Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Helloo
Dünden kalan yemek vardı yapmadim
Kiza tarhana oğlana makarna yaptım
Sabah 5ten beri ayaktayim
Birazdan yatarım iyi geceler
Merhaba canım ben de öyle sabah güne erken başladım
7 saat ders araya pazarı da sıkıştırdım
Saat 15.15 te eve gelir gelmez balıkları temizledim
Biraz dinlendikten sonra salatayı yaptım balıkları kızarttım sofrayı hazırladım

Yemekten sonra da sofrayı toparlayıp elde yıkanacakları yıkayıp yenice dinlenmeye geçebildim

Yarın okulda nöbetçiyim
Uykum gelince yatarım

Bugün erkenden kalktım
Çayımı demledim ,kahvaltımı hazırladım
Oğlanlar ben okuldayken gidecekler evden eşyalarını almaya geldiklerinde yesinler diye sabah sabah magnolya yaptım buzdolabına koydum
Duşumu aldım, kıyafet ütüledim, kahvaltımı yaptım hazırlandım, nöbetçi olduğum için mesaiden yarım saat önce okula geldim .
Sabah ilk 2 saat dersim yok yanımda kitabımı getirdim en azından 1 saat onu okurum nasipse

Bugün annemin günü var okulda mesaim bitince nasipse oraya giderim

Herkese mutlu huzurlu güzel bir gün diliyorum

Günaydın kızlarr
Oğlumun bir burnu birde gözü akıyor yani grip olmuş, benimde bugün her yerim kırılıyor bende mi grip oluyorum nedir..
Bugün üşenmeyip 1 tane gram altın alacağım. gün parasını atmam lazım kenara hazır atmışken bir tane de birikime alsammı diyorum.

Günaydın canım sana da kuzucuğuna da geçmiş olsun

çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun

Günaydınlar

İki gündür hastanelerdeyim.Nefroloji doktoru idrarda protein kaçağı var dedi.Görmen nasıl dedi.Bulanık görüyorum deyince göz doktoruna muayene ol dedi.Şeker ve tansiyona bağlı sinir hasarı varmı diye.Onlar yokmuş ama retinada yırtılma varmış hiçbir şikayetim yok ama gözlük yazdırırken asistan doktor muayenede buldu .Tesadüfi öğrenmiş olduk.Nadir görülen bir durummuş.Ertesi günde uzman doktora gittim evet yırtık var dedi.Haftaya göz lazerine gideceğim.Bu arada nefroloji doktoruda ultrason istedi sonuçlara göre neden protein kaçağı var diye böbreğe biyopsi yapılabilir dedi.İki gündür şaşkınlık içindeyim.Daha ne çıkacak acaba diye.

Bu seneye kadar bir tane ilaç içmeyen ben şeker tansiyon hastası oldum üstüne karaciğer böbrek göz çıktı.Rabbim herkese sağlık versin öncelikle.

Sabah işe gitmeden gözlüğümüde aldım.1500 tl tuttu.

Bugünde iş çıkışı psikolog randevum var 1300 tl de ona vereceğim.Uygun görürse her hafta değilde iki haftada bir görüşelim diyeceğim.Biraz tuzlu gelmeye başladı çünkü.Oğlanın psikolog parasınıda ben veriyorum.Oğlanı özel diyetisyenede götürmem gerekiyor.Sürekli bilgisayar başında hareketsiz bir yaşamı var.Aşırı kilo aldı.

Aslında başka masraflarda var.Mutfağın dolap kapaklarından biri çıktı onuda yaptırmam gerekiyor.

Düğünler var .Çeyrek takmak istiyorum ama çeyrekte olmuş 5000 tl ne yapacağım bilmiyorum.Masraf çok istek çok para yok

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkar..

Çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkar..
Teşekkür ederim amin inşallah.E nabıza baktım 2022 de hiçbirşey yokmuş.Sonuç negatif .2023 te bakılmamış.Ne olduysa 2024 te üç tahlil vermişim hepsinde protein fazlalığı çıkmış.Doktora ben protein çok tüketiyorum ondan olurmu dedim olmaz o kadar etkilemez dedi.Bakalım sabahta randevu aldım eski sonuçları gösterdim korkma biyopsi küçücük bir iğneyle yapılıyor belkide gerek kalmayacak ultrasonun görelim önce dedi.Hayırlısı bakalım .Daha önce kan alımı dışında hiçbir işlem yapılmadığı için ameliyat bile olmadım.Doktor biyopsi deyince koktum.

Geçmiş olsun, önemli bir durum yoktur inşallah.Biyopsiyi tedbir amaçlı her türlü şeyden alıyorlar zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…