Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bizde yeni geldik bahçeden
Mangalda tavuk ve köfte yaptık proteinimizi aldık
Islak kekten götürdüm cayla yediler
Cocuklar banyoya girecek yaticam erkenden

Ve aleyküm selam canım ,üzüldüm ya
Teker teker gelin uleynnnnn deseydin
Şöyle tavuk suyuna bir tarhana çorbası iyi giderdi senin hastalığa bir de nane limon ...
Bugün tat da gitse kesin korona oldum diyecektim öyle bir ağrı bütün vücudumda
İnşallah sabaha daha iyi olurum
Allah razı olsun ablacım

Ay yok ablacim çocuklarla ağız tadıyla hastalanamiyorsun bile ne yicek ne içecekler diye düşünmekten. Yalnızken en azından kafan rahat uygulamadan çorba da söylersin mis
Datlummmm çocuklardan bahseden kim
Insanın yanında şöyle akıllı uslu becerikli yemeğini bitki çayını yapacak ilaçlarını getirip içirecek yetişkin birinden bahsediyorum
Hastayken milletin ne yiyeceğini içeceğinin kaygısı üzerimizde olmayacak
Pammık prenses olacağız o vakit

Öyle bir insan doğmadı daha

Günaydınlar iyi bir hafta olsun

Cumartesi sabah domates sosumu kaynatttım.Sonra biraz temizlik yaptım çamaşır yıka kurut as vs. akşama kadar onlarla uğraştım.Akşamda karşiya teyzemlere başsağlığına gittik.Pazar günüde buzdolabının içini temizledim.Çamaşırla uğraştım.Akşamda müdürün oğlunun nikahı vardı ona gittik.Bir tane çeyrek taktım.İşyerinden nikaha gelen 20-25 civarı kişi vardı. Sonrası arkadaşlarla çay içmeye gittik gece 23 tede eve döndük.

Dün maaşlar yatmış .7500 TL ev kredisİne yatırdım.2500 Bese verdim.9000 tl iş bankası kredi kartına ,20 bin tl de yapı kredi bankasının kredi kartına yatırdım.Şu an eksi 77 bin tl deyim bir iki aya sıfırlarım inşallah.

Sabahta 6.30 da kalktım sabah yürüyüne gittim eşim gelirken ekmek alırmısın demişti .Fırından ekmek simit vs aldım .125 tl verdim.

Mesaiye başladık bakalım herkese güzel bir gün dilerim

Miskin ve mutsuz bir cumartesiden sonra yoğun bir pazar yaşadık anlamadım..
sabah oğlumla kalk oyna gez yemek ye rutinlerimizi yaptık. Hiçbir iş yapasımız yokken eşim geldi eve Teras koltukları yıkamaya başladı.. o iş yaparken biz gaza geldik çamaşırları topladık. O iç terası dış terası bir güzel yıkadı pakladı.. ben getir götür bekçisi oldum bebek ile. Sonra salonda ki kanepenin birisini ve mutfaktaki sandalyeleri yıkadı.
Bende banyo tuvalet yıkadım. Üzerine bir duş aldım.
Bakımlarımı yaptım, banyoda biten deterjan şişelerini çıkardım. Eşimde terasta kırılan kova ve çöpleri topladı.
Akşam arkadaşlarımızın yanına parka oturmaya gittik.. Akşam 10 gibi eve geldik annemde geldi. Hızlıca sabahki koşturmacadan kalan işleri topladım. Bir makina çamaşır attım. Sabah için hazırlığımı yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…