Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
esinin hic bi tane bile artisi yok
"esim beni seviyor eminim"diyosun ya
bu sevgi degil....
senin esin seni sevmiyo "hasta"
"erkek dover de sever de" anlayisinda olan bi anadan boyle cocuk cikmasi da cok normal...
sana tavsiye ; yabanci yerdesin kimsen yok basina bisey gelse bu adam doktor erkek deyip goturmez...kv de zaten belli nasil biri cekilmez biri oldugu...hadi bi arkadasin olsa dertlescegin iyi olurdu ama o bile yok.esim var deme hic ortada bi eş de yok aslinda....yani kisacasi gurbette yapayalnizsin...ha yalnizim cocugum olsun dert ortagim arkadasim olsun diye dusunebilirsin sakin dusunme.......emin ol sende bu kv bu eş oldugu surece o cocugu bile sana kurban ederler.... esin cocuk hasta oldu,sut lazim mama lazim...markete gondermez illa esini beklemek zorunda kalirsin...kv de " yok bana benzesin yok adi bu olsun yok bu cocuk ac sut ver yok ayyyy bu cocuk hasta olmus senin yuzunden..... " dırdır yapip durur....
bunlar Türkiye de de oluyo kv her yerde kv demek ki hadi onu es gecelim....
ama senin ekstra esin hastalik derecesinde kiskanc,anlayissiz,psikopat resmen daha ne olsun arti sen gurbettrsin yapayalnizsin destek verecek kimsen yok...
boyle bi adam cocuguna zaten baba da olamaz ...
eminim ailenin akli da hep sende.anneni babani gormeden bir omur yasayabilecek misin?? cunku bu adam senin aileni gormene de izin vermezki....
seni yetistirip buyuten anneni babani birakip gurbete gitmissin degmeyen biri icin ailenin basina bisey gelse cikip gidemiceksin ha deyince dugun dernek olsa gidemiceksin....
ve sunu hic bi zmn unutma
"koca her zmn bulunur ama aile bulunmaz"
lutfen ailene geri dön ve buraya da yaz "ayrildim kurtuldum" diye senin adina cok uzuldum... Allah yar ve yardimcin olsun lutfen dogru olani yap.. T turuncukafa
yakisikliligi batsin...

Napmayi düşünüyorsun? Yazimin güçlü, akıllı mantıklı bi kiza benziyorsun. Ömrünü böyle harcarsan üzülürüm cidden. Planın nedir?

Ben okurken yoruldum siz böyle bi hayata neden katlanıyorsunuz ki ?
Çocukta yok sevgi desen sevgide kalmaz insanın duygularının bitirir böylesi

Benim.de tanidigim kafkas bi aile vardi o da karisina perde bile actirmazdi. Ama bunun kafkaslikla alakasi yok. Bu insanlar paranoyak.
Bi an once kurtuulun boyle hayat mi olur?

Bu evliliğin duzelmeyecegini çok iyi biliyorsunuz üstelik bide çocuk olursa çok büyük bir koz verirsiniz olan size olur bide çocuğa bence kaçın bitirin evliliginizi

Hikayenin sonu kötü bitmiş , üzüldüm !

Adamın iyi yönlerini anlatıp olumlu birşeyler duymak ister gibisin .. malesef , bu adam olmamış, muhteviyatı eksik ve özensiz ..

Olan olmuş , geçmiş için yapacak birşey yok fakat geleceğini kurtarmak istiyorsan ailenin yanına dön. .

Benim eşim de Çeçen mesela.Ama bunun din,dil,ırkla alakası yok. Tamamen karakter/karaktersizlik meselesi. Allah yardımcınız olsun,en doğru yol,yol yakınken dönmek bence.

Kesinlikle boşan derim sonu asla olmayacak sen bunu hep yaşayacaksın çünkü adam değişmez sen soylemişsin ve evlilik böyle birşey değil ya bi hayatı paylaşmak demek birinin kölesi olup onun töhmeti altında olmak değil

Canim duzelmez böyle biri ve ailesi değişmeyecek sana boşan ya da boşanma diyemem ama duzelmez benn kocami seviyorum sabrederim dersen sen bilirisin

Ne yazık ki o milletlerden olan erkekler genel olarak boyler. Adetleri bizden cok farklı. Gelini cok farklı konumlandiriyorlar. Nişanlılık evresi bunun için var. Zaten o dönemde görmüşsünüz sorunları keşke ayrılsaydınız ama hala gec değil ayrılın bence. Bir de çocuk olayına dikkat edin sonrasında ayrilmak isterseniz dahi çocuğu ülkeden çıkartamazsınız.

Filmdeki adama ağladın ve namussuz oldun ya ondan sonrasını okumadım .okuyamadım.eşin şizofren ,takıntılı sevgisiz ruh hastası seni malı sanıyor.sende hala sevgisinden şüphem Yok de! Sevgi değil o takıntı.sevgi olsa böyle olmaz .
Bak şu söylediklerimi iyi düşün.
Eşin seni sevse seni düşünür kendini değil, seni kıramaz üzemez, bu adam egoist ve çok bencil bu neymiş kendini üzmemek için sana eziyet etmiş .sevgisi Yok be yazık ki sevgi bu değil be bacım kafayı kırdırtmış sana da
Yakışıklı olsun kara kaş göz olsun diye te ötelere peşine düşüp gideceğine sen buradayken adam nefes aldırmamış e be kızım . Avmye oraya buraya göndermiyordu diyorsun sen sandın ki adam seni sahipleniyor seviyor!!
Bu Ne yobaz adam bu Ne güvensiz biri yuh Artık filmdeki adamdan kıskanmak Ne!!

Son düzenleme:
Kardesim Allah kurtarsın hapishane gibi diyecegim ama bu senin hayatın ordan da berbat. Insan yaşamadan bilemiyor tabi. Ama yaşadın gordun bize sorman dahi anlamsiz. Ordan gelince ailenin yanina ohh be diyeceksin nefes alıyorum. Senin eşin ayının teki afedersin ama her seyin bir sınırı var ve sen buna neden katlanasin ki. Ailen yaninizdaysa git ve geleceginize bir şans ver. Çocuk da yoksa düşünmen gereken hicbir şey yok. Daha fazla bekleme tüketme kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…