Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Vayyy şaşırmadım yeni nesil boylee demek benim 9 yaşındaki de geçen mercimek çorba yeşil fasulye yapmışım anne artık şu YouTube a girip oradaki pizza ve kebap tariflerini yapsana yaa.yoksa ben sen uyurken yapacam diyor şok oldum

Günaydın herkese..bende izindeyken günleri karıştırmaca çok oluyor sen iyi bir gün ben pazarı Çarşamba zannetigim bile oluyordu..

Dün 1200 TL harcadım oğlanla market ixececk dondurma.tavuk ekmek çay somates salatalık gibi

Bugun 8 bin evin tadilatina ödeme yapacağım

Tatlım günaydın aldıkların bereketli olsun
Ev işinde de Allah her konuda kolaylıklar versin

Bak sennnnnn yeğenime yerim ben onu ya

Tatlım günaydın aldıkların bereketli olsun
Ev işinde de Allah her konuda kolaylıklar versin
Aminnn cümlemizee...

Bugün üniversite kayıtları var herkes enkayit yapıyor ben gibi 20 yil önce mezun olanlar mecburen yüzyüze yapacakmış.vekalet verecem.birazdan noterde kardesimmgidip yapacak

Aminnn cümlemizee...

Bugün üniversite kayıtları var herkes enkayit yapıyor ben gibi 20 yil önce mezun olanlar mecburen yüzyüze yapacakmış.vekalet verecem.birazdan noterde kardesimmgidip yapacak
Neden öyleymiş 20 yıl önce mezun olanlara böyle bir güzellik yapma ihtiyacı duymuşlar acaba

Benim oğlan da yüz yüze kayıt olmaya gidecek sormadım internet üzerinden niye yapmıyorsun diye aklıma gelirse bugün sorarım birazdan kahvaltıya geldiğinde

Aranızda vodafone operatör kullanan var mı gerçi bu soruyu sormak için geç
Cuma günü numaramı Türk telekomdan vodafone operatöre taşıdım
60 gb 387 tl

Aylık ortalama 500 600 tl ödüyordum
Evde internet yok gerek duymuyorum zira gündüzleri hemen hemen evde olmadığım düşünülürse kullanmadığım internete para vermiş olacaktım bakarım lazım olursa bağlatırım dedim zamanında 5 yılı geçti şu eve geleli hiç de lazım olmadı

Bir de buraya geldiğimde internet bağlatsam oğlanlar gece gündüz burada kalacaklar o zamanlar yaşları 12 ve 15 gece gündüz oyun oynayacaklar bir de gürültülü beni konu komşuyla kötü edecekler ayrıca babalarınin temelli ayağına bağ olmayacaklar adam çocuksuz bekar oğlan gibi iyice ortalığa çıkıverecekti
Oğlanlar internet ve önlerine yiyecekleri konunca belki babalarıyla aylarca görüşmeseler akıllarına bile gelmezdi
Bunu yapmalarına müsaade etmedim

Dünden nohut ıslatmıştım şimdi ocağa koydum haşlanmış nohut dondurucuda tam olarak bitmese de az kalmış

Anneme de sorarım ihtiyacı varsa ona da veririm

Küçük oğlana vesikalık fotoğraf lazımmış ,kimlik fotokopisi vs derken toplamda 200 tl harcadım
Babasından dün parasını alırım diyordu almıştır da lakin ben ödedim harçlık yapsın

Diğer oğlana iban üzerinden 300 tl gönderdim birşeyler ye diye

Büyük oğlan Izmir'den nasipse bugün gelecek

Akşama menü olarak düşündüğüm

Kabak ve patlıcan kızartması
Patatesli tavuk
Domates soslu makarna
Süzme yoğurt
Kavun
Kola

Canım ısterse tatlı yaparım

Neden öyleymiş 20 yıl önce mezun olanlara böyle bir güzellik yapma ihtiyacı duymuşlar acaba
Herhalde eziyet çektirerek gerçekten isteyip istemediğiniz olcuyorlar... Ama vekalet verdim üstelik velaketi PTT ile göndermeyin X2 oradaki noterdennaslini alsın diyede odedim.ve vekaletle yaptırdım.erkek kardeşim tayini çıkmıştı ordaydi babamla.o halletti..abla diyor seninokula yazdırdım ne bilim ki okuyasan bu sıcakta biz yorulduk okadar oku bak derslerini takip edecem.deyip güldü
Ahh ne mantıklı insansınız öğretmenim.vallahi bir kez daha hayranoldum...

Bende 3 ay önce operatörumle anlaştım güya 187 TL turksel 8 gb bu yeni donemlerde inanılmaz pahalii geldi bana aşırı derece *5 kat fiyat artirmislar yani ne gerek varsa ..internetsiz de olmuyor...

Bu arada her gece bir seans psikoloji alıyorum adam.cok net ve uç değil ne Beyhan budak hibi ekranlara fenomenlik oynuyor ne de mistik yol şema terapi gibi aşırı uçuk davranıyor valla tam aranılan klasik güzel bir kanal bir daha teşekkür ederim..

Günaydın herkese harcamalarımi yazıyorum

*Ev tadilatı için eş e yapılan EFT 8800
*Noter ücreti kendim 790 karşı taraf kardesiminki872 (*2 ödedim.dedigim böyle oluyor vekaleti göndermenin zamana aldigi durumlarda)
*Arkadiaşıma gidecem diye kaymaklı burma kadayıf eve sipariş verdim 352 TL oraya götüreceğim diye
* Ama çıkarken unuttmusum.kaffam.bir milyon kizinevinin kapısına geldim arabadan inerken olmasihini fark ettim.hemwnnaraci park etmeden yakından pastaneden kurunpasta vs aldım 240 TL ben niye böyle.unutkanim iyice unutkan oldum
Trendyol miyom vs düzenleyen bir doğal yapikmsirke varı birşey ve elma sirkesi biberiye vs aldım 380 TL hayvanı gıda yemeyeyim dedim hacamat için ennguzel zamanalrmis hacamat yaptıracağım hayatimda ilkkez çünkü sağ tarafım feci sırtım belim feci gerçi bizimki hikaye onlar yaptirdimda. Ne oldu geçmedi dedi spor yap geçer kaslarını guclendir diyor durummboyle hacamat yaptiraniniz var mı? Gerçekten tıp doktoru olan bir hekime yaptiracagim yeri var özel hijyenik

Durum böyle

Ayrıca babama kardeşime versin diye 2500 EFT yaptık okadar noteren gitmeler fotoğrafımı cilartmalar diğer çıktılar 90 km şehre gidip şehir içinde gezip yorulup kayıt için uğraştı diye ..gerçi babam yemek yedik dedi kendimce onların ücretini ödemiş oldum

Maasdan kalan 8902 tlm var daha okul açılıyor çocuğa Cat pat birşey alacagim yani kkartina epeyiyuklenmeceli bir eylül beni bekliyor

Günaydın I idilkaya cım kayıt işlemin hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin okulu bitirdiğin günleri de görmeyi nasip etsin

Allah babacığın ve kardeşinden de razı olsun sabah sabah rahmetli babacığım aklıma geldi

Amin..Allah razı olsun.. gerçekten Allah gecinden versin baba anne müthiş bir güç Allah sizinde babanıza rahmet eylesin yattığı yerde huzurlu olsun .

Amin..Allah razı olsun.. gerçekten Allah gecinden versin baba anne müthiş bir güç Allah sizinde babanıza rahmet eylesin yattığı yerde huzurlu olsun .
Amin amin Allah razı olsun canım
Allah hayattaki ebeveynlerimize sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin
Vefat edenlerimize rahmet ve merhamet eylesin
Gittiği yerde mutlu huzurlu olsun yeter

Teşekkür ederim güzel düşüncen için canım

Ben sana bedava yapardım o pedagojik formasyonu şaka bir yana insanın beden sağlığı neyse ruh sağlığı da o
Allah bedenimize ruhumuza şifa versin
Hep iyilerle karşılaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…