Kocamla farklı milletlerdeniz. Deliler gibi severek evlendik ama simdi...

Ayrılmalı mı?

• Evet , düzelmez..

OY: 327 95,1%
  • Hayır, düzelir..

OY: 24 7,0%

• Ankete Katılan
    344
Ruhum daraldi bu nedir böle çocuk falan yapma bosuna cabalama bence bu adamla hayat gecmez dayak yemene az kalmış gibi görünüyor. ..

Kendinize kastiniz mi var anlamadım ki ?
Hangi sevme ne sevmesi Allah aşkına
Belki kıskançlıkları belli bir zaman sonra geçer dicem ama markete kadar karışıyor adam.
Hadi onu geçtim ailesine dur diyemiyor nereye kadar.
Sizsiz yaşayamıyorsa arkanızdan gelir veya sizin seçeneklerininizi isteklerinizi yerine getirir.
Çiçek getiriyormuş çok mu mühim bişey yapmış oluyor!!! Sohpet yok bişey yok ne değeri kaldı ne manası var bunun.

Maalesef cok uzun. En son tarkan sarkisi dinlediniz diye namussuz oldunuz kisminda icim sisti. Duzelmez anacagim coluk cocuk yokken donun..

Ülkenize dönün, sizi seviyorsa gelir burda normal insan gibi yaşar yoksa yol yakınken kurtulmuş olursunuz.

Birde psikopatlığın ırkla alakası olmaz.

Eşiniz tedavilik ruh hastası. Şaka yapmıyorum. Ciddi bir tedavi olması lazım.

Yani gerek kültür gerekse aile yapısı farklı olabilir ama bu kadar da üzerinize gelecek birşey yok aslında. Sadece sizi sindirmek ve kendilerine göre yontmak istemişler, yani insan kötü taraflarını düzeltmeli ama, ben de film izlerken üzülüyorum, bunda ne var, bu eşinizdeki ruhsal bir bozukluk bence, kıskançlıktan çıkmış artık. Eşim filmdeki aktrise bakıyor bu kadın iki çocuk doğurmuş vay be diyor fiziği için, hani aklından geçeni rahatça söyleyemiyorsa biz neden evliyiz ki? Oğlum Tarık Akan'a benziyor diyorum mesela yakışıklı manasında, eşim vay seni ahlaksız dese tabiki çok üzülürüm. Sizi seviyor olması size hayatı zindan ettiği gerçeğini değiştirmez. Bu arada çok seviyorsa bence Türkiye'ye dönsün ve burada sizin aile kültürünüze adapte olsun, gerekirse tedavi olsun, yok ben gelemem diyorsa siz neden onun için hem memleketinizi hem akıl ve ruh sağlığınızı bozacaksınız? Çocuk yapsanız daha da beter olacak, çocuklar da pencereden dışarı bakamayacaklar, kendi çocukluğumdan biliyorum. Çünkü kıskanç değil hasta bir eşiniz var anladığım kadarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…