Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Eve geldik. 1000 lira da markette harcadık bugün bol para harcamali geçti. Bugun tek öğün beslendim ve çok acıktım şu an gerçekten
Bugün erken uyandım su içtim geri yattım saat 11.00 de kalktım
Oğlan ile saat 13.30 dan sonra menemen yedim
Menemen kadar peyniri çay sonra Cheese cake yedim küçük bir parça
Sonra oğlanı yolcu ettim ,anneme gittim orada 1 elma 1 portakal yedim bol bol su içiyorum başka birşey yemedim

Amin inşallah yaramaz size de afiyet olsun canım

Acıkmadın mi abla ben çok aç hissediyorum kendimi

Acıkmadın mi abla ben çok aç hissediyorum kendimi
Ablacım ben diyet diye olaya girişmedim öyle olsa sanırım inadına acıkırım
Ama şu an canım çikolata ve fıstık istiyor
Bir de günde 2 öğün yiyiyorum hafta sonları genelde 1 öğün yiyiyorum bu sene sindirim sistemim dinlensin diye
Bir de böyle yapayım bakalım etkisi olacak mı kilo vermede

Ben yemek yemeyi seven biriyim ya boğa burcu zaten çok sever ah bir 65 olsam sonra her şey daha kolay olacak bazen böyle vazgeçiyor oluyorum abla sinirimden ağlıyorum bazen de hırs yapıyorum diyete 86.6 ile başladım ve su an 84.6 oldum dün bir türlü 7 lere inemiyorum. Boyum 1.57 ve obez konumundayim. Ha dışarıdan bakıldığında çok kötü durmuyorum ama bu gerçekler değiştirmiyor... az önce açlıktan ağladım. Eşim tek öğün yapmasaydin dedi... Öyle olunca bir kase salata yaptı onu yedim... İnş kalori almam

Haklısın abla vazgeçmek yok zor olacak ama olacak... O rakamı tartıda gördüğümde değecek. Tabi tiroitte sagolsun işimi zorlaştırıyor ama başaracağız
Yaparsınız ya
Önemli olan sürdürülebilir olması
Aralıklı oruç devam ettirilebilir
Aynı zamanda kalori sayımı da yaparsan daha kolay olur sanki süreç
İnşallah en kısa zamanda sağlıkla kolaylıkla istediğimiz kiloya geliriz amin

Amin inşallah canım benim amacım Ramazana kadar bunu yapmak, Ramazanda tek öğün zaten sadece iftar... Sonra da kalori diyeti yapmak ve yaza 60 gibi bir sayıda girmek tabi bu duygusal açlığımı giderebilirsem

Haklısın abla vazgeçmek yok zor olacak ama olacak... O rakamı tartıda gördüğümde değecek. Tabi tiroitte sagolsun işimi zorlaştırıyor ama başaracağız
Allah bu konuda da yardımcımız olsun
Oğlanlar da yok artık kafama göre takılabilirim inşaallah

Son düzenleme:
kiz hergece uyucam diyorsun, günün her gecede kahve icmekle geciyor
Aşırı sosyallikten uyuyamiyorum

Sagolun kizlar

Helloo bacimlar yine benim için hiç oturmadigim bir gün oldu
Sabah 10 gibi markete gittim 11 buçuğa doğru geldim 3300tl harcamışım buyukbasin kartindan
Geldim kahvaltı yaptık mutfağı toparladım Ütü yaptim giriştim temizliğe
Bir duşa girip anneme ışınlandım
Yarın misafirleri gelecekmiş başka ilden
Üst katı dün supurmus alt katı da ben sildim supurdum toz aldım
Peynirli börek yaptım. Annem kiza 200tl verdi almadim zorla çantama koydu
Kardeşimle yakın oturuyorlar eşi pizza yapmış cocuklari oraya gönderdim kuzenlerini özlemişler işim bitince almaya gittim onları 2 dilim pizza yedim kahvemi içtim çıktım
Şimdi eve geldim dinleniyorum çok yorulmuşum yeni farkettim.
Yarın kahvaltıya börek istedi evdeki vatandaşlar sabah yaparım artık
Kahvaltıdan sonra arkadaşa gecicem bi kaç gün önce çağırmıştı. Akşama da lahmacun içi hazırlayıp fırına verecegiz

Oldukça yoğun ve verimli bir gün olmuş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…