Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün kredi kartı borcumu ödedim
Yarım altın gün paramı ibana transfer ettim
Kendi birikimim için de 9 gram altın aldım
Allah kazançlarımıza bol bereket versin 🤲

Eve geldim büyük oğlana öğle yemeği hazırladım dünden kalan tavuk ile patates kızarttım yanına domates biber soğan ayran ekmek bir de dün kahvaltıda yaptığım domatesli soğanlı biber kızartması

Akşama planladığım menü

Tarhana çorbası (tavuk sulu)
Biber dolması
Dana yaprak ciğer
Salata
Yoğurt
Gazoz

Merhabalar hanımlar,herkes iyidir inşallah 🌸
Kk limitlerini ve asgarilerini düşürdüm rahatladım biraz.Bir çeyrek ve bir 22 ayar 1 gram gününe girdim.Bu ay bir gram ve bir çeyreği verdim,4000 bes ödedim,bunlar birikim Allah'ın izniyle.Gecenlerde de maaş harici bir ödeme geldi bir çeyrek aldım.
Kira,eksi hesap,kredi kartları asgarilerini vs ödedim,babama ayakkabı parası yolladım 1000 TL,kardeşime borcum vardı onu gönderdim 1200 TL..Kredilerin ödendi 10.613 TL ..mutfak alışverişi fln yaptım derken elimde 2850 kaldı.
Kirtasiye ödeneği, nafaka, sınav ücreti bekliyorum.7000 ödemem var oraya gidecek onlar da

Merhabalar hanımlar,herkes iyidir inşallah 🌸
Kk limitlerini ve asgarilerini düşürdüm rahatladım biraz.Bir çeyrek ve bir 22 ayar 1 gram gününe girdim.Bu ay bir gram ve bir çeyreği verdim,4000 bes ödedim,bunlar birikim Allah'ın izniyle.Gecenlerde de maaş harici bir ödeme geldi bir çeyrek aldım.
Kira,eksi hesap,kredi kartları asgarilerini vs ödedim,babama ayakkabı parası yolladım 1000 TL,kardeşime borcum vardı onu gönderdim 1200 TL..Kredilerin ödendi 10.613 TL ..mutfak alışverişi fln yaptım derken elimde 2850 kaldı.
Kirtasiye ödeneği, nafaka, sınav ücreti bekliyorum.7000 ödemem var oraya gidecek onlar da
Merhaba canım hoşgeldin

Birikim tablosuna nasıl yazmamı istersin?

Olur canım,2 çeyrek 1 gram ve 4000 bes (bu ay)oluyor birikim.Bes toplam 25 bin olmuş oldu.Su an toplam 25 bin bes,3 çeyrek 1 gram altın,30 Euro var Birikim diyebileceğim
Eylül ayına 2 çeyrek 1 gram 4000 BES olarak ekledim

Tabloda görmek istediğin şekilde yazabilirsin

Eylül ayına 2 çeyrek 1 gram 4000 BES olarak ekledim

Tabloda görmek istediğin şekilde yazabilirsin
Tmm canım eline sağlık 💓
Cüzdan kumbaram da var,cuzdandaki 5,10,20 likleri oraya koyuyorum,saymadan koyuyorum.İyice birikince Euro almayı planlıyorum,alınca yazarım kismetse

Selam bacılar
Çok hastayım ağrıdan ölüyorum
Üşütme grip regl üçlü kombo
Bu acılar Öldürmezse güçlenecem inşallah
Meraklanmayın diye şiiittm
Çok geçmiş olsun bende de acaip kas kramp boyun ağrısı.hayayiminhic bir evresinde böyle ağrılar çekmedim Allah tüm hastalara acil kalıcı şifa vere..
İş yeri planlaması yüzünden de fizik tedaviye de başlayamadim dayanılır gibi değil başıma koluma bacağıma her yerime vuruyor ağrı.bugun kuzenime sordum belki seratonin eksikliğidir abla dedi başka bir aminoasit önerdi seratonin tutumunu sağlıyormuşmus yani psikolojik olabilir bu ağrılar dedi. Gerçekten aşırı derecede mutsuzum ..Allah'ım herkese huzur sağlık vere...

ozrengin ozrengin gelecek hafta birikimmhesabimi paylaşabilecek kira gelsin bakalım ama bu ay aşırı abartmisim kkartinnbiri 16.800 diğeri 20.350 yani etin ne budun ne resmen maaşım kredikartinin maaşı oldu.. haftaya ödeyeceğim bu sefer erkenden de ödemedim bakalım..

Thewitcher poacalar açmalar enfes olmuş eline sağlık grubun hamarat annesi.. bennbi hafta poaca pasta yapmadım hafta sonuna belki

Halıları berdikmyikamaya 1250 TL mi ne verecem
Hafta içi getirler oglanijnozel ders ogretmenix2 kat yaptı ücretini yani daha doğrusu ben denzaten o fiyatinyapacaktim 40 DKK mız 500 TL ...

Güne girdimmceyrek gunu Nisan'da bana gelecek benle birlikte 10 kişilik gün . Bakalım kurban parasinicin hedef o bakalım Allah büyük

Selam bacılar
Çok hastayım ağrıdan ölüyorum
Üşütme grip regl üçlü kombo
Bu acılar Öldürmezse güçlenecem inşallah
Meraklanmayın diye şiiittm
Yaaa takviye vitamin mi alsan reglkenn feci hasstalik Allah sifani vere.. okulunu ne ettin annecigin nasıl kontrol hastane neyin varmı yakında... Onlarda ruhen üst üste gelince ağrı hastaliinoomasinda ne olsun... Benimde manevi bir tutunmaya hevese güce ihtiyacım var Allah büyük bakalim

Çok geçmiş olsun bende de acaip kas kramp boyun ağrısı.hayayiminhic bir evresinde böyle ağrılar çekmedim Allah tüm hastalara acil kalıcı şifa vere..
İş yeri planlaması yüzünden de fizik tedaviye de başlayamadim dayanılır gibi değil başıma koluma bacağıma her yerime vuruyor ağrı.bugun kuzenime sordum belki seratonin eksikliğidir abla dedi başka bir aminoasit önerdi seratonin tutumunu sağlıyormuşmus yani psikolojik olabilir bu ağrılar dedi. Gerçekten aşırı derecede mutsuzum ..Allah'ım herkese huzur sağlık vere...

ozrengin ozrengin gelecek hafta birikimmhesabimi paylaşabilecek kira gelsin bakalım ama bu ay aşırı abartmisim kkartinnbiri 16.800 diğeri 20.350 yani etin ne budun ne resmen maaşım kredikartinin maaşı oldu.. haftaya ödeyeceğim bu sefer erkenden de ödemedim bakalım..

Thewitcher poacalar açmalar enfes olmuş eline sağlık grubun hamarat annesi.. bennbi hafta poaca pasta yapmadım hafta sonuna belki

Halıları berdikmyikamaya 1250 TL mi ne verecem
Hafta içi getirler oglanijnozel ders ogretmenix2 kat yaptı ücretini yani daha doğrusu ben denzaten o fiyatinyapacaktim 40 DKK mız 500 TL ...

Güne girdimmceyrek gunu Nisan'da bana gelecek benle birlikte 10 kişilik gün . Bakalım kurban parasinicin hedef o bakalım Allah büyük
Tenkyu bacım
Cok gecmis olsun
Boyun ağrısı bana da sık uğrar oldu.

Okul çıkışı pazara uğradım
En kucuk kornisonlardan 5 kilo
1 kilo da turşuluk fasulye
yarim kilo sarimsak aldım 400tl verdim
Akşam kvler yemeğe geldi
Kuzu kemikli calla mercimek çorbası pilav salata yaptım
Onlar gidince fasulyeyle sarımsakları ayıklayıp kornisonu yikadim
Kiz boğazım acıyor dedi babası acile götürdü antibiyotik vermişler
Onlar gelene kadar tursuyu kurdum
Benim kışlık hazirliklarim bitti bezdum da🤣
Kış artık gelebilir no problem

Merhaba kızlar

Bugün 40 dakikalık öğle arasında okulla arası ortalama 4 ya da 5 km mesafede olan pazara gittim

Okuldan çıktım küçük oğlanı yol kenarından aldım bana yardım etsin diye
Pazar alışverişini yapıp aldıklarımı evime çıktım buzdolabına yerleştirdim

Sonra oğlanı ortalama 1 km mesafedeki kuaföre bırakıp okula geçtim

Pazardan aldıklarım toplam 535 tl tuttu

Balık (istavrit )
Kırmızı biber
Patlıcan
Karnabahar
Havuç
Yeşil biber
Kıvırcık
Domates