Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani bu kadar kadınız, herkesin kocası bilmem nesinin yaş ortalaması 40tır, bi senin aklına geldi. Konu sahibi 30 bile değilken 13 yaşında çocuğu olan adamla evlenmiş, bırak o düşünsün.
E evlenir onun hayatı. Adam ünlü Zengin olunca toplumda ses çıkmıyor hatta kıskanılıyor o kadınlar. Bir kadın da isterse 10 yaş küçük adamla sevgili olur ya da evlenir. Kime ne?

Herkes amından çıkardığıma bakacak yanıklar sizi😂 kocalarınız sizi boşayınca eniklerinizi o kadınların başına atamayacaksınız sikişirken iyiydi hoştttt. Şimdi siz kendinizi bi tavana bi yere vurun ben rakı içiyorum kocamda kızını sevmiyor çünkü annesine aşık değildi aile evliliğiydi boşadım evliyken tanıştım onla ben bitti demedende bitmez tırnağım olamazsınız hadi önünüzden yiyin varoşlarr kib by 😂
Kadin atmış işte sen de it gibi bakacaksın shdvavvs

Herkes amından çıkardığıma bakacak yanıklar sizi😂 kocalarınız sizi boşayınca eniklerinizi o kadınların başına atamayacaksınız sikişirken iyiydi hoştttt. Şimdi siz kendinizi bi tavana bi yere vurun ben rakı içiyorum kocamda kızını sevmiyor çünkü annesine aşık değildi aile evliliğiydi boşadım evliyken tanıştım onla ben bitti demedende bitmez tırnağım olamazsınız hadi önünüzden yiyin varoşlarr kib by 😂
Ayyyy nasıl kuduruyorsun yaaaa ... Aaaaaa kizzz kocan kuduz mu yoksa 😧

Annesine aşık değildi de çocuğu leylekler mi getirdi ? 😁

E evlenir onun hayatı. Adam ünlü Zengin olunca toplumda ses çıkmıyor hatta kıskanılıyor o kadınlar. Bir kadın da isterse 10 yaş küçük adamla sevgili olur ya da evlenir. Kime ne?
Kıskanan düşünsün. En azından onların kıskanılacak bir yanı var. Konu sahibinin yok.

Ayrıca rakı içmenden belli eteklerinin tutuştuğu yazdığın gibi kocan köpek kızıno sevmiyor falan olsaydı şuan şarabını yudumluyor olurdun asmdöfögşgş
Ahahahah dertler derya olmuş dilekte bir sandal.
Ne yapsindi ablası, çocuk kaldı başına
Kadın forum forum geziyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X