Kore dizisi

Crush landing on you çok tatlı, paraşütle uçarken kuzey Kore'ye düşen bir kadını anlatıyor. Naif ve komik bir dizi. Başrol erkegi de taş gibi (ki hiç sevmem köse uzakdoğulu adamları) klişesi biraz cok ama izlesen seversin.
Because this is my first life de cok tatlı. Kiracisiyla evlenen tam bir DonanımHaber ölücüsü denen cinsten bir adam var. Her şeyi mantıklı ,planlı. Zamanla kadınla aralarında olusan bağı anlatiyor. Yan roller de izlemsi keyifli....
Onun dışında my girlfriend is gumiho, oh my Venus, secret garden , W - Two world , it is okey not to be okay'de izlediğime pişman olmadiklarim
Donanım haber ölücüsü😂😂😂

Crash landing on you izlediğim ilk ve tek Kore dizisi. Çok beğendim, şu an onun tadında bir dizi arıyorum. İzlemeyen varsa tavsiyemdir :)

Gentlemans dignity.. Biraz yetişkin dizisi.. Ama severek izlemiştim..

Bu ara hometown cha cha cha izliorm, 3.bölümdeym gayet iyi👍

Arthdal Chronicles batakligina düstüm. Aralik / ocak da 2. Sezonu cikiyormus.
2019 yapimi ama yeni izliyorum.

Song Jong Ki ( Vincenzo da ki basrol 😁) ,basrolde.

Gentlemans dignity.. Biraz yetişkin dizisi.. Ama severek izlemiştim..

Bu ara hometown cha cha cha izliorm, 3.bölümdeym gayet iyi👍
A Gentlemans dignity ile gec tanistim. Basta ön yargiliyim fakat cidden guzel diziydi. Basrolde ki Kim Do Jin de suan izledigim dizide. Gerci az once bitirmis bulunuyorum 😭
2. Sezonu bekliyorum

The Adamas da guzel. Alinti aldim konusunu

ikiz kardeşlerin (Ji Sung), 22 yıl önce öldürülen babalarının cinayetinde saklanan korkunç sırları araştırıp ortaya çıkarmalarını konu alıyor. İki kardeş, üvey babalarını öldürmekle suçlanan biyolojik babalarını adam öldürme suçlamalarından aklamak ve cinayete tanık olan 'adamları' bulmak için tek vücut halinde çalışır.

X