Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Sakin kalmaya çalış kuzum ,kıyamam sana seni çok iyi anlıyorum
Allah eşine akıl fikir versin
Bunlar hem evli olacaklar hem bekar yaşantılarına devam edecekler nasıl bir zihniyettir. Bunu anlamak gerçekten zor
Okuldaki bazı bayan öğretmenler de dertleşirdi "abla akşama kadar okuldayım eve gidiyorum mutfakta olduğum zaman eşim tv nin başına geçiyor çocuk durmuyor deyip çocuğu bana yolluyor "diye daha bir sürü örnek
Işte derdim bizler okulda erkek arkadaşlarımızla aynı işi yapıyoruz eve gidince de ev hanımı arkadaşlarla aynı işi yapıyoruz
Ama haksızlık abla bu derlerdi evet haksızlık derdim ,çalışan kadının iş yükü aşırı fazla Allah yardımcımız olsun kıymet bileceklerle denk getirsin
Sonra yuvalar neden çatırdıyor ,çoğunlukla erkeklerin bencil ,kıymet bilmez ,eşini anlamaya çalışmaz tavırları yavaş yavaş bardağı taşırmaya doğru götürüyor işi de o yüzden
😔😔😔
Hafta içi hafta sonu farketmeden gece sabahlayan bir tip de bende vardi.Hic sevmiyorum ben ayakta iken uyuyan tipleri.Evli ama bekar gibi sorumsuzlar

Hisse vs alayım diyorum millet köşeyi dönüyor ben alıyorum hisse dibe vuruyor satınca da tavan yapıyor
25 sene önce rahmetli dayım vasıtasıyla öyle bir gaflete düşmüştüm gençlik de cahillik de ne dersen de sonrasında bir takım hassasiyetlerim de oluştu çok şükür o tarz şeylere meyletmiyorum
Şer görünen benim için hayırmış
Helal kazancımı helal şekilde değerlendirmeye çalışıyorum

Sizin adınıza üzüldüm, Allah yardımcınız olsun ne diyeyim para kolay kazanılmıyor

Aslında öyle sorumsuz değil ama bazen beni delirtiyor,m
Sabah kahvaltısi için söyledim genel olarak değil.Sabah herkesle birlikte kalk, kahvaltıya yardım et ya da çocukları oyala bişey yap işte,hazır masaya oturmak güzel tabi

Sabah kahvaltısi için söyledim genel olarak değil.Sabah herkesle birlikte kalk, kahvaltıya yardım et ya da çocukları oyala bişey yap işte,hazır masaya oturmak güzel tabi
Şimdi bu konuda da nankörlük yapamam normalde o hazırlar 🤣 ama tabi bu yaptığı bugün ki hareketini affettirmiyor

X