Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
Git gide sen onların istediği gibi biri olmaya başlarsan sana o zaman eşin düzeliyormus gibi gelir
Asla duzelmeyecek.. okurken kizim geldi aklıma
Büyüdüğünde böyle bir hayatın içine girse çekip alırım yavrumu ordan
Anneler kızlarını başkaları ezsin mutsuz etsin diye el bebek gül bebek yetistirmiyor

Kültür mültür değil bu,hangi ırkta olsa çekilmez hasta adam!Madem çok kıymetliymiş,faturasıyla beraber iade edin şu adamı,olmamış bu yapamamışsınız deyin kvye de boşu boşuna kasım kasım kasılmasın bari

Eşine boşanmak istediğini belli etme, ya kaç gizli gel yada ailen bir sorun olduğunu gelmen gerektiğini söylesin. Kandır ve ülkene dön. Kesinlikle niyetini belli etme, boşanma sizleri de etme. Hiç merak etme yokluğunda ölmez. Bosanir boşanmaz aile ona yeni bir eş bulur. Kendini çocuğun olmadan kurtarmaya bak.

Farklı millet kültür olayı değil sizin konunuz
Eşiniz ağır hasta
Herkes işteyken kimseye haber vermeden kaçın kurtarın gençliğinizi

millet farkliligiyla alakasi yok ki
bu okuzlerden bizim ulkede de var tonla

ne hallere sokuyorsunuz kendinizi ya gercekten ben inanamiyorum artik kadinlarin bu kadar aciz olmasina , saka gibi bu anlattiklariniz mazosist misiniz nedir bu ?

Değişmez değiştiremessin çünkü öyle görmüş yetişmiş.
Ayak uyduramıyorsan yol yakınken dön diyorum.
Maalesef yabancı kültürlerle evlilik yapanların çogu boşanmayla sonuçlanıyor.
Daha önce çin!e giden türk bir gelin ordaki kaynaalık anlayışını ve tutuculuklarından bahsetmeşti.
Halbuki içine girmeden bilinmiyor.
Keşke evlenmeden önce daha çok araştırsaydınız.

Benim eşimde Azeri evet biraz fazla kıskanç ama paranoyak derecesinde değil. Eşin bildiğin hasta tedaviye ihtiyacı var. İşin kötü yanı baskılanarak durumu kanıksamaya başlamışsın. Sinme ve bir an önce bitir.

Cok zor. Degismesini beklemeyin. İnsan yasadigi kültürden ne yazık ki kopamiyor. Esinizi de suclamiyorum. Oyle gormus oyle yetismis. Cocugu olsa onu da oyle yetistirecek. Sizin adiniza uzuldum cunku bosanip kendi ulkenize donmekten baska yapacak bir seyiniz yok. Eger yasadiginiz gercek bir ask ise esinizin fedakarlik yapip pesinizden gelmesi gerekiyor. Ama kiskanclik konusu tartisilir.

Valla konuyu okuyamadım ama başlıktan ötürü tebrik ederim sizi internetteki haber sitelerindeki haber manşetleri gibi olmuş Konuyu ayrıca okuyup yorum yazacağım

Ya canım gelenek değil bu, başka milletten olmasıyla alakasıda yok:) eski sevgilim eşittir kocan. Sağa sola bakma kavgası, düğüne gitmenin ahlaksız davranış olması vs vs.. düzelmez. Senin vazgeçmeden zor anlıyorum ama ne derssk boş yaşaman gerekeni yaşıcaksın. Belki imtihanındır bilemezsin.

Hem yaşadığın şeylerin nasıl korkunç olduğunun farkındasın hem de hepsine bir kulp bulmuşsun ve devam etme eğilimindesin. Kafa karışıklığın da bu yüzden. Bu yaşanılanlar sonrasında ne yapmam gerek diye bir kararsızlık olmamalı. Varsa eğer demek ki vazgecemedigin cok sey var ve sen çok da zor durumda degilsin.
Çünkü bir vazgeçememe seziliyor yazdıklarında.

Daha askerlik yaparken diyorsunuz ki evden okula okuldan eve, siz boyunduruk altına o zaman girmişssiniz ne yazık ki

Son sanslısın ki ailen sana cık gel diyor arkanda hic dusunme inan bana evlilik boyle birşey degil.

O ülkeden eş izni olmadan çıkamasanız bide tam kitaplık, filmlik hayatınız var..insanlar da okur veya izler ve derdi ki kadıncağız kaçamıyor napsın. Hayır böyle kitaplar okudum ve ordan kaçana kadar tırnaklarımı yedim nerdeyse ama sizinki farklı bişey. İnsan bunu kendine niye reva görür.

Ruh hastasi manyak.
Bunlar ne bole normal insan davranisi mi tobe tobe
Hee deseydin filmdekini seviyorum hadi güle güle. Gir kardesim dön ülkene ayril.bugun bu tepkileri verem yatin sen onla bunla gorusuyorsun diye bir sey yapar.yazik guzel omrune hayatina harcama kendini

Seni annen elalemin ev isini yapasin,elin cocuguna köle olasin diye mi dogurdu?
Bu yuzden mi sana emek verdi?
Yazikkkk!
Bir kiz annesi olarak kahroldummm okuduklarima inanamiyorum.
Okadar sey yasamissin hala sevgi sevgi sevgi sevgi yahu ne sevgisii yaa Allah askinaaa seni fenaaa bastirmislar yakinda tamamen onlarin istedigi kivama gelirsin.
Bosveeeer seviyosunuz birbirinizi cekmeye devammmm!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…