Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İkindi. Vakti tarım market bim ve çeşitli marketlere gittik 2300 TL birşeyler alındı .. eve geldim oğlan a pizza yi verdim fırına gitmeden yedirmistim yemek ama dışarda yemenaski feci bendne geçmiş çocuğa bir o ki dondurulmuş pizzayı kabul etti gerçi hiç sağlıklı değil ama pek bir halsizim bugün .sanirim üç gundur iyi beslenmiyorum o yüzden ..
Hazır pizzaya sebep fırın açılmışken ıslak kek yaptım hem yarına da yenir ..tavuk vs aldım yarin herhalde pilav yanına tavuk tantuni salata karpu içecek vs yaparim

Oğlanlar Izmir'e gittiler bakalım ne zaman geri dönecekler

Marketten 1 koli yumurta ve patates aldım 93.65 tl ödedim
Hadi hayırlısı olsun İzmir de iyi yer yaa gidecek bir ev olması güzel tatillerde ara tatilde gidersiniz yeme.icme.gezme ev temizleme falan iyi olur.gerci ara tatiller online değil diyor kizkardesim ya bilemedim.degistirirler belki.. ayrıca dolar milyoneri dolar milyoneri gel artık tayinlerde bitti ne ettin ne eyledin

İkindi. Vakti tarım market bim ve çeşitli marketlere gittik 2300 TL birşeyler alındı .. eve geldim oğlan a pizza yi verdim fırına gitmeden yedirmistim yemek ama dışarda yemenaski feci bendne geçmiş çocuğa bir o ki dondurulmuş pizzayı kabul etti gerçi hiç sağlıklı değil ama pek bir halsizim bugün .sanirim üç gundur iyi beslenmiyorum o yüzden ..
Hazır pizzaya sebep fırın açılmışken ıslak kek yaptım hem yarına da yenir ..tavuk vs aldım yarin herhalde pilav yanına tavuk tantuni salata karpu içecek vs yaparim
Aldıkların bereketli olsun canım
Kendine çok dikkat et 😘

Hadi hayırlısı olsun İzmir de iyi yer yaa gidecek bir ev olması güzel tatillerde ara tatilde gidersiniz yeme.icme.gezme ev temizleme falan iyi olur.gerci ara tatiller online değil diyor kizkardesim ya bilemedim.degistirirler belki.. ayrıca dolar milyoneri dolar milyoneri gel artık tayinlerde bitti ne ettin ne eyledin
Arada değişiklik olabilir 😊

Teşekkür ederim
Evet işlerim bitti sayılır
Haftaya gelince okul acilmadan Biraz daha domates konservesi yapicam sonra da turşu. Bitti gitti😂

Ayyy ne güzel
Allahim bana da nasip et🙏
Sağlıkla ,huzurla ,keyifle oturun evinizde.
Mobilyacılar geldiler sağ olsunlar koltuğun istediğim gibi yerini değiştirdiler gelmişken bütün koltukları da kontrol ettiler ayaklarını filan 😊
Sağlıkla ,keyifle oturun evinizde.Mesajlarınızı okuyunca eşyaları gönderme konusunda size hak verdim.Çocukların da yeni evleri hayırlı olsun.

Sağlıkla ,keyifle oturun evinizde.Mesajlarınızı okuyunca eşyaları gönderme konusunda size hak verdim.Çocukların da yeni evleri hayırlı olsun.
Allah razı olsun ablacım 🤗😘
Allah evlerimize her daim huzur afiyet bolluk bereket versin 🤲

Günaydın hayırlı cumalar ev temizlemece modum misafirimmgelecek markete sebze vs için çıkacağım birazDan çok sıcak ..

Kpss aciklanmis ailedeki gençler gergin ..alllah herkese güzel kazançlar vere..

Evi öğretmen bir abininn teknik kadroya atanmış kızı için kiraya verdik ..yani sırf öğretmen diye babası vermiş olduk.ayni şehirde kardeside muhendislik okuyor ama gidip arkdslariyla eve çıkmış 30 bine yani ablası aynı şehirde üstelik bir dolmuş veya metro ile gidilebilecek yerde ve benim ev 3+1 full eşyalı bulasikmakinesine dek genç odası baza bile var iki TV iki balkon vs ama ablasıyla kalmayıp ailesini zora sokan bir genç valla ne diyeceğimi bilemedim..o üniversite muhitinde ev tutmuş kötü ve eski bina 30 bin benimki 12 km uzakta okuluna ve herşeyiyle 19 bin ... O yüzden senin oglanlar geldi aklıma valla Allah'ım cocuklarinda hayırlısını vere..

Günaydın hayırlı cumalar ev temizlemece modum misafirimmgelecek markete sebze vs için çıkacağım birazDan çok sıcak ..

Evi öğretmen bir abininn teknik kadroya atanmış kızı için kiraya verdik ..yani sırf öğretmen diye babası vermiş olduk.ayni şehirde kardeside muhendislik okuyor ama gidip arkdslariyla eve çıkmış 30 bine yani ablası aynı şehirde üstelik bir dolmuş veya metro ile gidilebilecek yerde ve benim ev 3+1 full eşyalı bulasikmakinesine dek genç odası baza bile var iki TV iki balkon vs ama ablasıyla kalmayıp ailesini zora sokan bir genç valla ne diyeceğimi bilemedim..o üniversite muhitinde ev tutmuş kötü ve eski bina 30 bin benimki 12 km uzakta okuluna ve herşeyiyle 19 bin ... O yüzden senin oglanlar geldi aklıma valla Allah'ım cocuklarinda hayırlısını vere..
Günaydın canım kolay gelsin

Bizim buralar sonbahar moduna yaklaşıyor güzel yani rüzgar esiyor hava ılık
Allah gençlerimize de hayırlı iş kapıları açsın
Yeni kiracın hayırlı olsun gönül üzmesin inşaallah
Insanları anlamak zor günahı boynuna rahat mı hareket edemeyecek ablası ile birlikte kalınca insanın aklına çeşitli sorular geliyor

2 gündür evde yoğun çalıştım bugün de o kadar tembellik yaptım yapıyorum 🤭

Kahvaltımı yaptım
Buzluktan tavuk baget çıkardım
Akşama tavuk pilav yoğurt var
Üşenmezsem aşağıya inip kavun alırım bugün ne tembelim 🤣

Süt helvası ve maden suyu keyfi yaptım

Birazdan çamaşırları katlar yerleştiririm
Köyde bir tanıdığa 2 kilo tereyağ sipariş verdim kilosu 250 tl den

Teşekkür ederim.😊

Sanki aile ağaçtan topluyor parayı
Gençler çok düşüncesiz
Biz masraf yapmayalım diye hiç bisey isteyemezdik
Nesil çok bencil ve kendi kafasına buyruk

Selamlar hayirli cumalar
Sabahtan ütü yaptim evi supurup lavabolari yikadim patlıcan yemeği yaptim güveç gibi yanına mantı ya da makarna yaparım akşam
Sabah poğaça ve kek yaparım yolluk
Dolapta bir şişe vişne suyum var onu alırım
Marketten su ve cips alırım birde evdeki meyvelerden koyarım
Akşam bavulu hazırlarım
Cok yorgun hissediyorum geçer insallah

Teşekkür ederim.😊

Sanki aile ağaçtan topluyor parayı
Gençler çok düşüncesiz
Biz masraf yapmayalım diye hiç bisey isteyemezdik
Nesil çok bencil ve kendi kafasına buyruk
Aynen öyle canım
Bizim nesil bambaşkaydı ya
Bence gerçekten insan evladıydık bizler halden anlardık

Selamlar hayirli cumalar
Sabahtan ütü yaptim evi supurup lavabolari yikadim patlıcan yemeği yaptim güveç gibi yanına mantı ya da makarna yaparım akşam
Sabah poğaça ve kek yaparım yolluk
Dolapta bir şişe vişne suyum var onu alırım
Marketten su ve cips alırım birde evdeki meyvelerden koyarım
Akşam bavulu hazırlarım
Cok yorgun hissediyorum geçer insallah
Ve aleyküm selam canım .Hayırlı huzurlu cumalar olsun

Ellerine sağlık canım bugün gene bol koşuşturmalı bir gün olmuş senin için
Şimdiden hayırlı yolculuklar
Çok eğlenin gelin 😘🌺🤗

X