayırlı olsun gelsin paraciklar🤣
Abla bene 1 ceyrek 5gr altın yazabilesen?
Ufak oğlan geldi akşam menümüz

Tavuk suyuna şehriye çorbası
Karnıbahar yemeği
Patatesli tavuk
Yoğurt
Turşu
Kakaolu puding
Ohh mis afiyet olsun

Selam genşler
Akşam yemeğe pattis oturtmasi pilav Havuç tarator kabak mücver yaptım revani vardı dünden onu yedik
Yemekten sonra mutfağı toplayınca yaprak hasladim tv karşısında yaprak sardım icle yaprak başa baş yetti hayret🤣 onuda dondurucuya attım
Yarın olmazsa pazar yanına bi çorba yaparım yeriz insallah

Günaydın benim çalar saatler yine kalktı sağ olsunlar bir günde annemi uyutalım demediler 😂
Günaydın canım 😊

Adı üstünde çalar saat onlar tam vaktinde uyanır uyandırırlar 🤣🤣🤣
En sevimli zamanları bir bakacaksın bu zamanlar çok gerilerde kalmış, bol bol sarıl sev öp kokla 😘😘🤗

Günaydın canım 😊

Adı üstünde çalar saat onlar tam vaktinde uyanır uyandırırlar 🤣🤣🤣
En sevimli zamanları bir bakacaksın bu zamanlar çok gerilerde kalmış, bol bol sarıl sev öp kokla 😘😘🤗
Öyle yapıyorum abla kızamıyorum ama işte insan biraz da uyumak istiyor inşallah biraz daha büyüdüklerin de uyuyacağım 😍

Selam genşler
Akşam yemeğe pattis oturtmasi pilav Havuç tarator kabak mücver yaptım revani vardı dünden onu yedik
Yemekten sonra mutfağı toplayınca yaprak hasladim tv karşısında yaprak sardım icle yaprak başa baş yetti hayret🤣 onuda dondurucuya attım
Yarın olmazsa pazar yanına bi çorba yaparım yeriz insallah
Allah benim oğlanlara da senin gibi hanımlar versin ,çok amin 🤲
Allah güç kuvvet kolaylık versin bacım 😘

X