Kore dizisi

Weightfairy kim bok joo izlememiştim hatta ilk bir kaç bölüm çok sıkıldım ama sonradan çok sardı ve samimi geldi finali izlerken sanki arkadaşlarıma veda ediyormuşum gibi hissettim

Start up izledim konusu bilişim dünyası ,başrol kızın iki Esas oğlanla ilişkisini aynı seviyede tutması pek hoşuma gitmedi daha doğrusu esas oğlanların ikiside çok hakediyodu ve bu beni biraz itti çok benim tarzım değildi ama kötü bir dizi diyemem

Descendents of the sun la başlayan Kore dizisi eğlencem tüm hızıyla devam etti bir çok dizi izledim öneriniz var mı arkadaşlar

Yaklasık 6-7 yıldır kore dizi izliyorum en cok etkılendıgım GOBLİN izleyecek bır dizi bulamadııgm zaman tekrr izlerim skılmadan

Dizi onerisi ile geldim yine.

Move to heaven.
10.bölümlük dizi. Her bölümünde hungur hungur agladim.

Son düzenleme:
Eski dizilerden Secret Garden ve 49 days
efsane diziler
goblin, Chicago typewriter da çok güzel
yeni yayınlandı bitti tomorrow dizisi güzeldi baya
my love from stars, master's sun da çok iyidir.
true beauty de çok eğlenceliydi.

(Güçlü kadın dizileri seviyorsanız)
One The Woman
Mystery Queen
Work Later Dirnk Now
Thirty Nine
Happiness
Vincenzo
Dinner Mate
It' Okay Not To Be Okay
Iteawon Class
Graceful Family
Hotel Del Luna
Search www

Onun haricinde;

Crazy Love
Twenty Five - Twenty One
The Red Sleeve
School 2017
The Devil Judge
Hometown Cha-cha-cha
Hospital Playlist
Doom At Your Service
Mouse
Smile Has Left Your Eyes
Live-On
My Unfamiliar Family
Extracurricular
Chicago Typewriter
He is Psychometric
Extraordinary You
Carsh Landing On You
Memories of the Alahambra

Ve daha nicesi daha da yazardım da yoruldum. Hepsi çok güzeldir, kesinlikle tavsiye ederim.

O kadar cok dizi izledim ki ben bile sayisini hatirlamiyorum.iki kere izlemek istediklerim ve izlediklerim oldu yalniz.
Bazilarini yarim biraktigim da oldu.zevkler cok farkli tabii herkesin.Mesela Herkesin bayildigi “ Goblin“bir turlu sevemedim nedense.Yani defalarca defalarca basladim sonunu zar zor getirdim.Neden bilmiyorum gercekten cok ilginc.
Fakat bir iki dizi vardi onlar beni sasirtti .cok beklentim yoktu ama severek izledim.Discovery of Romance 2014 yapimi.
“Falling for Innocence” 2015 yapimi.”Gracefull Family “ 2019 bunlardan bir kaci sasirdiklarim yani.
Ama “Healer” var efsane.

The Kingdom u izliyorum iki gündür
2sezon sadece 6 bolum var her sezonda.
Zombili dizi/filmleeri sevmem..fakat bu tamamen farkli bence.

Crush landing on you çok tatlı, paraşütle uçarken kuzey Kore'ye düşen bir kadını anlatıyor. Naif ve komik bir dizi. Başrol erkegi de taş gibi (ki hiç sevmem köse uzakdoğulu adamları) klişesi biraz cok ama izlesen seversin.
Because this is my first life de cok tatlı. Kiracisiyla evlenen tam bir DonanımHaber ölücüsü denen cinsten bir adam var. Her şeyi mantıklı ,planlı. Zamanla kadınla aralarında olusan bağı anlatiyor. Yan roller de izlemsi keyifli....
Onun dışında my girlfriend is gumiho, oh my Venus, secret garden , W - Two world , it is okey not to be okay'de izlediğime pişman olmadiklarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…