Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yarı eşyalıymış canım

Buzdolabı çamaşır makinası yatak yok buyur sen hesap et
Ve 23 bin. Valla benimki tam fakir utusune dek hattta mekik aleti bile var spor için o kadar lanet edip çıkmışım dolap vestiyer ankastre seti vs neyse bugün bir öğretmen aradı çocuğu için baktılar tutacaklar da

Lcw uygulamadan Oğlana okul pantolonu çorap ve kışlık pijama aldım bedenleri tukenmeden. 960tl ödedim
Kupon olayını baya azalttilar çok indirim olmadi
Güzel günlerde giyinsin.evet kupon gelmiyor yada kodlar geceninnbir yarisi veriyorlar limitli olunca zoraki fazla harcamaya yonlendiriliyor

Çok şükür yataklar ve oğlanın eşyaları ,yastıklar, yorganlar vs ler gitti

Nasip olursa tanıdık mobilyacıyı aradım 2 usta gönderecek akşama koltuğu salondan karşı odaya geçirecekler 400 tl demişler benim tanıdık 300 tl demiş tamam mı abla dedi tamam teşekkür ederim dedim ,çok şükür işler yoluna giriyor

Akşam menüm

Kıymalı türlü dünden kaldı
Nohutlu tavuk suyuna tereyağlı pilav
Yoğurt
Kavun
Kola
Süt helvası

Bugün yaptığım işlerden biri de arabanın tüvtürk muayenesi için randevu almak oldu muayene ve egzoz emisyon ölçümü 2000 tl yi biraz geçik harcama beni bekliyor

Sağlık huzur afiyet olsun Allah kazançlarımıza bol bereket versin

Araba muayenesi ennnefret etttihim durum tek seferde geçsin inşallah
Çocuklarda basarilar
Evde alınır eşyada dizilir Allah can sağlığı versin....
Thewitcher ben sizi İstanbul'a uçak vs gideceksiniz diye izinlisin sanıyordum...

Bu arada cuma.kardesimler gelecek acaba bu sıcakta ne pişirsem onlaraa bilemedim...
Hacamat gideceğim öncesindeki diyetlerimi yapıyorum randevuyu ayarlarsak 25 inpazar hacamat için sünnet günü yazmış Dr ilkkez yaptıracağım artık sağ tarafım öyle agriyorki hacamatdannmedet umuyorum tabi önce Allah iyi edecek bir insanı bakalim

Benimki kitaplar almış bana fotokobi bunlar derslerin hergun 1 saat çalış geç eğer okuyacaksın bizi bunaltma bizi strese sokma dedi..yani böyle.bir ongorusluluk beklemezdim ama yine her işime burnunu sokuyor diye gıcık oldum

Yok bacım hızlı trenle gidicem

Amin inşaallah canım
Hacamat da sana şifaya vesile olsun

Hukuk okuyacaksın bence adam şimdiden hizaya gelmiş

her ay yatırım yaparken nasıl bir yol izliyorsunuz acaba yani maaşınızın kaçta kaçı birikime gidiyor
Eylül ayı itibari ile maaşımın yarısını birikime ayırmak istiyorum geri kalan da harçlık vs diye düşündüm ödemeler eşimde olacak market benzin çocuğun okulu gibi

Merhaba ablacım maaşının %50 si gayet iyi bir rakam
Ben şu anda maaşımın %70 ini biriktirebiliyorum
Evim kira değil yol masrafım nispeten düşük
Yaşadığım yerde suyun tonu büyük şehirlere göre çok ekonomik
Bulunduğum yerin semt pazarı da çok ekonomik
Yılın çok büyük bir zaman diliminde yemeğimi kendim yapıyorum, dışardan yemek yeme oranım oldukça düşük
Mevsimi dışında sebze meyve tüketmemeye özen gösteririm
Elimden çoğu hamur işi gelir para vermem kendim yaparım
Indirimleri takip ederim (market ,giysi ve her türlü alışverişlerde)
Buna benzer şeyler sebebiyle maaşımın büyük çoğunluğunu şimdilik birikime ayırabiliyorum

Az çok demeden birikim yapmak güzel bir alışkanlık

Benimde Eylül ayı itibariyle 20 bin ayırmak hedefim Aralık sinrasi yarısı inşallah

Aynenn b nde sizinnsayenizde azcik borçlarımı öder oldum... Allah razı olsun..

Ocağa mercimek çorba koydum.marketebgidecegim birşeyler almam gerek yarına birşeyler yapmalıyım misafirlerime bakalım..
Dünden kalma makarna var kendim hayvansal gıda tuketmiyorum hacamata gideceğim pazar günü inşallah bakalım.bu arada her yediğim.hayvansal gidaymis 3 gündür aç kaldım adetaa

Allah hepimizden razı olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…