Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
Kafkasya'da kadınlar çok değerlidir yahu
Ben de bir Kafkasla evliyim hiç böyle bir şey duymadım.
Eşinizin ait olduğu soy nedir, merak ettim ?
Ben de bunu merak ettim. Şu yazdıklarını bırakın Kafkasları, dünyanın hiçbir yerinde tamamının normal karşıladığı bir millet olduğunu düşünmüyorum.

Bencede cocuk yapma kole olursun iice.. valla okudukca icim daraldi bu ne yahu? Kadin kiskanilmak isterde bu kadari abarti yani.. he tarkandan bile kiskansin.. herif psikopat yol ver ulkene don

Evlenmeden once bana da hep oyle anlatildi kadinlar basimizin taci bilmem ne. Ama kadin bildigin kole. Esim azeri.
Hımm şimdi anladım.
Azeriler Kafkas sayilmazlar pek.
Çünkü genel olarak Kafkasya'da kadınlar gerçekten çok çok kiymetlidir

Hımm şimdi anladım.
Çünkü genel olarak Kafkasya da kadınlar gerçekten çok çok kiymetlidir
Benim eşim de Azeri ve Azeriler de eşlerine değer verir, eşitlikçidir, böyle saçma erkek hegemonyası yoktur onlarda da. Eşimin ne ailesinde, ne akrabalarında, ne arkadaş çevresinde böylesi bir saçmalık duymadım. Konu sahibinin kocasının psikopatlığı bu durum, azerilikle ilgisi yok

Hımm şimdi anladım.
Çünkü genel olarak Kafkasya da kadınlar gerçekten çok çok kiymetlidir
Ben de okurken kuzey kafkasya mı diye şaşırdım ama tahmin ettiğim gibi değilmiş. Bizimkilerin de ayrı arızaları var her millette olduğu gibi ama kadına saygısızlık, dindarlığı küçümseme gibi şeyler bizim yapımıza ters kaldı ki dindar bir toplum değiliz.

Ama ben azeri vatandaşı kişiler de tanıyorum kesinlikle konu sahibinin anlattığı gibi değiller bizim ülke ortalamasından daha medeni ve eğitimliler diyebilirim. Konu sahibi senin anlattığın şeyler hiçbir millette normal sayılmaz, kurtar kendini lütfen düzelmez bu.

Def et su pisligi,gençliğine yazık edecen zor tamam seviyorsun cesaretin yok tamam ama gençliğin gitmeden yap bı seyler,ailene dön.

Gencken yani zaten daha 23 yasim var ama cahilken deyim.. bu sevgi oyunlari pesinde kosmasi bi aglamasi bi sevmesi insani nasil da büy

Bu zaman icerisinde tanidigim ne kadar azeri aile varsa hic birisinde o dediginiz esitlikten gormedim. Kisilik karakter meselesi elbet sonunda ama erkekler her zaman daha baskin. Ki benim kocam dedigim adam namaz kilan kesiminden bu azerilerin.

Bence insanların karakterini milliyetine bağlamak doğru değil.Türkiyede,Amerikada,Japonyada ve başka ülkelerde yokmu böyle insanlar?Var elbette...Her yerin iyisi de var,kötüsü de.Ben de azerbaycanlıyım,kendi ülkemde yaşıyorum,çevrem de bayağı geniş.Mesela,ben çevremde böyle birini tanımıyorum.Konu sahibinin eşi azeri olduğu için değil,karakter bozukluğu problemi yaşadığı için öyle.Allah konu sahibinin yardımcısı olsun,eşini ıslah etsin.

Aynı yorumu yapmışız...

Onun düzelmeye niyeti yok.
Ne güzel hayat valla. Bizde adet bu. Kadınlar severse kocasına kul olur. Ohh ne ala

Elbette butun Hepsini asla bir tutamam.. tesekkurler yorumunuz icin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…