Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Canım sakın pes etme
fakat kendini aşırı sıkma
miden alışana kadar yavaş yavaş yap diyeti
açlık krizine girip stresten daha fazla yersin

Eşinin kesesine bereket
daha çok dolsun kartı ki sen harcayabilesin

ne çok koşturmuşsun bugün
ellerine sağlık
annen ne mutludur

ozrengin

ahhaa yandı senin ex
şimdi olmasa da bir sonraki seçimlerde bir şey canlandı yine gözümün önünde
tıkır tıkır yüyürken sen ve başkanım hoşş geldiniz diye etrafında toplanan esnaf veee
sokakları süpüren biri

Ağzına sağlık canım
içini dökmüşsün
anlayana
yavaş yavaş alışacak bu düzene

fakat hemen emekli olma
biraz şu maaşının keyfini sür
at kenara köşeye
ödemeleri kendileri yapsın

Bugün kuzuyu dolaştırma günü idi
akşama doğru dersten çıkınca buluştuk
yemek yedirdim çay tatlı ile ve kuaföre ödediğimle 750 tl harcadım.

kuyumcunun camına yapıştım
altınn verrr diye bağırırken zor tuttular beni

2.5 gr almayı planlıyordum
kalmamış elinde kuyumcumun
ee ne yapacağız 5 gr alacağız dedim.
eksi hesaptan 2.500 havale ettim.
elimdeki nakiti verdikten sonra

5 gr 10.300 tl

Günaydın benim çalar saatlerim uyandı bir tanesi tablet diye bağırıyor sabah sabah diğeri de konuşamadığı için ağlıyor. Koca denilen kişi de gece 4 de yattığı için kafasını kaldıramıyor. Ona zaten sinir8m tepemde gece 4 e kadar oyun oynayıp yatmamış. Bugün bütün gün konuşmayı düşünmüyorum. Tam tek tatil günün anlıyorum ama gece 4 ne? Sonra sen erken yattın ben gec yattim uyuyacağım der ama ben keyfimden erken yatmıyorum ki çocukların bir düzeni olduğu için. Hadi biraz geç yat ama gece 4 ne? Sen bekar değilsin, iki çocuğun var ve dordumuzun de evde olduğu tek Gün bugün birlikte kahvaltı yapıp, zaman geçireceğimiz Gün... Sabah sabah iyi sinirlendim. Bu erkekler çocukları babamızın evinden getirdiğimiz zannediyor sanırım. Sanki ben uyumak istemiyorum öğlene kadar. Hayir senin bir günün var benim o da yok. Az kaldı bir öfkeyle geçeceğim nöbete görecek gününü. Sonra ayda 7 gece çocuk bakar.

Sakin kalmaya çalış kuzum ,kıyamam sana seni çok iyi anlıyorum
Allah eşine akıl fikir versin
Bunlar hem evli olacaklar hem bekar yaşantılarına devam edecekler nasıl bir zihniyettir. Bunu anlamak gerçekten zor
Okuldaki bazı bayan öğretmenler de dertleşirdi "abla akşama kadar okuldayım eve gidiyorum mutfakta olduğum zaman eşim tv nin başına geçiyor çocuk durmuyor deyip çocuğu bana yolluyor "diye daha bir sürü örnek
Işte derdim bizler okulda erkek arkadaşlarımızla aynı işi yapıyoruz eve gidince de ev hanımı arkadaşlarla aynı işi yapıyoruz
Ama haksızlık abla bu derlerdi evet haksızlık derdim ,çalışan kadının iş yükü aşırı fazla Allah yardımcımız olsun kıymet bileceklerle denk getirsin
Sonra yuvalar neden çatırdıyor ,çoğunlukla erkeklerin bencil ,kıymet bilmez ,eşini anlamaya çalışmaz tavırları yavaş yavaş bardağı taşırmaya doğru götürüyor işi de o yüzden

Son düzenleme:
Aynen öyle abla bak hala uyuyor evde ekmek yok senin iki çocuğun var acikir bu saate kadar diye düşünmüyor. Hava soğuk iki küçük cocujla ekmek almaya gidemiyorum e bırakıp gitsem uyuyor bende evde ekmek yaptım şimdi kahvaltı hazırlayacağım onu da uyandırmayı düşünmüyorum aç kalsın

Günaydın tatlım ne yaptın ne yaptın mis gibi köy havasında acıkıp köy kahvaltıları mı yaptın bensiz
Anne yemekleri lezzeti diye bir şey var abla
İnsan karşı koyamıyor
Kahvaltıyla kalsa iyi
Neyse hallederim inşallah Haftaiçi detoks falan dkdjdjd

Anne yemekleri lezzeti diye bir şey var abla
İnsan karşı koyamıyor
Kahvaltıyla kalsa iyi
Neyse hallederim inşallah Haftaiçi detoks falan dkdjdjd
Aynen öyle tatlım
Benim oğlan da 2 hafta önce filan senin yüzünden 5 kilo almışım diyordu

Eee dedim yafffffrummmm saman elin ise samanlık senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…